51

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Żeby mieli więcej motywacji w kontaktach z nami:)

52

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

hehehe smile to fakt

53

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

obrzezanie? jakoś tego nie widzę..

54

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

ja w moim mężu nie zmieniałabym absolutne nic, może za wyjątkiem tego że bywa strasznie uparty.

55

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

To staraj się, żeby nadal chciał być twoim mężem ,skoro to prawie ideał wink
Bo nawet jeśli się ma trochę urody i oleju w głowie, to nie ma żadnej gwarancji, że człowiek nie zostanie w końcu sam jak palec i jeszcze z poczuciem, że ten stan raczej w najbliższej przyszłości się nie zmieni. Dlaczego nie rodzimy się z załączoną instrukcją obsługi otaczającej nas rzeczywistości? Trochę nie fair....

56

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

[quote=perelka1]ja w moim mężu nie zmieniałabym absolutne nic, może za wyjątkiem tego że bywa strasznie uparty.[/quote]

A Ty mu zawsze ustępujesz?...

57

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

nie, absolutnie. Jeśli wiem, że nie ma racji to stoję przy swoim. Jednak wiem, że trzeba chodzić na ustępstwa bo inaczej byśmy się nie dogadali.

58

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Ja bym zmieniła to żeby byli bardziej odważni w kontaktach z nami. Nic więcej smile Jak tak sobie czytam te posty kobitki to czasem mam wrażenie, że żyjecie na innej planecie. Najchętniej zamienilibyście facetów w kobiet smile A to nie o to chodzi. CHociaż czasami faktycznie zdarzają się tacy faceci, że nic tylko siąść i płakać smile No ale to rzadko na szczęście.

59

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Tak - inicjatywy to im bardzo brakuje:)

60

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

No ale kobitki a nam inicjatywy to nie brakuje przypadkiem? Utarło się, że to facet powinien podrywać kobietę no a dalczego nie na odwrót. My mamy tylko siedzieć i czekać jak te księżniczki aż zjawi się jakiś rycerz na rumaku? Trochę bez sensowne myślenie. My też musimy wykazywać jakąś inicjatywę moim zdaniem.

61

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Mężczyźni przed 40-tką są coraz bardziej zniewieściali - dużo złego robią tu też te  mamusie, które najchętniej by synów trzymały przy sobie do emerytury (swojej i ich)...

62

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Bardziej chodzi im o te cieplarniane warunki wychowania, których oni sami nie chcą opuścić po osiągnięciu pełnoletności...

63

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Zmieniłabym w nich  zbytnią i nieuzasadnioną pewność siebie...

64

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Skłonność do poligamii... Myślę że tak naprawdę żaden facet nie jest z natury wierny, tylko to tacy myśliwi co wszędzie widzą okazję, tylko nie wszystkim jest dane z niej skorzystać...

65

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Umiejętność słuchania należałoby u nich poprawić.

66

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Poziom egoizmu - na mniejszy....