1

Temat: Antyperspirant

Ostatnio trochę leje, ale jak słońce przygrzeje, to jest tragedia. Jakie antyperspiranty są najlepsze na taką pogodę? Chodzi mi o to, żeby zneutralizować nieprzyjemny pot... Jak są upały, to raczej nie da się nie spocić.

2

Odp: Antyperspirant

Ja mam dobry antyperspirant z Ziaji.

3

Odp: Antyperspirant

Ja też lubię dezodoranty z Ziaji, najczęściej używam takiego niebieskiego w kulce, jeszcze dobre są z Vichy, tylko droższe, dlatego kupuję je najczęściej na promocji...

4

Odp: Antyperspirant

Najbardziej podobają mi się zapachy Garniera. miałam już niejeden antyperspirant od nich i nigdy nie czułam nieprzyjemnego zapachu potu. Ja lubię roll on, ale spray też jest całkiem niezły.

5

Odp: Antyperspirant

Isana ma fajne i tanie antyperspiranty.

6

Odp: Antyperspirant

Co do samego pocenia to słyszałyście, że botoks jest skutecznym środkiem w walce z nadmierną potliwością? czytałam do czego jeszcze go wykorzystują. A myślałam wcześniej, że tylko na pozbycie się zmarszczek, a tu proszę.

7

Odp: Antyperspirant

Ja testowałam różne antyperspiranty i jeszcze żaden nie odpowiadał mi w 100%. Zauważyłam, że jak już któryś działał, to po pewnym czasie przestawał... I wtedy muszę zmieniać na nowy. Nie wiem, czemu tak się dzieje? Myślałam też, żeby spróbować jakiegoś naturalnego mineralnego dezodorantu, bo podobno są niezłe.

Ostatnio edytowany przez Moniqa_ (2016-09-05 11:03:44)

8

Odp: Antyperspirant

Dobry jest Medispirant, ja stosuję akurat ten do dłoni i stóp

9

Odp: Antyperspirant

ja polubiłam rexonę, w różowym opakowanoiu naprawdę ślicznie pachnie

10

Odp: Antyperspirant

Ja najbardziej lubię rexone w sztyfcie aloesową smile

11

Odp: Antyperspirant

Garnier Neo bezzapachowy w formie kremu, Rexona Aloe Vera... smile

12

Odp: Antyperspirant

Najlepsze są antyperspiranty te jak najbardziej naturalne bez żadnej szkodliwej chemii, zapachowe bądź bezzapachowe. Koniecznie bez aluminium w składzie.

13

Odp: Antyperspirant

Jak dla mnie najlepszym antyperspirantem jest bloker Ziaja. Jest skuteczny i tani. Wcześniej używałam etiaxilu, ale ten jest równie skuteczny, ale dziesięć razy tańszy.

14

Odp: Antyperspirant

Kolejny raz widzę że polecacie Bloker z ziaji. Koniecznie będę musiała wypróbować.

15

Odp: Antyperspirant

Warto wypróbować jeszcze antyperspirant w kulce LV. Skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach potu.

16

Odp: Antyperspirant

A zawiera aluminium? Bo ja wszystkie z nim w składzie już wyrzuciłam.

17

Odp: Antyperspirant

Bloker z ziaji nie sprawdził się u mnie. Skóra pod pachami bardzo mnie piekła choć nie używałam go po depilacji. Wytrzymałam dwie aplikacje, trzeci raz zmyłam bo uznałam że nie będę się męczyć i kosmetyk wyrzuciłam, chociaż nie lubię tego robić.

18

Odp: Antyperspirant

Osobiście polecam dezodoranty Rexona, ale te wersje przeznaczone dla uprawiających sport np. Active Sport. Są orzeźwiające i zawierają powłokę antybakteryjną przez co pot nie przebija przez zapach, jak to zazwyczaj bywa.

Ostatnio edytowany przez babyblue89 (2017-03-17 17:05:40)

19

Odp: Antyperspirant

Dezodoranty rexona są strasznie duszące i ich aplikacja wywoływała u mnie kaszel. Myślałam że tylko mi się to przytrafiło ale na innym portalu dziewczyny też się na to uskarżały.

20

Odp: Antyperspirant

Skoro już rozmawiamy o antyperspirantach, to powinniśmy zajrzeć również ro źródła, a mianowicie skąd się wziął tak naprawdę przykry zapach spod pachy, bo być może nie jest to tylko zwykły problem. skąd się bierze ten zapach, jak go leczyć i kiedy udać się do specjalisty. Warty polecenia osobom, które mają z tym problemy.

21

Odp: Antyperspirant

Ja używam od lat antyperspirantu z Adidasa (niebieskiego), ale ostatnio przeczytałam że mają w sobie bardzo toksyczne substancje, które mogą mieć tragiczny wpływ na skórę i w ogóle organizm. Zaczynam poszukiwania jakiegoś naturalnego, ale boję się że nie będzie skuteczny sad

22

Odp: Antyperspirant

[quote=Joanna Natalia]Bloker z ziaji nie sprawdził się u mnie. Skóra pod pachami bardzo mnie piekła choć nie używałam go po depilacji. Wytrzymałam dwie aplikacje, trzeci raz zmyłam bo uznałam że nie będę się męczyć i kosmetyk wyrzuciłam, chociaż nie lubię tego robić.[/quote]
Dokładnie to samo miałam ja i moja koleżanka też się na to skarżyła. Poszło w kosz, bo nie dało się tego pieczenia, swędzenia, parzenia znieść.
W tej chwili akurat używam zwykłego antyperspirantu ziaja i AA. Nie podrażniają, nie uczulają, skuteczność bez jakiejś rewelacji, ale mogą być.

23

Odp: Antyperspirant

Do niedawna moim dużym problemem była nadpotliwość, ponieważ żaden specyfik nie był do stosowania na dłuższą metę. Na blogu kosmetycznym wyczytałam, jakie są metody walki z nadmiernym poceniem. Ważna jest też dieta, bo ona odpowiada na przykład za to, czy mamy więcej czy mniej bakterii, które odpowiadają za powstawanie przykrego zapachu.

24

Odp: Antyperspirant

U mnie Dove i Rexona, a latem w razie potrzeby bloker potu, ale nie za często.

25

Odp: Antyperspirant

Zawsze mnie interesowała skuteczność blokera potu, szczególnie jak słyszę reklamę.
I zadaje sobię pytanie czy to jest w ogóle zdrowe...

U mnie najczęściej sprawdza się biało czarna nivea i vichy