426

Odp: Wasze ulubione zabawki

Na te święta kupiłam sobie bieliznę erotyczną, to taki prezent dla mnie i narzeczonego jednocześnie big_smile Zastanawiam się jeszcze nam gadżetami do elektrostymulacji, tylko nie wiem czy działanie jest bezpieczne? Co myślicie? używałyście kiedyś ?

427

Odp: Wasze ulubione zabawki

Lepiej może zmienić narzeczonego, skoro już potrzebujecie gadżetów... To co będzie po paru latach po ślubie...?

428

Odp: Wasze ulubione zabawki

Związek czasem potrzebuje odmiany.. Czasem warto coś niegrzecznego sobie sprawić i poeksperymentować;)

429

Odp: Wasze ulubione zabawki

Czasami warto kupić coś fajnego, na wieczór i nie tylko. Są oryginalne gadżety erotyczne z wyższej półki jak to ja nazywam. Już kilka razy robiłam u nich zakupy.

430

Odp: Wasze ulubione zabawki

Jestem przekonana, że wyuzdana bielizna erotyczna powinna znaleźć się w garderobie każdej z nas. Bez wątpienia warto sięgnąć również po takie gadżety erotyczne . Idealne do gry wstępnej. Pomogą wczuć się w klimat i osiągnąć podniecenie. Niektórzy panowie mają z tym problem, dlatego tu sporo zależy od nas, żeby podkręcić faceta na maksa smile

431

Odp: Wasze ulubione zabawki

Sprawdźcie sobie wibrator- bardzo ciekawy gadżet erotyczny, którym można sterować przez bluetooth. Wibrator przeznaczony jest do stymulacji punktu G, partner można dać nam przyjemność nawet nas nie dotykając, to dobre urozmaicenie życia seksualnego. Coś innego, nietypowego.

432

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ciekawy gadżet;) Ja mam na razie tylko dildo, ale chyba już pora na coś bardziej pikantnego;)

433

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja lubię puszki i piórka, takie do miziania;)

434

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ostatnio spodobała mi się bielizna erotyczna, kolor koniecznie czerwony:)

435

Odp: Wasze ulubione zabawki

Bardzo ciekawy temat. Jestem zdania,że powinniśmy go tutaj podjąć. Polska wciaż jest bardzo wstydliwym krajem. Seks jest tutaj tematem tabu. O takich rzeczach nie powinno się myśleć . Takie mam wrażenie wink A jest to bardzo ważna sfera dla każdego człowieka....

Jestem zdania,ze powinniśmy się bawić. Okdrywać swoją seksualność. Ze swojej strony proponuję korzystać z róznych zabawek erotycznych.

436

Odp: Wasze ulubione zabawki

No dokładnie. Niby się o tym mówi ale wydaje mi się,ze jesteśmy w tyle za Europą Zachodnią smile Poza tym wielu mężczyzn nie docenia kobiet i myśli tylko o sobie w łóżku ( przynajmniej takie mam sama doświadczenia). No i kobieta nie może być wyzwolona seksualnie bo od razu jest traktowana jak zdzira. Mężczyźni już nie. Mężczyzna moze wszystko. Powinno się to zmienić. A czy te afrodyzjaki to nie placebo?

437

Odp: Wasze ulubione zabawki

Nie jest to na pewno placebo bo przetestowaliśmy dla ciekawości wtedy kiedy ja nie wiedziałam Umowiliśmy się,ze mąż poda mi pewnego wieczoru. Poza tym były różne niezależne badania, w ktorych okazało sie,ze to działa na ponad 80% kobiet i 30% mężczyzn ta wiec jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji smile

438

Odp: Wasze ulubione zabawki

Co za głupota z tymi wymyślnymi gadżetami:) Jak ludzie się sobie podobają to nie potrzebują tego wcale. Widać mąż bez tego jest niezbyt atrakcyjny albo może już się znudził...