26

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

W jakimś stopniu decyduje przypadek, ale w większej części to jednak my...

27

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

ja nigdy nie byłam zwolenniczką wracania do dawnego partnera, jak się coś raz rozsypało to znaczy że był jakiś powód

28

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Bez względu na to jak wielu ludzi nas w życiu zawiedzie, jednego jestem pewna. Zawodzą nas jednostki, a nie społeczeństwo. I obyśmy nigdy nie stracili wiary w ludzi kategoryzując ich na jednakową materię tylko dlatego, że kilka jednostek zrównało nas z ziemią.

29

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

dobrze powiedziane ale wyczuwam tu dużą dawkę goryczy, czy mi się zdaje?

30

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Rozczarowanie paroma osobami nie powinno przekreślać pozostałych... Po prostu trzeba umieć wyciągnąć wnioski i z takimi ludźmi nie mieć już nic wspólnego.

31

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Też odradzam każdemu wracanie do byłych. Nic dobrego to nie wróży.

32

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

[quote=voyage]Też odradzam każdemu wracanie do byłych. Nic dobrego to nie wróży.[/quote]


Też tak uważam. Trzeba iść do przodu, a nie się cofać. To co raz się rozsypało trzeba bezpowrotnie pożegnać.

33

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Czasem stare sentymenty pozwalają ludziom wrócić do siebie, ale najczęściej tylko po to żeby znów się sparzyć...

34

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Myślę, że za szybko podejmujemy takie decyzje, nic nie jest tu przemyślane... Nawet tematy rozmów spłyciliśmy teraz do nowych 'ajfonów' i fryzur modnych w to lato. Pokolenie młodych ludzi (20-30 lat) jest pozbawione głębszej refleksji i przez to samo pakuje siew kłopoty, bo nie potrafi wyciągać wniosków z porażek.

35

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

To nadzieja kieruje ludźmi.. Nadzieja, że teraz to już będzie lepiej, że się uda, że nie popełni się dawnych błędów...

36

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

A może po prostu nikt lepszy się nie trafia, więc wychodzą z założenia, że lepsze zło znane niż nieznane...?

37

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

jeśli tak to współczuję

38

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

[quote=voyage]A może po prostu nikt lepszy się nie trafia, więc wychodzą z założenia, że lepsze zło znane niż nieznane...?[/quote]

Ile kobiet  do wieku dojrzałego wzdycha za pierwsza miłością, doceniając zaradność męża, ale nie kochając go...?

39

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ależ życie iluzją nie jest prawdziwe, trzeba albo zaakceptować to co jest, albo zmienić...

40

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

I o czym by wtedy te kobiety marzyły... ? big_smile A tak to mają o czym myśleć, kiedy męża nie ma w domu... wink

41

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Dlatego tak lubimy czytać romanse, gdzie jest wszystko poza codzienną nudą:)

42

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

a mnie się dzisiaj śnił mój eks i tak przy okazji chciałam Was zapytać o opinię. Co jakiś czas śni mi się mój eks i jego rodzina i zawsze jest to sen w tym samym klimacie tzn. albo z nimi walczę i się z nimi kłócę, albo że do nich wracam. Zaznaczę, że wcale tego nie chcę i nie myślę o nich wcale. Więc dlaczego oni mi się śnią?

43

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Może podświadomie jednak coś jeszcze Cię z nim łączy? Nie mówię o uczuciach, ale np. o niezakończonych sprawach, może np. jest Ci winien kasę, albo Ty jemu? wink

44

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

nie przypominam sobie, wydaje mi się że przy rozstaniu wszystko dokładnie omówiliśmy i podzieliliśmy...

45

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Czasem to są niewytłumaczalne sprawy, niby się o czymś nie myśli, a w snach to wraca...

46

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Myślę, że takie sny  to przypadek, mi też dziś się śniła koleżanka z pracy, ze miałyśmy jakieś zatargi, a ogólnie przecież się lubimy

47

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

A może to zapowiada jakieś problemy..? U mnie czasem sny wyprzedzają pewne zdarzenia i potem sobie je kojarzę z danym snem np. sprzed pół roku. Ale ostatnio nie mam czego kojarzyć, bo nie zapamiętuję snów...

48

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

ja czasem to nie wiem co mam o tym myśleć, ale nie będę się zamartwiać na zapas.

49

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Mi ostatnio nic się nie śni, może dlatego ze na jawie mam tyle spraw, planuję wyprowadzkę od faceta, który jeszcze o tym nie wie... Ale to lepiej bo chyba same koszmary by mi się śniły.

50

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Jak się raz sparzę to nie mam zamiaru próbować drugi raz. Jak sytuacja się powtórzy w innym związku to się tylko na siebie wściekam że dałam się w to wkręcić.