26

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Może warto go w końcu czymś zaskoczyć? Co powiecie na taki prezent  ? Myślę że na pewno będzie zadowolony, bo kto by nie był! big_smile

27

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Swojemu ostatnio kupiłam kubek termiczny na usb. W pracy dużo czasu spędza w samochodzie więc się przydaje a prezent wśród kolegów zrobił furorę bo okazało się że nikt o takim urządzeniu nie słyszał wink Tak więc udało mi się kupić przydatny, ciekawy i niedrogi gadżet.

28

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Żeby prezent był jak najbardziej spersonalizowany i jedyny w swoim rodzaju wystarczy zamówić grawer na takich rzeczach jak spinki do mankietów, czy portfel Produkty galanteryjne z grawerami inicjałów sprawią, że każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowy. Do tego myślę, że na wyjątkowe okazje sprawdzają się klasyczne prezenty.

29

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ktoś powyżej pisał że dobry jest sklep z Whisky - i to bym poleciła na tyle na ile znam otaczających mnie facetów, a inną opcją jak dla mnie może być coś co niby nie jest do końca praktyczne, ale na 100% da dużo frajdy - czyli jakieś gadżety militarne. Chociaż właściwie i tutaj można znaleźć praktyczne prezenty jak choćby wykrywacze metali takie jak tu: czy proce lub nawet wiatrówki. Bardzo dużo gadżetów - wiele ciekawych pomysłów.

Ostatnio edytowany przez Anitka.b (2017-02-27 20:40:03)

30

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A co powiecie na fajny męski portfel? Jeżeli mężczyzna jest elegancki, to moim zdaniem wymaga to aby nosił portfel. Dla swojego faceta zamówiłam portfel ze sklepu SAMIDARE, a konkretnie z tej strony wybór portfelów u nich jest duży, a więc na pewno coś dopasujecie do swojego faceta wink

31

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

No mój to już zapowiedział, że chce telefon big_smile Nawet specjalnie zaczęłam edukować się w tej kwestii i chyba kupię mu samsung galaxy a5 W mieście mieszkamy, a skoro to telefon dla mieszczucha, to chyba w sam raz dla nas big_smile

32

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Może coś związanego z motoryzacja? A najlepiej z motocyklami, każdy facet chyba kocha ten temat. Jeżeli zabierzesz go do salonu motocyklowego  na pewno poradzi sobie z wyborem prezentu dla siebie:D

33

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A co powiedziałabyście na jakiś sprzęt ogrodniczy? Mój mąż na przykład jest wielkim amatorem prac w ogrodzie. W zimie nudzi się w domu, czeka tylko aż ruszy sezon działkowy. Mamy niewielkie pole i standardowe uprawy: ziemniaki, ogórki, jeszcze w altance pomidory i paprykę, ale dla mojego Staszka to i tak mało. Teraz jeszcze zamierza się wziąć za remont budy z narzędziami, więc ogóle weekendy będzie miał wyjęte z życiorysu smile. Pomyślałam więc, że kupię mu skrzynkę na narzędzia, znalazłam fajną ofertę w gazetce internetowej lidla. Możecie zajrzeć tutaj i zobaczyć -

34

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Myślę, że warto kupić jakieś kosmetyki bo jest to dość uniwersalne i zazwyczaj cieszy facetów. Ja bardzo często kupuje na prezent kosmetyki i zawsze wszyscy są zadowoleni. Ze względu na to, że jest moda na zarost to może kup coś do jego pielęgnacji. Uważam, że taki prezent będzie wykorzystany. Dużo fajnych tego typu kosmetyków znajdziesz u nich  w przystępnych cenach.  Na pewno będzie coś idealnego dla Twojego faceta smile

35

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A może jakiś fajny ciuszek Dla każdego pana, który lubi ubierać się modne coś się znajdzie. Choć wiadomo - wybór prezentu nigdy nie należy do łatwych zadań. smile

36

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Cześć dziewczyny smile Ja też zawsze mam problem co kupić mojemu facetowi - a teraz ma 30 -ste urodziny więc muszę wybrać coś extra. W zeszlym roku dostał ode mnie zestaw gier na pc i cieszył się jak dziecko. Może to dobry prezent także dla Wasznych panów. Jeśli nie wiecie jaką grę kupić, odsyłam Was do rankingu -   Można w nim znaleźć różne rodzaje popularnych i lubianych na całym świecie gier:) Powodzenia!

37

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ciekawym i praktycznym prezentem będą na pewno słuchawki, każdy z nas słucha muzyki, która towarzyszy nam przez całe życie. U nich oglądałam ciekawe modele słuchawek  Mój mąż nie dawno dostał słuchawki w prezencie od swojej siostry i przyznam że zachwycony jest, jak rzadko kiedy słuchał muzyki, tak teraz praktycznie się z nią nie rozstaje.

38

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Trudno na każdą okazje wymyślac coś oryginalnego, naprawde... Juz mi czasami ręce opadają jak sie zbliżają urodziny albo inna okazja ;p

39

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja zawsze pytam męża, co chcę dostać. Mam dosyć nietrafionych prezentów — strata pieniędzy i udawane zadowolenie. W zeszłym roku zażyczył sobie zestaw frezów, a w tym obuwie trekingowe. Kupiłam mu taki model  - sam wybrał.

40

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja nie muszę nawet pytać męża co by chciał a i tak mam pewność, że prezent będzie trafiony smile Od dłuższego czasu kolekcjonuje komiksy i prezenty wybieram mu spośród oferty Sporo nowości zarówno polskich i amerykańskich komiksów, prawdziwa gratka dla każdego kolekcjonera smile

41

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A może jakaś fajna koszula? Popatrzcie sobie np. tu  smile Mi się wydaje, że robią naprawdę świetne wrażenie wink

42

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

To zależy, czym facet się interesuje. Przypomnij sobie wasze rozmowy, o czym mówił ze szczególną pasją. Albo może to być też coś śmiesznego, taki wasz żart, który tylko wy rozumiecie smile Coś o co się przekomarzacie, albo co nawiązuje do sposobu, w jaki lubicie spędzać czas. A do tego, zawsze sprawdza się jedna rzecz, prezent zarówno dla ciebie, jak i dla niego - ładna bielizna big_smile Do tego dobra kolacja, wino i masz prezent idealny big_smile

43

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Zawsze najlepsze są związane z pasją, może jakiś bilet na mecz drużyny, którą kocha,albo gadżet z ich logo, a może bilet do kina na jakieś filmy, które Ty może niekoniecznie lubisz (ja na przykład nie lubię filmów akcji, ale na urodziny faceta bym się przemogła).

44

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

jako facet na pewno chciałbym dostać jakiś dobry, luksusowy alkohol, może jakąś whisky

45

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A czemu nie dobry zegarek, na przykład? To klasyczny prezent, który każdemu facetowi na pewno się przyda.

46

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja swojemu kupiłam lokalizator do motocykla.
Teraz jeździ i testuje big_smile
Mój tata ma w samochodzie, chłopakowi się spodobało, też chciał z tym, że do motocykla.

Ostatnio edytowany przez Weronika_Pol (2017-08-22 15:27:15)

47

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

dla mnie prezent dla faceta to jest zawsze doslowny hardcore... oni są tak wybredni że nie wiesz już co myslec a jednoczesnie powtarzaja - spokojnie liczy sie pamiec... smile moj kocha swoj samochód, wiec stwierdziłam że wykupię mu program lojalnościowy w serwisie do ktorego jeździ -  przyznam że prezent jak najbardziej trafiony - był w szoku i szczesliwy jak dziecko ;p

Ostatnio edytowany przez karola412 (2017-08-24 22:54:20)

48

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Jeśli ma wywołać uśmiech na twarzy to najlepiej kupić jakiś sentymentalny prezent typu ramka ze zdjęciem

49

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A co ten konkretny mężczyzna lubi robić? Jakie ma zainteresowania? Pewnie w pierwszej kolejności patrzyłabym właśnie na to. Ja wiem, że mojemu to będę musiała kupić grę na ps4. Niektórzy faceci nie dorastają.

50

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Daj mu coś od siebie, coś osobistego i intymnego. Doceni z pewnością.