1

Temat: Oziębłość

Cześć. Czy Wy równiez macie tak jak ja obecnie? Wydaje mi się,że totalnie zobojętniałam i mógłby dla mnie w zasadzie nie istnieć. Trochę mnie to przeraża bo zależy mi na moim mężu i on ciągle się mnie dopytuje co się dzieje, dlaczego nie chcę się z nim kochać.. Zależy mi na nim. Może jestem trochę przepracowana w ostatnim czasie ale czy to aż tak mogło na to wpłynać?

2

Odp: Oziębłość

Może powinnaś zbadać poziom hormonów i poradzić się lekarza, jak poprawić libido? Czasem też stres i przemęczenie na to wpływają....

3

Odp: Oziębłość

Są takie tabletki na libido, ale jeśli ta obojętność ma inne podłoże, np. czujesz niechęć do partnera, nie ufasz mu, to nie zadziałają, a raczej potrzebny będzie psycholog...

4

Odp: Oziębłość

Ja przyjmuje właśnie te tabletki na libido Konkretnie Libido therapy. Powinnaś jednak autorko sprobować sobie innych gadżetów erotycznych na początek. W 99% jest to rutyna. Rutyna może wpływać na każdy związek.  Polecam sex elixir. Wystarczy jednak kropelka do napoju. Jest to hiszpańska mucha tka więc może o niej słyszałaś. Ostatnio sobie wypróbowaliśmy z mężem i powiem Ci,że fajna sprawa !

5

Odp: Oziębłość

Ja mam tak samo od kilku lat. Zupełnie odczuwa potrzeb tego typu hmm

6

Odp: Oziębłość

Ale nie masz ochoty na niego czy nie masz ochoty w ogóle? Sama mam gorsze dni i lepsze dni. Na przyklad na tydzień przed okresem to nic mnie nie rusza i zupełnie nie chce mi się. Za to są okresy kiedy mam o wiele większą ochotę. Myślę, że wiele kobiet tak właśnie ma.

7

Odp: Oziębłość

Nie jest to żadna kuracja. Jest to po prostu srodek, którego kropelke dodajesz do napoju i tym samym zwiększa u Ciebie ochotę. Na pewno nie nazwałabym tego kuracją bo nie jest to żadna kuracja..... Poza tym działa jedynie na kobiety ( na 90% kobiet i na 20% mężczyzn...). Byly badania naukowe na ten temat . Badały działanie tego produktu.
Zresztą mozesz sobie o nim poczytać trochę na tej stronie:


Są tutaj składniki, opinie i opis działania.

8

Odp: Oziębłość

Ja jakoś nie jestem przekonana do eliksirów smile Wolę kupić tabletki np lovegre -  To sprawdzony suplement sprawiajacy ze libido wzrasta. Mam problemy z libido od ponad roku i zastanawiam sie nad zakupem tego suplementu. Stosowałyście go moze?

9

Odp: Oziębłość

[quote=Marylka20]Ja już zupełnie nie mam ochoty ;/ Zrobiłam sobie badania hormonalne w zeszłym tygodniu ale wszystko jest ok. Niechcemisie i nic z tym nie robisz? Bo mnie to na przykład bardzo stresuje ;/[/quote]
Nic, dlatego, że już kiedyś tak miałam i wtedy w moim życiu pojawił się ktoś, kto obudził te potrzeby. Plusem jest to, że nie mam nikogo i nie mam potrzeb, więc przynajmniej nie cierpię z tego powodu, że chcę, a nie mam z kim big_smile

10

Odp: Oziębłość

Nie żartuj,  przecież kiedy powinnaś mieć potrzeby jak nie teraz?... Może to jakiś objaw choroby?

11

Odp: Oziębłość

Witam.
Może to wszystko psychika i powinnaś porozmawiać ze specjalistą. W tej klinice,specjalista po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji może zaproponować różne rozwiązania. Może zalecić również zmianę techniki współżycia lub psychoterapię partnerską. Możesz również zadzwonić 22 254 88 88.

12

Odp: Oziębłość

Ja myślę, że to wszystko siedzi w głowie. Może warto poeksperymentować w łóżku?
Widziałam różne gadżety i lubrykanty zwiększające doznania. Mogą one pomóc w przełamaniu się. A jeśli to nie pomoze...

13

Odp: Oziębłość

Czasem z przepracowania też obojętniejemy na te sprawy...

14

Odp: Oziębłość

Mam akurat odwrotnie, za duże libido.
Do tego jestem sama i nie chcę jednorazówek, czy romansu.
Nie mogę poznać odpowiedniego mężczyzny.
No i co mam zrobić?

15

Odp: Oziębłość

Szukać, szukać i jeszcze raz szukać;) Kto szuka ten znajdzie.

16

Odp: Oziębłość

Najczęściej takie problemy wynikają z przemęczenia, niestety w dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko i mamy dużo stresów, co odbija się na naszym zdrowiu. Moim zdaniem jeżeli między partnerami jest wszystko dobrze, a mimo to ochota jest mała, to warto wspomagać się suplementami diety. Słyszałam o nich dużo dobrego, podobno bardzo dobrze działa na wzrost libido, co ciekawe jest dostępny w wersja dla mężczyzn, jak i dla kobiet. W

17

Odp: Oziębłość

[quote=Cottonina]Czasem z przepracowania też obojętniejemy na te sprawy...[/quote]
O tak, fizyczne samopoczucie, dobre zdrowie to są podstawy do wszystkiego właściwie, bo może i umysłem jesteśmy w stanie wpłynąć na ciało, ale jednak fizjologii nie oszukasz. Nasze ciała potrzebują regeneracji i składników odżywczych, żeby móc prawidłowo funkcjonować. Nie da się tego przeskoczyć. Brak ochoty, drażliwość, niemożność skupienia się i zaangażowania w sprawy dotyczące relacji mogą być powodowane tym, że fizycznie nie wyrabiamy.

18

Odp: Oziębłość

A nie lepiej poszukać przyczyn? Iść do lekarza je leczyć? Świetne opinie, wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę ma . Uważa się, że taka terapia może przynieść pozytywne skutki, czego nie da się powiedzieć o lekach, zwłaszcza tych sprzedawanych bez recepty.

19

Odp: Oziębłość

Wypróbuj preparaty na podniesienie libido. Tutaj  widziałam także takie dla kobiet. Myślę, że to powinno rozwiązać Twój problem z brakiem ochoty na sex. Do tego jak ktoś wspomniał - postaw na urozmaicenie, gadżety itp.

20

Odp: Oziębłość

Czasem wystarczy po prostu zmienić tabletki antykoncepcyjne, czytałam że belara nie obniża libido, może więc warto od tego zacząć

21

Odp: Oziębłość

Jeśli nie obniża libido, to by znaczyło, że nie działa na hormony i w związku z tym nie działa antykoncepcyjnie...

22

Odp: Oziębłość

A czy uważasz że "działanie na hormony" jak to nazywasz jest wyłącznie negatywne? Przecież zwiększona ochota na sex podczas owulacji to także działanie hormonów big_smile

23

Odp: Oziębłość

Same hormony nie decydują o tym.. Podobno kobietom po menopauzie spada ilość hormonów, a ochota na sex w większości przypadków jednak nie;)

24

Odp: Oziębłość

Jednych spada innych rośnie, ilość estrogenów na pewno spada

25

Odp: Oziębłość

Może rutyna Cię zniechęca ?  proponuję dodać trochę pikanterii  smile Możesz np kupić zabawki tutaj   i wypróbować ze swoim facetem smile