1

Temat: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Co Was zdziwiło, zaskoczyło w zachowaniach partnerów? Mnie najbardziej chyba upodobanie mojego pierwszego chłopaka do nacierania mnie hmmm... moimi soczkami - na twarzy, dekolcie, brzuchu... Uwielbiał to po prostu i twierdził, ze to dla kobiety najlepszy 'makijaż'

2

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Chciał żebyś pachniała dosłownie kobieco... Z moich pierwszych doświadczeń pamiętam jak mnie zaskoczyło że chłopak wsuwał mi język do ucha i lizał namiętnie i bardzo go to kręciło...  A ja miałam czyste uszy jak nigdy wcześniej big_smile

3

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Nietypowe było dla mnie jak facet za dużo uwagi poświęcał moim stopom, reszta ciała czuła się zaniedbana przez niego...

4

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Ale macie przygody...:) Z nietypowych to chyba tylko gaszenie światła przez faceta, bo zwykle to oni chcą patrzeć, a jednak trafił mi się jeden 'wstydliwy".. wink

5

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Z takim zachowaniem to się nie spotkałam:)

6

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

No to ja raz przeżyłam hardkor - facet nie umiał podniecić się inaczej niż tak, jak wyobrażam sobie, że robi to przy prostytutce.. Rozumiem, że facetów podniecają dosadne słowa, ale to było ponad moją wytrzymałość. Jakoś to zniosłam dzielnie, żeby go nie prowokować i tylko czekałam, kiedy wreszcie będę już daleko od niego... Do tego miał ciężkie ręce, wszystko robił zbyt mocno, a na drugi dzień byłam cała obolała, choć to były tylko 'pieszczoty" (nie wyobrażałam sobie, żeby było coś więcej, bo chyba by zostały ze mnie fragmenty...)

7

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Koszmar...  - ale jak to się stało, że w ogóle pozwoliłaś mu się dotknąć...? hmm

8

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Przyznam się, że po prostu fizycznie bardzo mi się spodobał, do tego wyglądał dużo młodziej niż te 38 lat, które miał, ale niestety poza ciałem to nic więcej nie dało się zaakceptować... Pisał do mnie jeszcze później, ale już mu nawet nie chciałam odpisać, moje milczenie było za najlepszą recenzję jego osoby...

9

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Widzisz , wpadłaś w pułapkę "nie wszystko złoto co się świeci"... Pewnie niejedna tak się nacięła...

10

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Hmmmm.... Są faceci, dla których pieszczoty oznaczają mocne ugniatanie i miętoszenie.... Pamiętajcie panowie, nie lubimy jak się nadużywa siły w łóżku.. Tak wykazać się możecie przy trzepaniu dywanów czy noszeniu zakupów:)

11

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Oj, tak, ten powinien operować tylko językiem, ręce powinien mieć związane wink

12

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Dziewczyny, przecież można o tym porozmawiać, a nie wymagać że facet będzie wiedział jak Was obsłużyć wink Przecież nikt się nie domyśli, czego chcecie, co Wam przeszkadza, a co się podoba..

13

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Wszystko, co akceptują obie strony, jest dopuszczalne i nie powinno dziwić:) Mnie już malo co dziwi jeśli chodzi o fetysze czy inne tzw. elementy podniecające...

14

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Cóż, jeśli facet zachowuje się jak w domu publicznym i nie dba o partnerkę to pewnie szybko ona go zostawi...

15

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Wg mnie to przychodzi z wiekiem, bo młodzi mężczyźni są zwykle aż za delikatni...

16

Odp: Nietypowe zachowania w łóżku:)

Wszystko co podoba się obojgu jest ok, i nie ma tu rozróżnienia na typowe lub nie...