26

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja mam pewien pomysł na prezent dla faceta z racji, że jest dziennikarzem sportowym to postanowiła kupić mu dyktafon  - jego aktualny już my lekko odmawia posłuszeństwa więc myślę, że będzie to idealny prezent, co o tym myślicie? Zastanawiam się tylko jaki dyktafon kupić?

27

Odp: Prezent dla chłopaka?

Mój chłopak zażyczył sobie na urodziny słuchawki bezprzewodowe [url]https://mp3audio.pl/[/url] - wiec mu je kupiłam wink większość facetów ucieszy się z wielu prezentów elektronicznych wink

Ostatnio edytowany przez Agether (2017-06-05 17:22:02)

28

Odp: Prezent dla chłopaka?

Skoro sam sobie tego zażyczył to miałaś łatwiej wink

29

Odp: Prezent dla chłopaka?

Dobrze, jak chłopak ma jakąś pasję, to możemy wybrać jakiś prezent dla niego związany z tym hobby. Mój Tomek na przykład jest wielkim miłośnikiem sportu, regularnie biega, ale nie przywiązuje wagi do dobrego obuwia. W efekcie jego buty szybko się niszczą, a na moje uwagi, że do biegania są konieczne dobrane buty, macha ręka. Teraz się jednak zawzięłam i kupię mu porządne buty, wypatrzyłam już nawet odpowiednią parę. Jak będzie się po majówce szykował do biegania, zmuszę go, żeby założył nowe buty smile.

30

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja mojemu kupiłam elegancki krawat  i też był zadowolony. Tym bardziej, że wiedziałam, że szuka krawatu do garnituru z powodu zbliżającej się imprezy rodzinnej a krawat jest naprawdę ładny. Z jedwabiu o modnym wzornictwie.

31

Odp: Prezent dla chłopaka?

Taka prawda, że krawat i skarpetki to uniwersalne prezenty.

32

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja w tym roku kupowałam dla mojego lubego nowy kask na motor wink Jest zapalonym fanem motocykli, sam też jeździ, więc prezent był trafiony] , ponieważ HJC to jego ulubiona marka wink

33

Odp: Prezent dla chłopaka?

Fajnie, dzięki wielkie za porady smile Z całą pewnością mi się się to przyda smile

34

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jeśli szukacie sprawdzonej oferty prezentów dla swojego chłopaka to osobiście polecam krawat - to minimalistyczny ale bardzo trafiony prezent. Według mnie lepszej opcji chyba nie znajdziecie !

35

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jak szukasz czegoś takiego na długie lata do użytkowania to może pomyśl o zakupie fajnego portfela. Takie  portfele skórzane sprawdzają się pod wieloma względami. A teraz możesz taki portfel kupić nawet z grawerem, zaglądając do niego będzie pamiętał, że prezent od Ciebie.

36

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jeżeli chcesz mu zamówić coś z elektroniki, jak ktoś wyżej mówił o video rejestratorach itp podobnych gadżetów, to jak najbardziej przyda mu się porządna karta pamięci. Pojemna karta pamięci to priorytet.

37

Odp: Prezent dla chłopaka?

Swojemu zwykle kupuję koszulkę/bluzę jak upatrzę jakąś fajną. On właściwie ma wszystko, czego potrzebuje, więc poza kosmetykami, które zużywa, niewielki mam wybór big_smile Często jednak zdarza mi się zobaczyć i kupić coś, co bardzo kojarzy mi się z różnymi sytuacjami, naszymi zwyczajami, tekstami, które wspominamy i z takich prezentów bardzo się cieszy, bo w lot łapie czego dotyczą i z którą sytuacją mają coś wspólnego smile

38

Odp: Prezent dla chłopaka?

Szukacie dobrej oferty sklepu internetowego z ofertą krawatów, garniturów, butów w bardzo dobrych cenach ? Jeśli tak to zajrzyjcie na ofertę, świetna opcja na udane zakupy w niskich cenach !

39

Odp: Prezent dla chłopaka?

Fajnie kupić coś związanego stricte z zainteresowaniami chłopaka smile Na przykład mój bardzo lubi oldschool i słucha płyt na discmanie, więc kupiłam mu walkman  big_smile

40

Odp: Prezent dla chłopaka?

a moze super skorzana bransloetke naprawde gustowny a jednoczesnie luzacki prezent. ja kupilam mojemu na walenttynki super branze od galante.pl prezentuje sie mega mesko smile

41

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jeśli lubi nosić - można o tym pomyśleć. Moim zdaniem warto po prostu zapytać.

42

Odp: Prezent dla chłopaka?

Bilet na koncert ulubionego zespołu, albo walkę KSW...to chłopaki sobie cenią. Dla maniaka samochodowego i jego czterech kółek, na prezent wykup wizytę w salonie piękności dla auta . Będzie dozgonnie wdzięczny i auto zyska na atrakcyjności smile

43

Odp: Prezent dla chłopaka?

[quote=Mikki]Fajnie kupić coś związanego stricte z zainteresowaniami chłopaka smile Na przykład mój bardzo lubi oldschool i słucha płyt na discmanie, więc kupiłam mu walkman  big_smile[/quote]
Dokładnie. Owszem, czasami się zdarzy, że prezentem spoza jego ulubionych kategorii obudzimy w nim nowe zainteresowanie, ale jednak jest ryzyko, że będzie po prostu nietrafiony. Lepiej chyba wspierać go w jego aktualnych zainteresowaniach, a jak chce zainspirować się czymś nowym, to sam to znajdzie.

44

Odp: Prezent dla chłopaka?

[quote=edyttiii]Czy znacie jakieś fajne i sprawdzone zklepy z odzieżą męską? Niestety w moim domu nauczyłam swoich mężczyzn, że zazwyczaj to ja robię im takie właśnie zakupy i teraz po czasie okazało się, że się wkopałam:) bo moi panowie składają mi tylko zamówienia co potrzebują:) Nie chcę mi się też chodzić po galeriach handlowych bo to pochłania zbyt wiele czasu dlatego może znacie coś w sieci?Zazwyczaj np. bluzy męskie, T-shirty czy sweterki są w dobrych cenach właśnie w internecie . Będę wdzięczna za rady.[/quote]

Ja swojego małego synka i większego synka (~męża) ubieram np. w Regatta.pl - teraz padł nowy rzut koszul i spodenek, dużo jest w promocji. Ale moje chłopaki to takie "bojowe" więc kroje spodenek z tej strony im odpowiadają - nie wiem będzie u Ciebie. Jeżeli chodzi o koszule to na co dzień są świetne - przewiewne, wygodne. Za to sobie zamówiłam stamtąd sandałki Santa Cruz - ale nie wiem czy to będzie coś czego potrzebujesz , nie mniej jednak, warto zerknąć, bo też są na przecenie a są przesłodkie, serio! smile Pozdrawiam!

45

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja mojemu czesto pieke jego ulubione ciasto czekolade. robie to tak czesto ze musialam juz sobie kupic odpowiednie akcesoria do kuchni. Duzo fajnych rzeczy znalazlam w sklepie , na pewno wam sie przydadza do takich wypieków.

46

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja zawsze idę w rzeczy praktyczne, to się u nas najlepiej sprawdza. Jakiś czas temu dostał ode mnie beard designer - wiedziałam już jak z jakością i że na pewno i ten sprzęt będzie dobry i długo będzie służył smile mąż zadowolony, ja na tym też skorzystałam bo chociaż mi nie zajmuje łazienki na pól dnia big_smile

47

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Inaczej można sobie problemów narobić...

48

Odp: Prezent dla chłopaka?

Facetom zawsze jest ciężko kupić coś konkretnego.Ja zazwyczaj stawiam na prezenty praktyczne, ponieważ one sprawdzają się najlepiej. Takim praktycznym prezentem są np kosmetyki. U nich znajdziesz fajne zestawy dobrych jakościowo kosmetyków w przystępnej cenie. Warto je wziąć pod uwagę kupując prezent smile

49

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może by tak Foto-Kalendarz z Waszymi zdjęciami? Ja ostatnio taki zamówiłam przez stronę  Mają dostawę na terenie całej Polski i bardzo szybką wysyłkę. Posiadają atrakcyjne ceny, a co najważniejsze wysoką jakość wydruku. Na całe szczęście mają proste projektowanie i zamawianie. Moim skromnym zdaniem mają największy wybór wzorów / szablonów (a uwierzcie, że dużo stron przeszukałam). Pozdrawiam

50

Odp: Prezent dla chłopaka?

Kupowanie ciuchów to jest jednak ryzyko, teraz w sieciówkach rozmiar rozmiarowi nierówny i trzeba wymieniać, sama już się na to nabrałam pare razy i więcej ubrań na prezent nie kupie wink Osobiscie ide w elektronike i polecam bo to chyba najpraktyczniejsze prezenty. Mój facet dostał ode mnie na rocznicę Samsung Galaxy S8  i się jarał, stary telefon już sprzedał wink