1

Temat: Prywatny detektyw

Witam,

Jestem ciekawa, czy ktoś z was kiedyś korzystał może z usług prywatnego detetktywa , a jeśli tak to w jakiej mniej więcej sprawie i czy jesteście zadowoleni z tego jak zostaliście obsłużeni i czy jeszcze raz zdecydowalibyście się na taki właśnie krok?

2

Odp: Prywatny detektyw

Sama jestem lepsza od detektywa, jak coś jest nie tak, to zaraz zauważę wink Polecam swoje usługi wink

3

Odp: Prywatny detektyw

Nie korzystałam. Mam dużo frajdy z odkrywania prawdy na własną rękę. Na tyle dużo, że satysfakcja rekompensuje mi przykrość związaną z odkrywaniem rzeczy niezbyt dobrych.

4

Odp: Prywatny detektyw

Nigdy nie korzystałam, ale zauważyłam, że sporo osób stawia na takie rozwiązania. Nawet ostatnio natrafiłam oni tam zajmują się wieloma sprawami. Jak ktoś potrzebuje niech korzysta, czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.

5

Odp: Prywatny detektyw

Wiele zależy po prostu od danego przypadku. Prywatny detektyw musi się liczyć, ale też wszystkie usługi jakie wykonują, wcale do tanich nie należą - zobaczcie sobie co wchodzi w ich skład.

6

Odp: Prywatny detektyw

ja nie wierzę w takie usługi, to zwykłe oszustwo jest moim zdaniem.

7

Odp: Prywatny detektyw

To droga opcja, ale opłacalna jak ktoś chce  mieć dowód zdrady np. do rozwodu...

8

Odp: Prywatny detektyw

Jeszcze jeden fachowiec godny uwagi .
Oczywiście zdecydowanie najlepiej zwracać uwagę na doświadczenie, prowadzone sprawy, dobrze mieć kogoś z bezpośredniego polecani i weryfikować umiejętności.

9

Odp: Prywatny detektyw

ja nie wierzę w takie usługi, to według mnie to tylko próba wyciągnięcia od ludzi pieniędzy.

10

Odp: Prywatny detektyw

Musisz pamiętać, że popularni detektywi często nie mają wyników. Ci mniej znani mają większe osiągnięcia Popularność o niczym nie świadczy.

11

Odp: Prywatny detektyw

Dlaczego próba wyciągnięcia od ludzi pieniędzy? Jeżeli sytuacja zmusza do tego aby znaleźć dowody zdrady na męża, to chyba lepiej skorzystać z usług specjalistów w tej dziedzinie?

12

Odp: Prywatny detektyw

ja takim detektywom po prostu nie ufam i nigdy nie powierzyłabym im swoich spraw.

13

Odp: Prywatny detektyw

Jest wielu detektywów-amatorów, którzy nie za bardzo wiedzą co robią, także utarło się, że detektywi nie są godni zaufania, ale jest też wielu doświadczonych, działających od wielu lat, mających odpowiednie uprawnienia - takiemu można zaufać. Przydatni są zwłaszcza w sprawach rozwodowych odbywających się z powodu zdrady - mogą dostarczyć odpowiednie dowody, które mogą mieć spore znaczenie w czasie rozprawy - mają odpowiednią licencję i doświadczenie w sprawach rozwodowych, majątkowych zresztą też.

14

Odp: Prywatny detektyw

Najlepiej jak jest byłym policjantem, bo może ma jakichś kolegów winnych przysługę i tak sobie wzajemnie czasem w różnych sprawach pomagają... albo się filmów naoglądałam big_smile

15

Odp: Prywatny detektyw

ja nie wierzę w takie usługi i nigdy nie powierzyłabym takim ludziom swoich spraw.

16

Odp: Prywatny detektyw

Nie chciałabyś wiedzieć z kim mąż Cię zdradza? wink

17

Odp: Prywatny detektyw

ja nie wiem, jak ludzie mogą się na to nabierać i płacić niemałe pieniądze.

18

Odp: Prywatny detektyw

Ja nie znam nikogo wartego polecenia.

19

Odp: Prywatny detektyw

ja nigdy nie poszłabym do żadnego detektywa  zęby np. męża mi śledził czy cokolwiek.

20

Odp: Prywatny detektyw

Kiedyś korzystałam z usług prywatnego detektywa, co prawda nie w sprawie śledzenia męża, a w innej smile Dobrze to wspominam bo uwinęli się ze sprawą w półtora tygodnia i sprawa nie musiała się długo przeciągać.

21

Odp: Prywatny detektyw

Półtora tygodnia!?! Za każdy dzień biorą pewnie kilkaset zł, więc nieźle to musiało kosztować...

22

Odp: Prywatny detektyw

Jak potrzebujesz prywatnego detektywa to sprawdź ofertę. Ja korzystałam z jego usług, gdy potrzebowałam dowodów do sprawy rozwodowej i mogę go polecić z czystym sumieniem.

23

Odp: Prywatny detektyw

ja nie wierzę w takie usługi i nie powierzyłabym im swoich spraw.

24

Odp: Prywatny detektyw

Też kiedyś myślałam że zatrudnienie prywatnego detektywa to gruba przesada i takie rzeczy to tylko w słabych serialach. Niestety życie weryfikuje takie poglądy bardzo szybko. Niedawno byłam w sytuacji w której musiałam zdecydować się na usługi takiej agencji szczegółów nie podam bo rana wciąż świeża, temat oczywiście zdrady małżeńskiej i kilku dodatkowych komplikacji sad Generalnie szukałam w wyszukiwarce po [url=http://biuro-detektywow.pl/]biuro detektywistyczne poznań[/url] i udało mi się znaleźć biuro-detektywow.pl bardzo szybko odpisano na moje pytania pełen profesjonalizm i szybkie działanie jestem bardzo wdzięczna za pomoc

25

Odp: Prywatny detektyw

detektywi to zdziercy, od mojej koleżanki chcieli 1000zł za dzień!!!! Rozbój w biały dzień!!!