1

Temat: Czemu kobiety wolą drani?

Kolejna koleżanka znów została na lodzie przez kolejnego faceta-bawidamka  i przez cały weekend musiałam wysłuchiwać jej żalów na złych facetów... Szkoda tylko że nie chciała wcześniej widzieć jaki jest naprawdę, chociaż ją ostrzegałam i to nie raz... Nie rozumiem logiki i sposobu postępowania niektórych  kobiet. Dlaczego one zawsze tracą głowę dla drani, którzy traktują je jak zabawki, a potem porzucają dla innej..? I jeszcze bardziej nie rozumiem dlaczego takie kobiety pakują się ponownie w związki z facetami tego samego pokroju tylko po to by znów za chwilę wylewać łzy...
Czy naprawdę nie potrafią się uczyć na własnych błędach?

2

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Wszystko wskazuje na to, ze taki drań daje kobiecie coś, czego nie daje nikt inny (albo czego ona nie potrafi nigdzie indziej znaleźć, choć gdyby się postarała, to mogłaby) i to coś jest jej na tyle potrzebne, że leci jak ćma do ognia.
Może chodzi o emocje, dużo silnych emocji, których taki mężczyzna potrafi dostarczyć.
A może o faceta, który potrafi uwodzić, który jest atrakcyjny w oczach wielu kobiet. Może to gdzieś w podświadomości nobilituje, podnosi samoocenę i status, że ktoś taki, kogą chcą "wszyscy", wybrał mnie.
A może o coś jeszcze innego.
Z jakiegoś powodu te kobiety ciągnie do drani.

3

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Drań daje zmienność emocji i najczęściej jest b. przystojny, a my kobietki lubimy takich ładnych chłopców i ani się obejrzymy, jak z zabawy  przechodzimy do planów życiowych, których oni nie mają...

4

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Taki facet jest dobry do niezobowiązującego romansu. I tylko do tego.

5

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Niestety, ale czasem nawet jak zakładamy na początku, że to nie będzie nic poważnego, to może się stać tak, że później poczujemy coś do takiego drania i jak on sobie pójdzie to będzie duże cierpienie...

6

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Miłość ogólnie chyba stała się środkiem do celu, do osiągnięcie pewnego stanu samozadowolenia, zawoalowaną potrzebą czucia się wyjątkowym, ważnym dla kogoś choćby przez chwilę.  Środkiem do ostatecznego łatania naszych "wad", tego, co rzekomo w nas "nie tak", tego, przez co "nie pasujemy". Druga połowa ma być dla nas ostoją, stworzeniem na nowo, zmianą, uzdrowieniem, nie zaś partnerem. Kiedy mylimy jedno z drugim, a druga osoba odchodzi, często nazywamy ją draniem.. A może trzeba uderzyć się we własne piersi i przyznać do niedociągnięć w relacji?

7

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

człowiek po prostu lepiej się czuje wiedząc, że jest potrzebny, że ktoś o kocha i komuś na nim zależy.

8

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Taki drań się nie zmieni. Nie zmienią go an oszałamiający intelekt kobiety, ani obezwładniający dowcip, ani obłędne umiejętności łóżkowe, ani dzieci, które mu urodzi. Jeżeli już na początku związku czujesz, że tylko zabawa alkohol i podboje mu w głowie, że są rzeczy, nad którymi nigdy nie będziesz w stanie przejść do porządku dziennego, a on nie wykazuje zainteresowania jakimkolwiek kompromisem - odpuść. Wymaganie, by ktoś dla ciebie zrezygnował ze swojego ja (nawet jeżeli jest ono paskudne i mroczne), jest tylko naiwne.

9

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Bo dają im emocje, z grzecznymi jest nuda tongue

10

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

[quote=passiflore]Niestety, ale czasem nawet jak zakładamy na początku, że to nie będzie nic poważnego, to może się stać tak, że później poczujemy coś do takiego drania i jak on sobie pójdzie to będzie duże cierpienie...[/quote]
Coś w tym jest. A właściwie nie "coś", tylko dużo prawdy. Dopóki kobiecie jeszcze tak bardzo na nim nie zależy, przymyka oko na pewne sprawy, bo w końcu dlaczego miałby wymagać od faceta tego czy tamtego, skoro nie jest jej mężem, skoro nie padły żadne deklaracje. Kręci się przy nim, bo jest interesujący i pociągający. Z czasem zaczyna jej coraz bardziej zależeć. Rodzi się być może jakieś uczucie. no i wtedy się zaczyna, bo chciałaby, żeby i on poważniej ja traktował, żeby był tylko dla niej, tylko z nią, żeby się zaangażował.
Takie trochę wymaganie od partnera, żeby czuł to samo, co czuje ona, bo chciałaby wzajemności.

11

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

no dokładnie, ale gdyby kobiety też uczyły się na błędach to nie musiałyby potem znowu płakać przez faceta.

12

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Osobiście mnie też zastanawia ów fenomen popularności mężczyzn traktujących źle kobiety. Nie jestem fanką takich osób i toksycznych relacji.

13

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Sama takich traktuję źle, więc mają za swoje:)

14

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Kurcze, ale coś w tych draniach jest takiego... że ach smile

15

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

fakt, siedzi w nich taki diabeł co wodzi na pokuszenie smile

16

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

[quote=JoannaK2]Kurcze, ale coś w tych draniach jest takiego... że ach smile[/quote]
Na pewno nie jest z nimi nudno, ale czasem może też być groźnie...

17

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

zgadza się, życie jest pełne pułapek...

18

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Dranie mają swój urok, ale z nimi nic stałego nie da się stworzyć, są nastawieni na zabawę więc możemy się nimi tylko pobawić...

19

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Czasem taki drań trafia jednak na swoją miłość i wtedy trudno mu się pogodzić jeśli właśnie to ona go nie chce, choć wcześniej żadna się nie oparła.. Taka nauczka należy mu się od życia ...

20

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Przygoda, adrenalina to tyle jeśli chodzi o emocje. Cóż, tacy też są przystojni (strona wizualna) i imponują silny charakterem, są odważni.  Początkowo ideał, a potem jest jak zawsze. Też  nie raz pocieszałam kolezanke po takim osobniku.

21

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Tak, z draniem jest na pewno ciekawiej, bo nieprzewidywalnie:)

22

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Lubię, kiedy facet wzbudza moje emocje, ale kiedy okazuje się dupkiem i wzbudza więcej złych niż dobrych to zaczynam żałować, że takiego poznałam.

23

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

A jak wytłumaczyć, że kobiety właśnie do takich najczęściej wracają...?

24

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

Z draniem jest ciekawiej, bardziej ekscytująco.. Znika nuda, rutyna codzienności... Można zaszaleć, bo drań ma fantazję...:) A na męża kiedyś nada się inny, spokojniejszy i poukładany.

25

Odp: Czemu kobiety wolą drani?

> Anays napisał/a:

> A jak wytłumaczyć, że kobiety właśnie do takich najczęściej wracają...?

Nie wiem... uzależnienie od adrenaliny może, haha