26

Odp: Facet z marzeń:)

Mnie w przeszłości marzył się mężczyzna w typie Reevesa.

27

Odp: Facet z marzeń:)

Nie potrzeba mi wiele,ani tym bardziej tego z marzeń.... Chcę tylko tej jednej wyjątkowej osoby z podobnym systemem wartości, dla której można by stracić głowę i z którą można by się szczęśliwie zestarzeć...

28

Odp: Facet z marzeń:)

Wiesz... dzisiaj to Twoje "niewiele" znaczy bardzo wiele smile

29

Odp: Facet z marzeń:)

To są przecież właśnie marzenia... że ktoś będzie z nami na zawsze...

30

Odp: Facet z marzeń:)

Ja się dziś cieszę, że takie marzenia nie zostały spełnione, bo po kilku latach może się okazać, że jednak nie chcemy mieć z kimś więcej nic wspólnego big_smile

31

Odp: Facet z marzeń:)

Kochana, kwestia jest taka że trzeba wiedzieć, kiedy zakończyć związek, zwłaszcza kiedy ON przestaje być już dla nas i atrakcyjny i miły zarazem...:)

32

Odp: Facet z marzeń:)

Jak robię przegląd moich byłych, to z żadnym dziś nie chcę mieć nic wspólnego, a co dopiero utrzymywać jakiś kontakt. Żaden nie został wśród znajomych, a co dopiero jak to się mówi: przyjacielem...

33

Odp: Facet z marzeń:)

Ja też nie chcę, a jak którego widzę na mieście to omijam szerokim łukiem i udaję że nie widzę;)

34

Odp: Facet z marzeń:)

Po prostu normalny, bez dziwactw i obsesji - o takim marzę...

35

Odp: Facet z marzeń:)

Facet marzeń na pewno dba o siebie i o mnie. Zachowuje też higienę. Świetnie faceci prezentują się po obrzezaniu . To bardzo praktyczne.

36

Odp: Facet z marzeń:)

Dziewczyny jak mam tak samo big_smile Najlepsze, że jeden z moich byłych wysłał mi zaproszenie do znajomych na facebooku, a cześć na chodniku sobie nie mówimy big_smile big_smile big_smile

37

Odp: Facet z marzeń:)

Może chce od tego zacząć poprawę relacji, bo pewnie dziwnie się czuje z tym Waszym milczeniem...

38

Odp: Facet z marzeń:)

Na Fb to ja mam nawet takich "znajomych", którym nigdy nie powiem 'cześć" bo się nie zobaczymy:) Tak więc to nic zobowiązującego...

39

Odp: Facet z marzeń:)

Ideały nie istnieja. Niestety. Mimo, ze mam jakieś wyobrażenie, to taki się nam raczej nie trafi.

40

Odp: Facet z marzeń:)

Za takiego męża to ja bym mogła wyjść:

[url]https://www.facebook.com/TheseThingsWillBlowYourMind/photos/a.453061248118274.1073741828.453058754785190/1029061500518243/?type=3[/url]

Babcia nie mogła dobrać podkładu do swojej cery i bardzo się tym denerwowała. Jej mąż ją uspokoił, pomógł jej znaleźć odpowiedni odcień i pocałował w czoło, dając dowód na to, że ciało się starzeje, ale miłość nie. Piękne. Naprawdę cudowne...

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13494846_1029061500518243_7017617403956926090_n.jpg?oh=836548bec4a0c78f32047cedbb2fbf57&oe=5835A510[/img]

41

Odp: Facet z marzeń:)

Ideał - tylko dla mnie to już trochę zbyt wiekowy wink

42

Odp: Facet z marzeń:)

Oni nie istnieją!!!

43

Odp: Facet z marzeń:)

Istnieją  - dla swoich mam:) Bo prawdziwy mężczyzna robi wszystko tak, zęby mama była zadowolona big_smile

44

Odp: Facet z marzeń:)

[quote=malinka]Ideał - tylko dla mnie to już trochę zbyt wiekowy wink[/quote]
Ale pomyśl, jaki musiał być dla niej przez całe życie, skoro na starość jest wciąż zakochany, cierpliwy i pomocny <3

45

Odp: Facet z marzeń:)

[quote=Caroline]Istnieją  - dla swoich mam:) Bo prawdziwy mężczyzna robi wszystko tak, żeby mama była zadowolona big_smile[/quote]

Ach, te maminsynki, nie cierpię tego typu ludzi...

46

Odp: Facet z marzeń:)

Wyznam, że... szukam niewidomego impotenta.

Dlaczego niewidomego?
Wyobraź sobie taką sytuację: poznajesz przez internet Kobietę. Pisze Wam się cudownie. Lubicie te same książki, podobną muzykę, oboje kochacie zwierzęta i Dzieci. Każde z Was ma za sobą jakąś trudną przeszłość, obojgu trudno dostrzec jaśniejsze barwy przyszłości. Ale mimo wszystko, mimo momentów kryzysowych, nie opuszcza Was poczucie humoru (choćby i czarnego), wspieracie się, na ile to możliwe w kontaktach internetowo-telefonicznych. Ona co prawda wspomina, że piękna nie jest... ale bagatelizujesz temat. W końcu jest tak cudownie między Wami, idealne połączenie dusz. Jakie znaczenie ma jej wygląd ? Poza tym... sam nie jesteś żaden Szyc i otwarcie o tym mówisz. No i co ? Teges-śmeges, mówisz: "Mała, jutro impra u kumpla, ognicho, wódeczka, żarełko. Wbijaj do Nas". Ewentualnie trochę się wstydzisz, wiec pytasz czy może wybierze się na spacer... Ona się wykręca, tłumaczy, przekłada... ale w końcu pojawia się na którymś ognisku czy spacerze. Co sobie wyobrażałeś?  90/60/90 ? Długie blond włosy i niebieskie oczy ? Pewnie tak. A tu zonk. Pasztet wchodzi. Nadwaga, okulary z grubymi szkłami, braki w uzębieniu, krzywe nogi i co tylko. Udajesz, że Cię nie ma. Chowasz się za drzewem i znika w magiczny sposób. Potem przestajesz się do niej odzywać. Albo piszesz zdawkowego sms-a o śmiertelnej chorobie, bądź wyjeździe na stałe z kraju i nara. I nieważne jak świetnie Wam się gadało. Ani ze trwało to wiele miesięcy. Nieważne, że ma idealny, dopasowany do Ciebie charakter. Ważne, że jest brzydka. Bo wstyd przed kumplami. Albo coś jeszcze. I dlatego niewidomy.

A dlaczego impotenta?
Cóż, z tymi brzydkimi też się czasem sypia. Są nawet tacy, którzy upodobali sobie brzydotę. Nie przeszkadza im brak zębów, ręki czy nogi. Wydaje im się za to, że skoro już chcą sypiać z jedną czy drugą brzydulą  (a czasem obiecują złote góry i Miłość dozgonną) to ona o niczym innym nie marzy, tylko o seksie 24 na dobę. A my,Brzydule, mamy swoje potrzeby, czasem nawet spore, ale bez przesady!

Chyba zamiast bi będę les.

47

Odp: Facet z marzeń:)

Czy myślisz, że dziewczyny są bardziej tolerancyjne w kwestii wyglądu partnerek/partnerów? Serio pytam, bo może masz w tym jakieś większe doświadczenie i wiesz na pewno, że tak jest.

Wygląd jest bardzo ważny. Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą inaczej, co nie znaczy, że na pewne defekty nie można przymknąć oka, tym bardziej, że niektóre z nich da się przy odpowiednich środkach i staraniach naprawić (nadwaga, braki w uzębieniu, styl ubierania się, fryzura, która naprawdę potrafi zmienić wygląd twarzy).

Facetowi poznanemu w sieci zawsze się wydaje, że kobieta przesadza pisząc, że jest za gruba albo za brzydka, bo my dziewczyny lubimy czasem grymasić i wyolbrzymiać i oczywiście żrą nas kompleksy. Suche szczapy stają przed lustrem z grymasem:"O jaką ja mam wielką dupę". Faceci wiedzą, że tak jest, i nie wierzą w słowa: "Obawiam się, że nie jestem zbyt atrakcyjna". Większość z nich myśli, że to tylko niska samoocena podyktowała tego typu wyznanie.

Powiedz, czy akceptujesz swój wygląd? Jeśli nie, to inni też mogą mieć z tym problem, bo rzeczywiście może w nim być coś, co należy zmienić. Nie dla kogoś, ale dlatego, że z biegiem czasu lub w wyniku zaniedbań zmieniło się odbiegając od pożądanego wizerunku (się przytyło, się zepsuło). Nad pewnymi rzeczami trzeba popracować dla siebie samej, dla zwiększenia swojej atrakcyjności fizycznej i zdrowia. I nie będziesz wtedy musiała szukać niewidomego partnera, a sama też chętniej w lustro spojrzysz.

48

Odp: Facet z marzeń:)

Macie rację, wygląd niestety decyduje o kontynuacji znajomości. Ile ich zakończyłam z tego powodu to wiem tylko ja, bo zainteresowanym wcisnęłam jakiś kit i bye bye...

49

Odp: Facet z marzeń:)

Uuuu... zabrzmiało, jakby sporo big_smile

50

Odp: Facet z marzeń:)

Prawda jest taka, że wygląd świadczy o dbałości o siebie, np. jak nie chodzisz do dentysty to zęby w końcu wylecą:)