1

Temat: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Witam wszystkich.
Byłam w związku z facetem przez dwa lata. Wszystko układało się wspaniale i planowaliśmy wspólną przyszłość. Ogólnie byłam przy nim bardzo szczęśliwa i kochałam go.
Wszystko było pięknie do momentu, gdy zdradził mnie z koleżanką z pracy. Jestem absolutnie pewna tego, że to zrobił, bo gdy się z nim o to wykłócałam, sam mi to przyznał. Jeszcze nikt mnie aż tak nie zranił. Po tym wszystkim, co razem przeżyliśmy, on robi coś takiego.
Nawet nie zerwaliśmy ze sobą oficjalnie, bo po naszej kłótni wszystko było już tak oczywiste, że nie trzeba było mówić już nic więcej...
Ale ja go nadal mocno kocham, choć po tym wszystkim, nie chcę i nie potrafiłabym do niego wrócić. Nie chcę go już znać, gdyż wyrządził mi wielką krzywdę.
Jedyne co mogę zrobić to przestać o nim myśleć, ale w jaki sposób mogę to zrobić? Jak zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło i zacząć życie od nowa? Wiem, że czas leczy rany, ale on siedzi mi w głowie tak mocno i nie mogę o nim zapomnieć.
Jak wy radziłyście sobie z takimi sytuacjami, jeśli przechodziłyście przez coś podobnego? Czy jest jakiś sposób, aby przestać dłużej myśleć o mężczyźnie, który zranił...

2

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Jeśli nie umiesz mu wybaczyć, to trudno Cię namawiać, żebyś z nim była, ale może po roku czy dwóch coś Ci się odmieni i stwierdzisz, że jednak był lepszy niż ci, których spotkasz po nim?... Jeden błąd nie znaczy że on zrobiłby znów to samo. Ja bym się zastanowiła czy nie próbować mu tego zapomnieć i dać kredyt zaufania.

3

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Wiem, że to zabrzmi brutalnie, ale chyba tu potrzeba czasu i... klin klinem...

4

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Nie znam całej sytuacji na tyle, aby sądzić tutaj cokolwiek. Obawiam się jednak, że sama mogłaś zawinić - choć oczywiście nie mogę być pewna. Po prostu, jeśli byliście ze sobą tyle czasu i on nagle Cię zdradził, to może oznaczać to, że dałaś mu powód do tego. Faceci bardzo nie lubią pewnych kobiecych zachowań, szczególnie, jeśli trwają zbyt długo. Często prowokuje ich to do wielu zachowań, których normalnie nigdy by się nie dopuścili. Zobacz zresztą tutaj [url=http://uwotki.blog.pl/jakie-kobiety-lubia-faceci/]uwotki.blog.pl/jakie-kobiety-lubia-faceci/[/url], a wszystko stanie się jaśniejsze.
Wiele męskich przejawów niewierności bierze się z bycia niedocenianym, oraz z czystego niezaspokojenia przez partnerkę. Kobiety też lubią być doceniane, itp. Jednak często zapominają o swoich facetach. Później pozostaje już tylko żal.

Ostatnio edytowany przez IzaHulna (2016-10-15 20:21:53)

5

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Potrzeba czasu i to dużo czasu i trzeźwego myślenia. Nie chcesz do niego wracać, według mnie dobrze, bo tylko kwestią czasu byłaby kolejna zdrada. Idź "dalej", przestań rozmyślać i rozpamiętywać krzywdę, może znajdź jakieś hobby, coś co nie pozwoli ci mieć czasu na myślenie.

6

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Zdecydowanie nowe hobby powinno tu pomóc smile

7

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Zakochania i rozstania...ze skrajności w skrajność, choć lepsze te pierwsze a drugie bolą... - są nieodłącznym elementem życia każdego z nas.
Po burzy zawsze wychodzi słońce...

8

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Kiedyś było tak, że jak para rozstawała się, to facet po kilku dniach szukał już sobie kolejnej partnerki, a kobieta miesiącami płakała do poduszki, tęskniąc za swoim lubym. Teraz to chyba trochę zmieniło się, gdy para rozstaje się, to często facet wylewa swoje żale do całego świata w internecie, a kobieta szuka sobie kolejnego faceta i zaczyna żyć pełną piersią!! Tak się zastanawiam, która kobieta chciała by takiego rozmamłanego faceta, co żali się, jak to źle został potraktowany przez kobietę, jakie to one są złe i niedobre. Polecam Panom zebrać się w garść i napędzać się wewnętrzną siłą, którą notabene powinien emanować każdy facet.

9

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Wszystko zależy od charakteru... i od okoliczności rozstania też...

10

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Musisz być silna. Trzymaj się

11

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Dasz radę. Tego kwiatu pół świata.
[url=http://sterydyonline.com/]trenabol[/url]

Ostatnio edytowany przez loanndd44 (2017-01-03 18:13:26)

12

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

na to potrzeba czasu, nie da się tak wszystkiego wymazać i zapomnieć. Musisz dać sobie czas na otrząśnięcie się z tej sytuacji.

13

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Trzeba zacząć myśleć o innym:)

14

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Ja sobie wynajdowałam zawsze dużo zajęć w takiej sytuacji... Wtedy nie było czasu na wspominki.

15

Odp: W jaki sposób przestać myśleć o mężczyźnie?

Zacząć myśleć o innym ☺