1

Temat: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Hej wszystkim! smile Nazywam się Monika i mam 26 lat.
Potrzebuje waszej pomocy! Za 1,5 miesiąca moje wesele, moja obecna waga to 72 kg i 175 cm wzrostu.
Do wesela muszę zrzucić 7 kg. Jaka dietę i suplementy polecacie, aby tego dokonać?

2

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Kiedyś,coś o nich czytałam ale raczej opinie nie były zadawalajace i,to tylko naciąganie na kasę.Zawsze najlepsze jest uprawianie sportu i dietka ale nie drastyczne,bo,to sie odbije tak czy inaczej.

3

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Według mnie podstawa to dieta i na niej trzeba skupić najwięcej uwagi. W sieci znajdziecie dużo informacji na temat zdrowego odżywiania oraz ogólnie o dbania o zdrowie naturalnymi metodami. Najlepiej skupić się na tym, co podpowiada nam nasz organizm, a nie słuchać porad. Każdy organizm jest inny i to trzeba mieć na uwadze.

Ostatnio edytowany przez karolal (2016-09-08 16:28:45)

4

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

W tak krótkim czasie, to albo drakońska dieta (wyniszczająca organizm), albo czas na zatrudnienie specjalisty. Ja korzystam z cateringu dietetycznego, co prawda nie jest on tani, ale schudłam 10 kg w 2 miesiące. Też nie mogłam sobie rady dać z wagą, zwłaszcza że cały dzień spędzam w pracy. A teraz zamiast do spożywczego mam czas na spacer i rower. Też zauważyłam, że regularne i zróżnicowane posiłki dodają mi energii. Mam nadzieję, że znalazłaś sposób na piękną figurę na dzień ślubu + podróż poślubną. Ja bez profesjonalnej pomocy nie miałam rezultatów, a tabletek "odchudzających" nigdy nie wezmę.

5

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

7kg w 1,5 miesiące to zbyt dużo. Lepiej tracić wagę powoli, a skutecznie. Polecam ruch, dietę i picie wody mineralnej.

6

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić np. z redukcją białka, chodzi o to aby spalać tłuszcz a nie nasze mięśnie. Jak zatem wyważyć spożywanie białka, tak aby uzyskać najwyższą efektywność?

7

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Pytanie teraz czy te gubienie 7 kg w 1,5 miesiąca jest zdrowe? Mi się wydaję, że niezbyt :S

8

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Faktycznie szybkie odchudzenie  nie zawsze jest zdrowe , a efekt bywa krótkotrwały. Niemniej jednak to nie reguła. W każdym bądź razie tabletki Ci raczej nie pomogą. Moja rada jest taka: przede wszystkim nie podjadaj nic pomiędzy posiłkami i dbaj o to aby  1/2 każdego z nich stanowiły warzywa lub owoce. Aby ładnie ukształtować sylwetkę ćwicz, chociaż po 15 minut dziennie

9

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Może warto spróbować 1500 kcal, bo można naprawdę schudnąć w szybki sposób. Wiele dań jest już w sieci, które można wykonać w tej diecie. Pyszne i sprawdzone. Ja sama próbowałam tej metody chudnięcia  i naprawdę jest dobra.

10

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Z dietami też nie ma co przesadzać bo te rygorystyczne wyniszczają organizm i więcej przynoszą szkód niż pożytku... ale najepiej to też dodać do diety ćwiczenia smile

11

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Zacznij pić zdrowe soki. Ja nigdy nie przywiązywałam do tego wagi, ale w zeszłym roku na święta mąż pod choinkę kupił mi wyciskarkę  i zaczęłam regularnie pić soki. Zauważyłam duże zmiany w cerze, jest bardziej miękka i zdrowsza, a do tego mniej mniej ciągnie do słodyczy smile

12

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Soki nie robią się zdrowe dzięki wyciskarce, tylko jeśli je kupujesz z ekologicznych upraw:)

13

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

A czy sądzicie, że wspomaganie się np. takimi olejkami to dobry pomysł

14

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Jak wiesz, nic nie jest niemożliwe, ale sukces twojej utraty wagi będzie w dużej mierze zależał od różnych warunków. Dużą rolę w procesie odchudzania ma metabolizm. Im wolniejsze procesy metaboliczne zachodzą w organizmie, tym trudniej jest schudnąć. Również wiele zależy od początkowej wagi. Ludzie pełniejsi schudną szybciej (pod warunkiem spełnienia wszystkich zaleceń), ponieważ duża masa ciała wymaga dużych kosztów energii. Wraz ze spadkiem wagi proces zmniejszania masy zostanie spowolniony. Oraz, oczywiście, głównym warunkiem udanej utraty wagi jest systematyczne przestrzeganie diety i aktywności fizycznej.

15

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Bierz się za siebie, silownia, warzywa, owoce - i bedziesz wygladać jak modelka!

16

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Wysiłek na siłowni dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki smile

17

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Ja miałam duży problem z odchudzaniem. Żadna dieta nie działał, aż zaczęłam wspomagać dietę takimi suplementami.Polecam <3

18

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Ale przecież to właśnie nie chodzi o szukanie różnych "diet-cudów" tylko zminaę stylu życia.. Co z tego, że wrzucicie jakąś dietę a gdy ją skończycie to wrócicie do starych przyzwyczajeń a potem nazwiecie to "efektem jojo". Nie ma czegoś takiego jak efekt jojo jeśli po prostu żyjecie i odżywiacie się zdrowo smile

19

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Powracające kilogramy? Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje kurację, docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...

20

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować diety ketonowej lub przerywanego postu, ale nie zapomnij o sporcie.

21

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Diety ogólnodostępne nie będą koniecznie dobre. Najlepiej mieć zbilansowaną dietę, która jest ułożona tylko i wyłącznie pod daną osobę. Ja stosowałam kilka takich diet krążących po internecie i niestety ze słabym skutkiem. Do tego zdecydowałam się na treningi w domu i specjalnie ułożonym planem treningowym pod moje cele.

22

Odp: Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7 kg.

Skóra będzie wisiała na tak szybko odchudzonym ciele.