1

Temat: Warsztaty: Świadome odchudzanie

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”

zapraszają na warsztaty:
Świadome odchudzanie
Prowadzi Ewa Lange.

Nierozwiązane problemy emocjonalne pobudzają trudny do opanowanie głód, powodują tycie oraz utrudniają odchudzanie. Wiele osób jest przekonanych, że gdy pozbędą się nadwagi, ich problemy znikną. Jednak dzieje się zupełnie inaczej. Najpierw należy wyzbyć się bólu, dopiero wtedy ciało może powrócić do prawidłowej wagi. Nadmierny apetyt rodzi się z takich uczuć jak: strach, gniew, napięcie czy wstyd. Ten warsztat pomoże Ci zmienić negatywne uczucia w przebaczenie, akceptację i zaufanie do siebie.

Wraz ze wzrostem poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie Twój apetyt będzie się zmniejszał w naturalny sposób. Ochronny pancerz w postaci tłuszczu nie będzie Ci już potrzebny i pozbędziesz się nawyku kojenia bólu jedzeniem. Schudniesz, ponieważ szczupła sylwetka to naturalny stan Twojego organizmu.
Na spotkaniu razem będziemy pokonywać nasze słabości i zaczniemy inaczej niż dotychczas myśleć o SOBIE i Odchudzaniu.

Podczas warsztatu masz możliwość:
•   uwolnić długo tłumione emocje co pomoże Ci odzyskać wewnętrzną równowagę
•   odzyskać kontrolę nad jedzeniem
•   rozpoznać przyczynę tycia, która tkwi często w naszym UMYŚLE
•   zbudować dobrą relację z samym sobą
•   zmienić postrzeganie siebie, odzyskać poczucie własnej wartości
•   rozpoznać wewnętrzne przeszkody na drodze do upragnionej sylwetki
•   odzyskać kontakt z własnym ciałem
•   zanalizować i zmienić swoje nawyki żywieniowe
•   poszukać realnej drogi do wymarzonej sylwetki
•   nauczyć się rozróżniać głód fizyczny od emocjonalnego
•  przyjrzeć się swoim przekonaniom
•  wsłuchasz się we własny głód

Warsztat jest dla osób które:
- odchudzały się już wielokrotnie bez większego wysiłku
- chudną i tyją na przemian, walczą z efektem jo-jo
- chcą zbudować pozytywny obraz własnego ciała
- objadają się, a potem czują się winni
- nie chcą przestrzegać rygorystycznych diet
-chcą odzyskać kontrolę nad jedzeniem
- doświadczają trudności przy próbach zmiany nawyków

Praca ta polega przede wszystkim na poszerzeniu świadomości niesprzyjających przekonań i zachowań. Rozumieniem własnych emocji, nawyków i motywacji, zaspokajaniem prawdziwych potrzeb. Taka forma praca daje możliwość poradzenia sobie z prawdziwymi przyczynami problemu, wzmacnia poczucie własnej skuteczności, uświadamia i pozwala rozwiązać wewnętrzne konflikty, które przeszkadzają w osiągnięcia celu. Podczas naszego spotkania będziemy pracować z ciałem, podświadomością, wizualizacją, metaforą, emocjami i oddechem.

2

Odp: Warsztaty: Świadome odchudzanie

Zawsze byłam ciekawa takich inicjatyw.

3

Dieta i ćwiczenia nie pomagają. Co zrobić w takim przypadku? Czy takie produkty- http://www.acaislim.pl pomagają w odchudzaniu?

4

Jeśli dieta i ćwiczenia nie pomagają, to być może dieta lub trening są niewłaściwie dobrane, albo ktoś robi coś, co blokuje metabolizm. takie byłoby moje pierwsze przypuszczenie, gdybym nie widziała efektów odchudzania.