1

Temat: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Jakie przygotowujecie prezenty na święta dla dzieci do 3 lat ?

2

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Zwykle jakieś puzzle, oczywiście piankowe albo książeczki z tekturowymi kartkami, albo podusię - przytulankę czy inną pluszową zabawkę

3

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Moje dzieci wierzą, że przyjdzie do nich św. Mikołaj, dlatego uznała, że będzie im bardzo miło ,gdy dostaną listy video od św. Mikołaja. Taką możliwość znalazłam na portalu http://www.listymikolaja.pl/ Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia Mikołaja w Laponii. Można stworzyć dla konkretnego dziecka list od Mikołaja w niecałe 5 minut. Wystarczy podać imię, wybrać i dowolnie edytuj treść, dopisać coś od siebie, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List przyjdzie do domu już po kilku dniach.

4

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Prezenty od Mikołaja może też przynieść Pan Kurier big_smile A tak serio, ja zamówiłam już kilka rzeczy dla dzieci na https://ida-swieta.art-madam.pl/. Były to ręcznie robione zabawki, oryginalne, bo nigdzie się nie spotkałam z podobnymi, są bardzo ładne i solidnie wykonane. Także warto spojrzeć w wolnym czasie smile

5

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Pomysł z listem od mikołaja całkiem ciekawy, ale i tak poza tym trzeba się zaopatrzyć w jakieś ciekawe prezenty, bo raczej dziecko byłoby w szoku, że dostało list i co dalej. big_smile Z roku na rok coraz ciężej coś ciekawego wybrać, bo dzieciaki praktycznie z każdej kategorii zabawek coś mają, a jak się idzie do marketów, to mimo szału zakupów i przepełnionych półek, wszystko mi się takie tandetne wydaje. Zawsze wolę jednak nasze polskie, dobrze wykonane zabawki, niż te sprowadzane chińszczyźniane. tongue Bo człowiek nigdy nie wie, co w nich może czyhać. big_smile Od jakiegoś czasu na wszelkie okazje w sumie zaopatruję się z sklepie Foka Stara, bo oprócz szerokiego wyboru, ciekawych wzorów, zabawki od nich są naprawdę dobrej jakości, a ceny nie wygórowane - tanie zabawki. Dzieciakom też się podobają, a to najważniejsze. smile Na pierwsze zamówienie dostałam też rabat, wystarczyło wpisać START2016 i 5% było w mojej kieszeni smile Więc sprawdźcie, promocja pewnie jest jeszcze aktywna.

6

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Ja moim maluchom chyba kupię zestawy świnki peppy i lego duplo. Poza tym myślę o dołączeniu do paczek spersonalizowanego wideo lub listów od mikołaja z http://www.listymikolaja.pl/ Przyjrzałam się ostatnio ofercie i naprawdę bardzo mi się podoba. Taki dodatek może sprawić dzieciom mnóstwo radości.

7

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Zerknij na propozycje tutaj: http://hitcena.pl/katalog/?fv%5B1%5D%5B10%5D=10 . W tym sklepie mają fajną wyszukiwarkę, wiele propozycji godnych  uwagi pod względem kategorii, a także super ceny i szybka wysyłka. Zabawki wytrzymałe z gwarancją.

8

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Myślę, że dobrym pomysłem byłyby chodziki dla dzieci na prezent świąteczny. Na Max Mag jest artykuł o tym jaki jeździk lub chodzik wybrać, więc koniecznie to sprawdźcie.

9

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Może takie coś- http://pontipino.pl/product-pol-8259-Dj … cotte.html ? Dzieci lubią zabawki, które mogą ciągnąć. Wtedy udają, że spacerują z prawdziwym zwierzakiem.

10

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Dzieci w tym wieku nadal chętnie bawią się maskotkami. Myślę, że najlepszy byłby pluszak przedstawiający postać znaną z bajek Disneya: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-b … aki-disney. Pluto, Kłapouchy, czy Prosiaczek na pewno spodoba się każdemu maluchowi. W sklepie Urwis.pl znajdziecie licencjonowane zabawki z bajek.

11

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Ja kupuję mojemu dziecku tylko i wyłącznie zabawki edukacyjne. Wtedy wiem, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Dziecko dużo wyniesie z takiej zabawy. Polecam rzucić okiem na przykład na https://7zmyslow.com.pl/pl/p/Miekkie-kl … sztuk/3935. To nie jest mały wydatek ale każde dziecko to inwestycja smile

12

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Koleżanka polecała mi zainteresować się takim produktem z serii http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ . To zeszyty z gotowymi scenariuszami mądrych, wesołych i logicznie ułożonych zabaw oraz aktywności dla dzieci. Przykładowo, dla 3 - latków przygotowano zeszyt pt. "Pół jabłuszka do fartuszka", który ma wprowadzić malucha w świat matematyki i liczenia. Zabawy dotyczą m.in. sortowania, porównywania czy układania przedmiotów tj. ćwiczą zdolności umysłowe pociechy. Zdecydowanie uważam, że warto od najmłodszych lat postawić na takie edukacyjne zabawki.