1,876

Odp: Zdrada

ja mam nadzieję jej nigdy nie doświadczyć.

1,877

Odp: Zdrada

Nigdy nie wiadomo co przyniesie los, czasem pary rozpadają się z dania na dzień, bo zdrada kusi...

1,878

Odp: Zdrada

Podobno 7 lat związku to kluczowy moment - albo pójdzie się za nowym, albo się zostanie - ze świadomością, że ekscytująco to już było wink

1,879

Odp: Zdrada

Ja tam nie wierzę w takie przesądy...

1,880

Odp: Zdrada

[quote=zofijka]Podobno 7 lat związku to kluczowy moment - albo pójdzie się za nowym, albo się zostanie - ze świadomością, że ekscytująco to już było wink[/quote]

Myślę, że teraz dużo szybciej ludzie się sobą nudzą, w 7 lat to ze 3 partnerów  zmieniają..

1,881

Odp: Zdrada

Nie ma reguły, że 7 lat, czasem pół roku to już wystarczający czas żeby się ktoś znudził...

1,882

Odp: Zdrada

Niestety bywa, że bliscy nas zdradzają, a zupełnie obcy ludzie jak detektyw, przychodzą nam z pomocą. Nie wiemy komu możemy ufać. Dlatego większość ludzi ufa wyłącznie sobie. Bo zaufanie to taka krucha rzecz, którą jak raz się utraci, jest nie do odzyskania. Wiele zależy od tego, jakie mieliśmy dzieciństwo. W jakich warunkach dorastaliśmy. Jaką mamy rodzinę i przyjaciół. Ale tylko od nas samych zależy, jakim człowiekiem będziemy. Zdrady bym nie wybaczyła - ale czy sama bym zdradziła? - nie wiem...

1,883

Odp: Zdrada

Zawsze istnieje ryzyko poznania kogoś kto nas sobą omota...

1,884

Odp: Zdrada

Ludzie od wieków sypiają ze sobą mimo posiadania partnera, nic bardziej banalnego.
Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się obok to żaden wyczyn, żadna przygoda życia.
Przygoda następuje później, gdy otwierasz się przed kimś, dajesz się poznać i zdobywasz obopólne zaufanie.
A jak je budować skoro przynajmniej jedno ze zdradzających już go nadużyło w stosunku do męża / żony..?

1,885

Odp: Zdrada

Odkąd buszuję po sieci często zdarza mi się rozmawiać z facetami, którzy szukają romansu. To znaczy dodatkowej relacji obok tej, w której już są czyli małżeńskiej. I tak się zastanawiam o co w tym chodzi? Czy nie lepiej po prostu się rozstać, jeśli z żoną się nie układa? Po co to kogoś oszukiwać? Są często błyskotliwymi, inteligentnymi mężczyznami. Do czego im są te podwójne życia? Czy ktoś mógłby mi tak po ludzku, bez emocji, powiedzieć, skąd się to bierze? ...

1,886

Odp: Zdrada

Taka historia... Moja koleżanka, żona i matka 2 dzieci, której mąż pracował w Niemczech i do domu przyjeżdżał ze 3-4 razy w roku, zaczęła kiedyś z nami (paczka paru dziewczyn i chłopaków) dyskutować na temat zdrady w takich związkach na odległość - i tylko ona twierdziła, że owszem, to się zdarza, ale nie jej mąż, on to by nigdy, tak sobie ufają...  Oczywiście wszyscy inni, w tym mężczyźni, zaczęli jej mówić, żeby nie wierzyła w to, co on jej opowiada, czym niezbyt się zareklamowali, bo jak to mówią, każdy sądzi wg siebie;) Oczywiście chcieli wiedzieć, co ja o tym myślę, więc  szczerze powiedziałam, że za bardzo w ludzi nie wierzę i jeśli mogę coś doradzić, to albo niech ona z dziećmi do niego dołączy, albo niech go tu sprowadzi na stałe i nie zadaje żadnych pytań...
I co się okazało? Za jakiś rok od tamtych zajęć ogarnęła ją wielka rozpacz, bo jakiś jego romans wyszedł, ale wtedy szybko wrócił z Niemiec i już tutaj przez pół roku mu wybaczała na facebooku...

1,887

Odp: Zdrada

dziecinada, jakby chociaż trochę ją szanował to by nie zrobił skoku w bok. A ona najwyraźniej nie ma szacunku do samej siebie.

1,888

Odp: Zdrada

Żadna miłość nie zasługuje na potępienie. Są tylko niewłaściwe okoliczności, nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie..

1,889

Odp: Zdrada

[quote=Florax]Taka historia... Moja koleżanka, żona i matka 2 dzieci, której mąż pracował w Niemczech i do domu przyjeżdżał ze 3-4 razy w roku, zaczęła kiedyś z nami (paczka paru dziewczyn i chłopaków) dyskutować na temat zdrady w takich związkach na odległość - i tylko ona twierdziła, że owszem, to się zdarza, ale nie jej mąż, on to by nigdy, tak sobie ufają...  Oczywiście wszyscy inni, w tym mężczyźni, zaczęli jej mówić, żeby nie wierzyła w to, co on jej opowiada, czym niezbyt się zareklamowali, bo jak to mówią, każdy sądzi wg siebie;) Oczywiście chcieli wiedzieć, co ja o tym myślę, więc  szczerze powiedziałam, że za bardzo w ludzi nie wierzę i jeśli mogę coś doradzić, to albo niech ona z dziećmi do niego dołączy, albo niech go tu sprowadzi na stałe i nie zadaje żadnych pytań...
I co się okazało? Za jakiś rok od tamtych zajęć ogarnęła ją wielka rozpacz, bo jakiś jego romans wyszedł, ale wtedy szybko wrócił z Niemiec i już tutaj przez pół roku mu wybaczała na facebooku...[/quote]

Sporo moich znajomych wyjeżdza za granicę, czasami całymi rodzinami, a czasami tylko mąż. Zaufanie trzeba mieć, ale raczej ograniczone. Nie raz słyszy się o drugim życiu przykładnego męża i ojca. Kobiety nadmiernie ufają a potem płaczą nad własnym losem. Moja kuzynka w ten sposób rozwiodła się ze swoim mężęm. Jak tutaj przyjeżdzał to taki był kochany, cudowny, wielka miłośc po prostu. Aż tu nagle ona głupia postanowiła zrobić mu niespodziankę i pojechała do niego za granicę. Niespodzianka faktycznie była i to spora. Bo okazało sie że on tam mieszka i żyje z inną kobietą.

1,890

Odp: Zdrada

Ja też sobie wyobrazam takiej podzielonej rodziny. Albo podejmujemy decyzje i wyjeżdżamy wszyscy, zeby zacząć życie od nowa, albo jakoś ogarniamy się na miejscu...

1,891

Odp: Zdrada

Sama znam facetów którzy wyjeżdżają za granicę i nie są tam wierni żonom. Czasami mam wrażenie ze one z kolei myślą tylko o tym że on przywiezie kasę a cała reszta się nie liczy.   Dziwny jest ten świat.

1,892

Odp: Zdrada

Wierność mężów pada kosztem uzyskania przychodów:)

1,893

Odp: Zdrada

jak da mnie zdrada kończy każdy, nawet wieloletni związek uwieńczony małżeństwem i dziećmi. Taki człowiek w moich oczach traci całkiem zaufanie a bez zaufania, ja nie umiem z nikim żyć.

1,894

Odp: Zdrada

Moja siostra przeżyła zdradę męża. Wybaczyła mu, chociaż już nigdy nie było tak jak wcześniej. Niestety po roku znowu nabrała podejrzeń. Dlatego zatrudniła detektywa. Szybko przekonała się, że cały czas była zdradzana. Dzisiaj czekają na rozwód.

1,895

Odp: Zdrada

Ja wprawdzie nie doświadczyłam zdrady (Wam dziewczyny, które zdrada dotknęła, szczerze współczuję!!), żaden facet mnie nie oszukał, ale nie wiem skąd, mam ciągle takie obawy... Ufam swojemu mężczyźnie, ale tyle naokoło o tym słyszę... Znalazłam ostatnio taki artykuł o zazdrości  - u mnie występuje 8 na 10 wymienionych zachowań! W moim związku wszystko super się układa, może to ze mną coś jest nie tak...?

1,896

Odp: Zdrada

Dziewczyny a jakie macie zdanie o masażach erotycznych? Bo widziałam,że w niektórych salonach jest coś takiego oferowane.  I to nie tylko dla mężćzyzn, ale równeiż dla kobiet. Czy podchodzi to pod zdradę czy nie?

Jesli na przykład para wybiera się na taki masaż we dwoje? smile

Pytam w kontekście takich ofert masażu erotycznego jak np ta tutaj: [url]http://orientmasaz.pl/[/url]

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-16 11:30:24)

1,897

Odp: Zdrada

Zdradzają najczęściej faceci, bo nie czują się odpowiedzialni, np. za swoje decyzje i ich skutki. Nie spotkałam jeszcze faceta, dla którego słowo „odpowiedzialność” byłoby znajome. Coś tam świta, ale nie bardzo wiedzą co. A ich ulubione słowo to „kiedyś”. Kiedyś się ustatkują. Kiedyś będą szczęśliwi. Kiedyś wezmą się w garść. Kiedyś skończą spożywać alko co drugi dzień. Kiedyś zaczną myśleć o przyszlosci.

1,898

Odp: Zdrada

Dla mnie zdrada to nie tylko emocjonalne lub fizyczne zbliżenie do innej osoby, ale np opiszę wam sytuację mojej przyjaciółki. Mąż wyjeżdża za granicę i ma zagraniczne konto z którego kasę przelewa na polskie i tak dysponują. Był czas że był dłużej w domu i powiedział że jest tylko to co na polskim koncie to ona szybko, dzieci zostawiła z nim w domu i miała okazję poszła na fuchę, że tak powiem, ale nie zarabiała tam wystarczająco żeby na opłaty jeszcze wystarczyło, więc się okazało, że jednak mieli jeszcze kasę a on jej chciał utrzeć nosa bo wg niego zbyt łatwo tą kasę wydaje. Ona się martwiła miesiąc czasu ponad, że ile nie zarobi będzie za mało, a ten sobie ze spokojną głową żył. Moim zdaniem to też jest zdrada!

1,899

Odp: Zdrada

Ostatnio mój chłopak powiedział mi, że w weekend jedzie do Warszawy na urodziny kuzyna (dziwnym trafem akurat w czasie gdy urodziny obchodziła jego niby była). Zapierał się, że wie jak to wygląda, że jedzie tam sam i żebym pomyślała logicznie, że przecież jedzie do Warszawy i nie może być w tym czasie w Krakowie i że pokaże mi dowody. Tak, pokazał. Wysłał zdjęcie biletu. Tylko, że ten bilet był dla dwóch osób. Gdy mu powiedziałam że to bilet dla dwóch osób usłyszałam, że nie dla dwóch osób tylko druga klasa.. Przemilczałam temat i postanowiłam mu zrobić niespodziankę na dworcu. Nie spodziewał się mnie tam, gdy mnie zobaczył, wyglądał jakby zobaczył ducha. W końcu powiedział, że musi mi coś powiedzieć i przyznał się, że jedzie tam z nią, tylko że ona jedzie do koleżanki, a on do kuzyna...

1,900

Odp: Zdrada

Zdrada bardzo boli i upokarza. Oby nikt jej nie zaznał....