1

Temat: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Hej dziewczyny ! Nie wiem, czy taki temat pojawił się wcześniej, gdyż mam konto od niedawna, ale interesuje mnie, czy któraś z was kiedyś pokusiła się o zrobienie czegoś oryginalnego na prezent. Coś, co zaskoczyło, wywołało uśmiech na twarzy, nie było tandetne, lecz jedyne w swoim rodzaju...

Macie jakieś pomysły?

2

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Może np. pióro lub brelok z wygrawerowanym jego imieniem..?

3

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja raz chciałam ozdobić ramkę , którą miałam dać mężowi. Nie mam talentu plastycznego tak wiec ramka wyszła naprawdę taka sobie. nie byłam zadowolona z efektu wcale. Obecnie jedyne co tworzę to liścik z życzeniami ( a i tak nie wyglada tak dobrze bo nie mam ładnego stylu pisma).

Jesi nie masz pomysłu na prezent dla swojego mężćzyzny to zerknij sobie na tą stronę:


Jak widzisz jest tutaj spora lista prezentow jakie można podarować. Zobacz czy nie znajdziesz tam czegoś ciekawego. Świetny jest na przyklad ninja wallet. Niewielki ale przydatny:

4

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Mi się to nie podoba. Nie lubię wydawać pieniędzy na takie gadżety. Wolę coś praktycznego.

5

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Moze jakis gadzet? faceci lubia takie rzeczy. Moze byc np ladowarka do samohodu albo powerbank. Poszukaj na

6

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Fajne etui do telefonu czy brelok do kluczy z zawieszką ulubionego klubu piłkarskiego czy marki auta to jest to:)

7

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Jeżeli wasi faceci uwielbiają kawę to może takie   syropy do kawy znanej francuskiej firmy Monin. Mają wiele smaków więc łatwo jest dobrać coś odpowiedniego smile

8

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Polecam raczej coś mocniejszego, jakiś koniaczek czy whisky.. wink

9

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Zależy co lubi Twój facet, mój ogólnie jest maniakiem różnych takich technologicznych gadżetów to mu kupiłam kurs pilotowania dronów takich bardziej profesjonalnych.

10

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Dla faceta wyjątkowym i oryginalnym prezentem na pewno będzie jazda sportowym samochodem
nie znam faceta który nie kochałby motoryzacji i sportowych aut big_smile

11

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

[quote=elena]Świetny jest na przyklad ninja wallet. Niewielki ale przydatny:
[img]//www.goodies.pl/2748-home_default/portfelowy-ninja-18-w-1.jpg[/img][/quote]

Śmieszne to! Tylko ja akurat nie bardzo lubię kupować takie prezenty.

12

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A co myślicie o tym, żebym tacie kupiła porządną kołdrę?  Wiem, że jest strasznym zmarzluchem, a tu zima się zbliża. Myślałam nad kołdrą całoroczną,  , ale z tego, co czytam, to chyba lepsza będzie kołdra 4 pory roku  . Składa się z dwóch połączonych kołder, letniej i całorocznej. Jak sądzicie?

13

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja zazwyczaj kupuję różne gadżety, bo mój mąż to uwielbia. Z jednej strony są to akcesoria do telefonu czy komputera, w tym między innymi lepsze słuchawki do słuchania i tworzenia muzyki. Ponieważ wiele czasu poświęca też swojemu ukochanemu samochodzikowi, sprawdzają się też dodatki do auta. Na początku nie byłam przekonana do takich prezentów, ale to go naprawdę cieszy

14

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Facet musi mieć konkretny pożytek z prezentu, inaczej rzuci w kąt i nie będzie korzystał.

15

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Zdecydowanie najlepszym prezentem jest ofiarowany czas. Dlatego weźcie parę dni urlopu i zaszyjcie się w jakimś . To będzie dla niego niezapomniany prezent smile Oczywiście możesz też kupić dodatki w stylu powerbank czy jakaś koszula, aby miał również coś "materialnego" smile

16

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Na pewno wink my do tego zawsze zabieramy ze sobą aparat, ale nasz stary pomału "nie ogarnia" wink i dlatego szukamy coś nowego. Ten sklep widzę, że ma całkiem bogaty asortyment: smile nie tylko w aparaty ale i akcesoria.

17

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Oryginalnym prezentem może być waporyzator, ale wiadomo, że nie każdy mężczyzna używa. Ale jakby któryś wspomniał, że chciałby spróbować wapowania, to możecie mu sprezentować taki sprzęcik [url]https://vapuj.pl/[/url] Jest to oryginalny pomysł, tylko trzeba wiedzieć, czy ktoś ma na to ochotę.

18

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Może jakieś akcesoria wędkarskie? Proszę: Wielu mężczyzn lubi tego typu sporty. Myślę, że taki prezent może mu się spodobać.

19

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Czemu nie smile

20

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A może jakiś elegancki zegarek?

21

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

A może piersiówka dla konesera trunków?

22

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

jak ma być oryginalny i nietuzinkowy to najlepiej jak poszukamy go na stronach  no chyba że wolicie udać sie do ich sklepów stacjonarnych. A w nich na pewno znajdziecie super  dla swojego faceta. Sprawdźcie jakie maja super pomysły na prezenty.

23

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Na szalony.pl są fajne gadżety;)

24

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

Ja nie lubię dawać gadżetów. Wolę bardziej praktyczne prezenty.

25

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

W sumie dobry pomysł. Może power bank?