1

Temat: Brak libido przy tabletkach anty

Cześc. Czy Wy również to miałyście? Obecnie biore tabletki oraz metoda antykoncepcji jest super. Nie mogę sobie pozwolić na dzieciaczka tak więc jest to dla mnie bardzo wygodne. Nie tyję ani nic ale ochota spada mi po prostu do zera i jest to dla mnie bardzo stresujące. Zastanawiam się czy w jakiś sposób mozna byłoby ją przywrócić. Uprzedzając odpowiedzi, tak zmieniałam tabletki na inne. Jest to już trzeci rodzaj tabletek ale wszystkie działaja na mnie tak samo
Widziałam,ze w tv reklamuje się wiele rodzajów tabletek, które można brac również przy antykoncepcji. Czy któraś z Was brała moze takie tabletki ? Czy mają działanie?

2

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Możesz spróbować brać tabletki na libido, ale czy pomogą to jest indywidualna sprawa, myślę, że nie działają z automatu na każdą osobę

3

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Na mnie działaja. Mi poleciła je pani ginekolog kiedy kolejne tabletki antykoncepcyjne powodowały u mnie obniżenie libido.  Może nie są takie rozreklamowane ale mam porównanie oraz są o wiele skuteczniejsze. Dzieki nim jednocześnie mogę brać dalej tabletki antykoncepcyjne.

4

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Właśnie na czymś takim mi zalezy.Możesz mi napisac mniej więcej po jakim czasie od brania tych tabletek widziałaś u siebie efekty ich działania? Oraz gdzie mozna je kupić> Czy jak wybiorę sie do apteki to je dostanę?
No i czy możesz tutaj podlinkować jaki mają skład?

5

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Nie wiem czy są w aptekach. Sama zamawiam je przez internet ( pytałam się kiedyś w aptece ale nie było). Możesz je znaleźć na przykład tutaj:


Efektów nie zobaczysz od razu. U mnie przyszły tak po ok tygodniu brania chociaż naprawdę dobre efekty widziałam dopiero po ok 3 tygodniach. Poza tym z tygodnia na tydzień jest lepiej. Na stronie znajdziesz również skład. Są to same ziołowe składniki tak wiec nie musisz sie o nic obawiać. Na pewno Ci to nie zaszkodzi.

6

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Odkąd łykam tabletki anty  moja ochota  jest bardzo mała co wkurza mojego partnera i mnie samą.

7

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

a przy zmianie tabletek też nie daje rady?

8

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Może zmień antykoncepcje na inną, ja polecam spróbować plastry . Też musi je Ci przepisać lekarz , ale zawsze jest  to moim zdaniem jakieś wyjście z sytuacji.

9

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Mnie pomogło, gdy zmieniłam tabletki smile

10

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Po pierwsze zmień tabletki, bo nie powinny mieć one wpływu na Twoje libido. Po drugie - kup sobie preparaty dla kobiet, które podnoszą libido. Tutaj  widziałam, że mają. To powinno rozwiązać Twój problem.

11

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

zrezygnuj z nich smile

12

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Tabletki tak niestety działają, tu żadna  zmiana na inne  nie pomoże tylko ich odstawienie...

13

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Ja się z tym nie do końca zgodzę, bo tu wiele zależy od tego jakie hormony zawierają, te w tabletkach belara są najbardziej zbliżone do naszych naturalnych i one są o wiele lepiej tolerowane przez organizm

14

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Każdy organizm jest inny.. Ja bym nie generalizowała, bo są kobiety, które w ogóle nie tolerują tabletek i pozostają im plastry

15

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Nie rozumiem dlaczego niby tylko plastry pozostają jeśli nie można się stosować tabletek smile Po pierwsze każda antykoncepcja nieodpowiednio dobrana może mieć negatywny wpływ na organizm i samopoczucie. Po drugie form zabezpieczenia sie przed ciążą jest wiele i nie sprowadzałabym tego tylko do plastrów. Ja tabletek nie mogę brać ponieważ mam ryzyko zakrzepicy. Po to lekarz powinien wykonać badania przed doborem antykoncepcji aby uniknąć skutków ubocznych jej stosowania.

16

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

I jak się czujesz z tą wkładką? Nie czujesz jej podczas stosunku?

17

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Wkładka jest niewyczuwalna. Może chwilkę po założeniu coś tam czułam ale chyba sobie sama wmówiłam :)Ogólnie samopoczucie super!Okres jak w zegarku bez bolesnych PMSów z czym zawsze miałam mały problem i zero skutków ubocznych.

18

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

heja! fajnie że znalazłam kogoś kto ma wkładkę, właśnie szukałam bo mam pytanie o to czy można uprawiać sport kiedy ma się ją założoną? a jak jest z pływanie? nie ma żadnych przeciwwskazań?

19

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

@zuzanna
Przez pierwsze trzy tygodnie należy trochę sobie odpuścić ze sportem bo wkładka musi się odpowiednio ułożyć w macicy. Po tych trzech tygodniach możesz szaleć big_smile Ja uprawiam jogę i biegam i wkładka cały czas jest tam gdzie być powinna.

20

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Nie straszcie mnie, bo chciałam zacząć stosować antykoncepcję doustną po raz pierwszy w życiu, ale po co, jeśli mam nie mieć ochoty yikes

21

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

ja bardzo szybko się do wkładki przyzwyczaiłam i libido wróciło. W sumie już po kilku dniach właściwie przestałam czuć, że ją mam smile

22

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

ja się kiedyś konsultowałam w tej sprawie z ginekologiem i mówił że to nie ma związku, jedno z drugim.

23

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Poczytaj coś o tym może na stronach o zdrowiu kobiet, jak womenshealth.pl, chociaż powinnaś iść po prostu do dobrego ginekologa

24

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Są jakieś tabletki na libido, ale tu chyba trzeba zadziałać bardziej radykalnie, np. jakimś specyfikiem z sexshopu wink

25

Odp: Brak libido przy tabletkach anty

Po co? Przecież tabletki działają tak jak powinny, bo wiadomo, że bez zbliżenia nie będzie ciąży:)