1

Temat: Brzydkie dłonie u faceta.

Mój małżonek ma strasznie brzydkie dłonie, szorstkie, pełno takiego jakby zrogowaciałego naskórka, że ciężko się go pozbyć. Nawet jak chce mnie pogłaskać to bardziej podrapie i już mnie to wkurza. Może jakaś propozycja na dobrą metodę na ładne męskie dłonie, gładkie przede wszystkim.

2

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Miałam ten sam problem z moim facetem, w dodatku nie lubi kremów do rak, więc było ciężko cokolwiek przeforsować. W końcu namówiłam go na domowe spa, kupiłam maski epiltouch i udało się. Fajnie nawilżają i lekko złuszczają naskórek. Możesz śmiało wypróbować. wink

3

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

NO wiesz, może to byłaby metoda. A długo je trzeba mieć na dłoniach?? Ten zrogowaciały naskórek schodzi od razu czy po jakimś czasie?

4

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Nacieranie oliwką pomaga

5

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Ja mojego chłopa całe szczęście przekonałam do kremów. Z maseczkami raczej nie siedziałby jak go znam, ale udało mi sie wymusić regularne smarowanie dłoni kremem i jest ok :-)

6

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Jak dla mnie to tutaj rozwiązaniem są tylko kremy

7

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Po prostu niech zakłada rękawice - to jest konieczność a nie fanaberia, panowie powinni to już wiedzieć.. Trzeba o siebie dbać, a nie tylko od nas tego wymagać:)

8

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

ale przecież te maski w rękawiczkach nakłada się na chwilę, nie siedzi się z nimi godzinami, więc AnetaL, możecie spróbować. Epiltouch to kwestia 20-30 minut i po sprawie.

9

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Panowie o siebie dbają smile... tylko... trochę inaczej wink

10

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

A przyczyna tego rogowacenia, tej szorstkości dłoni? Bo jeśli ciągle ma styczność z czymś, co to powoduje, to bez kremu i być może rękawiczek ochronnych się nie obejdzie, a jeśli nie "psuje" sobie tych dłoni codziennie, to sprawdzą się rękawiczki pielęgnacyjne, bo nie wymagają codziennych zabiegów i efekt się trochę utrzyma.

11

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Nie wiem czy jakiś mężczyzna przekona się do rękawiczek pielęgnacyjnych wink

12

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

To podczas snu mu trzeba założyć albo wmówić, że to gadżet erotyczny, a krem w środku ma działanie stymulujące i jak się wchłonie to potem kobieta odczuwa większą rozkosz, kiedy facet ją dotyka wink

13

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Faceci też zaczynają o siebie dbać, ja nie znam takiego, który by nie używał kosmetyków takich jak krem do rąk czy balsam do zmiękczania zarostu np.

14

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

Można mu podsunąć jakiś krem do rąk czy oliwkę:)

15

Odp: Brzydkie dłonie u faceta.

I nożyczki lub piknik do paznokci....