51

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Wygląda na to, że ogry są wszędzie tongue
Teraz sobie przypomniałam o byłym mojej koleżanki. Bleh...

52

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Ludzie , w tym faceci, wszędzie są tacy sami, wiadomo, że zdarzają się lepsi i gorsi - grunt żeby było w czym wybierać;)

53

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Haha, dokładnie! big_smile

Dziewczyny, w ostatnich latach jest napływ młodych, silnych chłopaków z "opaloną skórą". Cudzoziemców wink

54

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Oni są w kupie silni, w pojedynkę się kończy tak, że co jakiś czas mamy kolejnego "biednego Syryjczyka" pobitego w szpitalu i aż biskup go odwiedza. Ciekawe czy to go zaszczyca czy raczej czuje nienawiść do kogoś o odmiennej religii?
Żenada.

55

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

To tak jak kibice. Nie widziałam jeszcze, żeby sam jeden prowokował, za to w grupie wychodzi brawurowe chamstwo.
Co do odwiedzin biskupa... mnie by w żaden sposób nie zaszczyciły, nie wiem dlaczego mają zaszczycić jego, ale masz rację w tym, że pokazuje się nam kawałek prawdy, próbując wpłynąć na nasze opinie. Te wyrobione na fragmentach dostępnej nam rzeczywistości nigdy nie będą pełne, mimo że będziemy mieć tendencje do tego, żeby tak je traktować. A media nadal będą prowadzić opiniotwórczą ofensywę, usiłując skrawkami obrazów kształtować nasze postrzeganie świata.

56

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Najbardziej mnie denerwuje to na siłę wciskanie nam poczucia, że teraz to musimy być tolerancyjni, bo tak wypada, bo przecież jesteśmy w XXI wieku, w Europie. Ale jak cudzoziemcy prezentują obyczaje rodem ze średniowiecza, to mnie takie podejście do nich nie przekonuje..

57

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

dokładnie, mam dokładnie takie same odczucia. Strasznie mnie to denerwuje!

58

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Jestem studentką stosunków międzynarodowych i kilkukrotnie  mieliśmy podobne dyskusje na zajęciach. Zdania  rzecz jasna podzielone. Osobiście nie zdecydowałabym się. Choć ba roku mam kolezankę, która zaczęła spotykać się z Portugalczykiem i dobrze się o nim wypowiada...

59

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Na początku to tacy się maskują,. dopiero po ślubie wychodzi z nich zwierzę...

60

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Hiszpanie są dla mnie bardzo przystojni,  i co by nie mówić o ich charakterkach to jest na czym oko zawiesić:)

61

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Tak, Hiszpanie to jest to:) W tłumie takich przystojniaków trudno się zdecydować na jednego;)

62

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

A co myślicie o Anglikach?:)

63

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

To samo o co innych nacjach... Mają swoje zwyczaje i mentalność, nie zawsze zrozumiałą dla nas... Ja obcokrajowców omijam szerokim łukiem...

64

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

> outside napisał/a:
> A co myślicie o Anglikach?:)

Byłam 4 miesiące na Wyspach rok temu w wakacje i żaden Anglik mnie nie urzekł... Tacy są bez właściwości, bez charakteru jak dla mnie... Za to np. poznałam fajnego Hindusa, podoba mi się ich uroda i styl ubierania, tak że jest to mój typ wśród cudzoziemców...

65

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Myślę że zawsze trzeba patrzeć na człowieka i jego charakter, bo stereotypy narodowościowe bywają mylące... Ciekawe ile jest procentowo szczęśliwych par mieszanych, a ile rozwodów wśród par polskich?

66

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Mnie podobają się nacje południowe, ale wiem już tyle o ich mentalności, że.... z daleka ich omijam

67

Odp: Cudzoziemcy - czy dla Was są atrakcyjni?

Fajni i weseli są Hiszpanie, tylko raczej nie do stałego związku..