1

Temat: Miłość - mimo wszystko?

Denerwuje mnie wszystko dookoła, od kiedy jestem z Nim skłócona. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje... Jemu już na mnie tak nie zależy, już od dobrych kilku lat - o to też właśnie się pokłóciliśmy. Zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę i nadal nie mogę przestać o Nim myśleć . To niesamowite. Nigdy nie byłam tak łatwowierna, nie wierzyłam w słowa, a kiedy On coś mówi, to ja to łykam jak durna. Pisze... Tak, to chore zauroczenie. Może dlatego to jest takie silne? Żyję tylko pięknymi wyobrażeniami o Nim... Chcialabym, żeby to uczucie we mnie już umarło. Ja tak nie mogę. Nie chcę kochać kogoś takiego... będąc z kimś innym, milion razy lepszym... Dlaczego to jest takie chore...?

2

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Myślę, że najbardziej  boisz się odejść i być sama...

3

Odp: Miłość - mimo wszystko?

dokładnie, ale najgorsze co można zrobić to być na siłę z kimś na siłę.

4

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Każdą sytuację można sobie czymś uzasadnić, że np. dla pieniędzy, dla wygody, dla świętego spokoju, żeby rodzice byli zadowoleni, itd. smile

5

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Świat jest oparty na interesowności, więc trudno się dziwić, że w ludziach zanika uczuciowość na rzecz podrzędnych celów materialnych.

6

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Ja jednak wierzę, że są jeszcze normalni ludzie, dla których drugi człowiek jest większą wartością niż pieniądze i to, co można za nie kupić...

7

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Oczywiście, że jest jeszcze masa, dla których drugi człowiek jest najważniejszy - jednak takich coraz mniej sad

[url=http://jak-podniecic-kobiete.przydatnastrona.pl/]http://jak-podniecic-kobiete.przydatnastrona.pl/[/url]

8

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Po prostu trudno trafić na tę swoją drugą połówkę... A ile pomyłek się zalicza po drodze...

9

Odp: Miłość - mimo wszystko?

człowiek uczy się  na błędach i taką metodą dojdzie do tego jedynego

10

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Są osoby, które dopiero na emeryturze trafiają na swoją drugą połówkę, jak moja znajoma, która pochowała męża po 30 latach nieudanego małżeństwa i w sanatorium poznała wdowca, teraz są razem, bez ślubu, ale bardzo szczęśliwi:)

11

Odp: Miłość - mimo wszystko?

jaki happy end smile

12

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Jak to mówią, lepiej późno niż wcale:)

13

Odp: Miłość - mimo wszystko?

W tym wieku trzeba mieć dużo szczęścia żeby trafić na kogoś, kto nam będzie odpowiadał.. W młodości jednak jesteśmy mniej wymagający, nie zatopieni w swoich przyzwyczajeniach i poczuciu komfortu...

14

Odp: Miłość - mimo wszystko?

coś w tym  jest

15

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Mimo wszystko nie poddawajmy się i nie zniechęcajmy. Każdy z nas zasługuje na szczęście, ale znajdzie je tylko ten, który będzie szukał. Złe chwile zostawmy za sobą. Uczmy się na błędach, lecz nie traćmy wiary w ludzi. Nie pozwólmy aby złe momenty przysłoniły nasz szeroki horyzont.

16

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Mądrze powiedziane, ale czasem uprzedzenia biorą górę, człowiek, który kilka razy się sparzył, jest baaardzo ostrożny...

17

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Miłość to sens życia, czekamy na nią, a potem przeżywamy rozstania, bardziej niż inne porażki w życiu...

18

Odp: Miłość - mimo wszystko?

bo to zawsze jest piękne kiedy się zaczyna i smutne, kiedy się kończy. Tak to działa.

19

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Dlaczego to co piękne zwykle za szybko się kończy...?

20

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Bo takie jest życie, inaczej żylibyśmy w raju i nikt by nie liczył na zbawienie...

21

Odp: Miłość - mimo wszystko?

bo życie to nie bajka i jak przez jakąś chwile jest dobrze, wszystko się fajnie układa to prędzej czy później coś się schrzani.

22

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Nie otaczają nas ideały, sami też nimi nie jesteśmy, więc trudno oczekiwać życia jak w bajce... Im bardziej poznajemy partnera, tym więcej nas może zacząć w nim irytować...

23

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Z drugim człowiekiem trzeba umieć się zaprzyjaźnić, wtedy wady nam tak nie przeszkadzają...

24

Odp: Miłość - mimo wszystko?

bardzo ważne jest mieć przyjaciela w swoim partnerze/mężu. To bardzo wiele zmienia w relacjach.

25

Odp: Miłość - mimo wszystko?

Tak, ja zupełnie nie rozumiem par, które całe życie walczą o swoje racje, podcinając sobie skrzydła... Ja bym tak długo nie wytrzymała...