26

Odp: Leki w dobrej cenie

powstaje nowa apteka internetowa, już się nie moge doczekac . Porady ekspertów, tanie leki, mnóstwo promocji. Brzmi zachęcająco

27

Odp: Leki w dobrej cenie

Z tego co się orientuje to nie będziesz mieć dużych różnic między aptekami. Na paczce jakiegoś leku kwota rzędu 0,50 gr robi ci różnice? Chyba że miesięcznie na prawdę dużo leków wykupujesz

28

Odp: Leki w dobrej cenie

Czy w takiej aptece można realizować recepty tzw. europejskie? te wydawane po telefoniczej konsultacji na przykład? bo wiem że w mojej stacjonarnej aptece krzywią się i nie chcą ich eralizowac a wg praca cała unia powinna je uznawać

29

Odp: Leki w dobrej cenie

jeśli masz u siebie w mieście sieć aptek, to jestem pewna, że tańszych już nie znajdziesz smile dlatego zawsze sa tam takie kolejki.

30

Odp: Leki w dobrej cenie

Dobra, duża apteka Ceny maja naprawdę w porządku. Polecam czatowac tam na promocje kosmetyków. Szzególnie tych z konczącym sie okresem ważności

31

Odp: Leki w dobrej cenie

Wszędzie mają czasem fajne promocje.

32

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja zazwyczaj robię zamówienia  leków, ale też kosmetyków hipoalergicznych smile Na szczęście za przesyłkę nie muszę płacić, ponieważ odbieram przesyłki w ich punkcie stacjonarnym.

33

Odp: Leki w dobrej cenie

Nie wiem skąd jesteście, ale mają punkty na terenie woj. małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Przeważnie jestem w stanie znaleźć u nich to czego szukam, można tam zdobyć leki, które gdzie indziej nie są dostępne, to duży plus.

Ostatnio edytowany przez karolal (2017-10-06 17:49:24)

34

Odp: Leki w dobrej cenie

Czasami otwieram strony dwóch aptek i wrzucam do koszyka potrzebne mi rzeczy. Nie wszystko wszędzie jest, poza tym koszty wysyłki są różne i czasami okazuje się, że korzystniej wychodzi zaopatrzyć się w aptece, w której coś tam jest trochę droższe, bo na czym innym się zaoszczędzi i całość wyjdzie taniej. Wtedy dopiero zamawiam. Na przykład ostatnio kupowałam w aptece, która wszystko miała nieco droższe, ale jedną rzecz miała aż o 30 zł taniej niż inne apteki i wyszłam na tym lepiej kupując właśnie tam.

35

Odp: Leki w dobrej cenie

Dostępność leków i dyżury aptek sprawdzam sobie zwykle w necie. Tam mają listy wszystkich aptek z danego miasta i można sobie wybrany produkt zarezerwować tam, gdzie nam wygodnie.

36

Odp: Leki w dobrej cenie

ja zamawiam w sieci, zamawiałam tam ostatnio spray do nosa dla synka taniej o wiele niż koło mnie

37

Odp: Leki w dobrej cenie

ja korzystam z internetowej, ale nie wiem jak tam ksztaltuja się ceny tych kosmetykow,
może po prostu wpisz ich nazwy w ceneo i zobacz gdzie najtaniej, awentualnie zernij an allegro, tam tez sa apteki

38

Odp: Leki w dobrej cenie

ja to różnie, raz kupuję w stacjonarnych punktach a raz w internecie. Najważniejsze jest to, że udało mi się w końcu znaleźć środek,, który pozbawił mnie uczucia pełności w brzuchu po jedzeniu i nie odczuwam tych okropnych wzdęć. Teraz o wiele lepiej czuję się podczas posiłkach.

39

Odp: Leki w dobrej cenie

Zdecydowanie przeszłam na zakupy w aptece internetowej. Często kosmetyki dla córki do pielęgnacji to w dwupakach tam kupuję. Ostatnio za emulsję  2 x 400 ml zapłaciłam coś ok. 60 zł. Koleżanka nie była zadowolona, bo ona za jedną w stacjonarnej aptece zapłaciła prawie 40 zł. A jak już robię zakupy to i dla małej, i dla mnie i męża. Wychodzi to naprawdę sporo taniej.

Ostatnio edytowany przez muza99 (2018-09-18 23:59:56)

40

Odp: Leki w dobrej cenie

Mają dobre ceny i często jakies promo

41

Odp: Leki w dobrej cenie

W aptekach internetowych zazwyczaj jest taniej big_smile

Ostatnio edytowany przez Iko8 (2018-11-16 22:34:53)

42

Odp: Leki w dobrej cenie

Moim zdaniem przede wszystkim leki, które są bezpieczne to takie, które są przetrzymywane w specjalnych warunkach. Jest wiele leków, które powinny być przechowywane w niskiej temperaturze i wiele aptek z tego powodu używa szaf chłodniczych aptecznych. Powinniśmy zwracać na to uwagę.

43

Odp: Leki w dobrej cenie

z takich bezpiecznych rzeczy które mam zawsze w apteczce to mogę polecić środek na wzdęcia. Jest skuteczny na takie problemy a w porównaniu z innymi produktami  jest najtańszy i ma sporą dawkę tego składnika w kapsułce

44

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja mam kartę stałego klienta w aptece po sąsiedzku i taniej kupuję wiele rzeczy.