1

Temat: Napoje na odchudzanie

Czy podczas odchudzania stosowałyście jakieś wspomagający napój na odchudzanie? widziałam jakąś reklamę kiedyś i teraz się zastanawiam czy by mi się taki nie przydał...jak efekty?

2

Odp: Napoje na odchudzanie

Takie napoje nie przyniosą żadnych efektów.

3

Odp: Napoje na odchudzanie

Piłam... wodę big_smile

A poważnie rzecz biorąc, moja mama stosowała suple i nic jej nie pomogło.

Ja piłam i objadałam się podczas świąt wielkanocnych. Gdy potem stawałam na wagę, byłam przekonana, że po takim wielodniowym obżarstwie mi kilogramów przybyło, a tymczasem straciłam jeden.

4

Odp: Napoje na odchudzanie

Jeśli wyjdziesz z założenia, że piłam napój to mogę zjeść ciacho i popić colą to nie pomogą na pewno, zgadzam się. Ale przy odrobinie samozaparcia polecam. Podam Ci mój przykład. Odchudzam się zdrowo od ponad pół roku, unikając gwałtownego spadku wagi. Przy diecie i ćwiczeniach chudłam 1-1,5 kg na miesiąc. Dwa miesiące temu włączyłam sobie napoje Slimonade  i bez żadnej zmiany chudnę 2-2,5 kg. Dla mnie to mega efekt. Ale nie odpuszczam przyznaję, zero marudzenia, że ja nie chcę na siłownię i zero podjadania.

5

Odp: Napoje na odchudzanie

O suplementach poczytaj sobie na . czasami jest tak, że bardziej działa dieta lub ćwiczenia z dodatkiem takiego suplementu. Sama musisz spróbować.

6

Odp: Napoje na odchudzanie

Niestety nie mam dobrego zdania o suplementach, myślę, że zdrowy człowiek, który racjonalnie się odżywia, nie powinien ich brać.

7

Odp: Napoje na odchudzanie

Najlepiej pić zieloną czy też czerwoną herbatę, bo wspomagają odchudzanie i raz jeszcze podkreślę - wspomagają, a nie robią cudów. Samymi napojami nikt się nie odchudzi.

8

Odp: Napoje na odchudzanie

Ja stosuje różne napoje do picia może to być herbatka zielona, jest bardzo dobra...ale najczęściej zamawiam sobie napoje teraz mam o smaku toffi z orzechami . Rozcieńczam go się z woda ale mi bardziej smakuje z mlekiem 0,5%.
Ten napój świetnie zastępuje jeden posiłek.

Ostatnio edytowany przez marta80 (2016-09-01 23:01:14)

9

Odp: Napoje na odchudzanie

dokładnie zgadzam się z poprzedniczką- jako "WSPOMAGANIE" i owszem, jako forma odchudzania- żart roku.
Warto pić dużo wody,do tego czerwona herbata no i można też zastosować kurację detox, pijąc sok z aloesu.

10

Odp: Napoje na odchudzanie

Może spróbuj, mi pomagają. Przemiana materii po nich jest o wiele lepsza niż normalnie.

11

Odp: Napoje na odchudzanie

herbatki poprawiajace przemiane materii na prawdę działają

12

Odp: Napoje na odchudzanie

O napojach nie słyszałam. Słyszałam o suplementach. No właśnie- czy ktoś z Was stosował to-

13

Odp: Napoje na odchudzanie

[quote=marekfigas]herbatki poprawiajace przemiane materii na prawdę działają[/quote]
Zdecydowanie się zgadzam. Choć nie ukrywam, że gdy zaczynałam je stosować podchodziłam do tego z ogromnym dystansem.

14

Odp: Napoje na odchudzanie

Najlepiej pić zieloną czy też czerwoną herbatę, bo wspomagają odchudzanie i raz jeszcze podkreślę - wspomagają, a nie robią cudów. Samymi napojami nikt się nie odchudzi.
Warto też zwykły cukier zamienić nataki kukurydziany słodzik, miód lub najlepiej w ogóle zrezygnować ze słodzenia.

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-03-16 11:28:09)

15

Odp: Napoje na odchudzanie

Wszelkie słodziki to sama chemia, są gorsze od cukru!

16

Odp: Napoje na odchudzanie

Słyszałam, że herbata czerwona jest dobra na odchudzanie. Ale ostatnio czytałam też o herbacie matcha, że również wspomaga odchudzanie  . Pijecie? Przyznam, że nie słyszałam wcześniej o nie.

17

Odp: Napoje na odchudzanie

Mówią że nasz rganizm, zanieczyszczony różnego rodzaju toksynami, nie jest skory do współpracy w zakresie odchudzania. Warto zatem zadbać o oczyszczanie, aby usprawnić jego funkcjonowanie, co z pewnością przełoży się na lepsze wyniki. Zdecydowanie najlepszym sposobem jest po prostu picie dużych ilości wody każdego dnia. Najlepiej, jeśli będzie to woda niegazowana, niesłodzona, ale nie każdy toleruje wodę. Ja wspomagam się herbatkami  oraz samodzielnie przygotowanymi sokami big_smile

18

Odp: Napoje na odchudzanie

ja wychodzę z założenia, że trzeba małymi kroczkami dążyć do celu, bo tak naprawde co nagle to po diable. Wiadomo że chciałoby się szybko, ale czy wtedy na pewno będzie skutecznie? Ja bym zaczeła tak jak pisze @Sasetka26 od oczyszczenia organizmu i usprawnienia pracy jelit. Polecam pić dużo wody niegazowanej, która nie tylko poprawia procesy trawienne, ale także pozwala pozbyć się cząstek jedzenia z organizmu. Zresztą wrzucam tekst - mnie natchnął do picia min. 2 l wody dziennie

19

Odp: Napoje na odchudzanie

woda to podstawa i to juz wiemy smile żadne soki jej nie zastąpią zwłasczza że po sokach podczas diety można tylko nabawić się problemów z zaparciami. Przerabiałam ten temat i skończyło się wizytą i lekarza.

20

Odp: Napoje na odchudzanie

Chyba najlepsza jest po prostu woda. Wypłukuje toksyny i zapewnia niezbędne minerały dla organizmu.

21

Odp: Napoje na odchudzanie

działa zdrowe odzywianie i ruch, nie żadne cuda z reklam big_smile ale juz np. herbata czerwona czy zielona mają potwierdzone badaniami działanie wspomagające odchudzanie.

22

Odp: Napoje na odchudzanie

blonnik to super sprawa i tu zgadzam sie z chrumka, by oczyscic organizm i pozbyc sie resztek w jelitach

23

Odp: Napoje na odchudzanie

Dobrze jest pić dużo wody.

24

Odp: Napoje na odchudzanie

Nie tylko na odchudzanie, bo i na oczyszczenie oraz wzmocnienie, polecam sok ze świeżych buraków z marchwią (uwaga: musi odstać minimum 30 minut po zrobieniu). Sok z buraków to naturalny doping, więc jeśli ktoś odchudzając się ćwiczy, to będzie mieć więcej energii do aktywności fizycznej smile

25

Odp: Napoje na odchudzanie

Słynna woda z cytryną albo grejpfrutem też dobrze działa.