1

Temat: noclegi w różnych zakątkach

znacie jakieś pokoje, domki lub apartamenty na wakacje czy weekend które możecie polecić w różnych wartych zobaczenia miejscach?

2

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Szklarska Poręba
Ja byłam już 2 razy tu i sobie chwalę:)

3

Odp: noclegi w różnych zakątkach

w Górach Świętokrzyskich, konkretnie w Kielcach kilka razy nocowałem- fajny hotel, w przystępnej cenie, idealny na wyjazdy służbowe, rodzinne i wycieczki.

4

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Fajnie jest w hotelu, lepsze warunki niż w agroturystykach.

5

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Polecam pensjonaty, lub agroturystykę.

6

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Grunt to mili gospodarze... Gdy zwiedzałam Czorsztyn i okolice zatrzymałam się w pensjonacie i polecam:)

7

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Ostatnio byłam nad Pilicą, cudowne miejsce!

8

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Polecam wakacje w Egipcie. Słońce, plaża, drinki, piękne krajobrazy. Można tam przeżyć magiczne wakacje.

9

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Ja mogę polecić fajną stronę jeżeli ktoś z Was, albo z Waszych rodzin wybiera się do sanatorium.
Bardzo dobra strona, dzięki której będziemy wiedzieli co zapakować, co załatwić, gdzie jechać, co zabrać i tak dalej. pamiętam jak moja siostra pierwszy raz jechała do sanatorium to też rodzice nie mieli pojęcia co zabrać żeby było ok:)

10

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Wystarczy szukać na ebooking.

11

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Jedno z fajniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy to Poniatowa.
I tam właśnie całe mnóstwo fajnych lokalizacji godnych zobaczenia, dobre ceny, hotel w bardzo dobrym standardzie i ze smaczną kuchnią, tak więc mogę zdecydowanie polecić.

12

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Ja nigdy tam nie byłam. Teraz akurat wybieram się do Warszawy i wyszukałam motel i już zrobiłam rezerwację. Plusem jest restauracja, w której można zjeść domowe potrawy smile

13

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Limanowa smile Moge polecić to miasteczko bo tam naprawdę można odpocząć. I mieszkają bardzo fajni ludzie. ostatnio pojechałam bez planów, rezerwacji- tak "na żywioł" I okazało się że bez problemu nocleg znalazłam i dostałam namiary na fajna restaurację Mekong. Więc i z wyżywieniem nie miałam kłopotów. A że bardzo lubie kuchnie orientalną to byłam zadowolona smile

14

Odp: noclegi w różnych zakątkach

My jakiś czas temu mielismy przyjemnosć wypoczywać w domu wczasowym.
Znajduje się w Kołobrzegu. Położenie jest bardzo dobre bo w spokojnej dzielnicy miejscowośći tak wiec można naprawdę wypocząć i na tyle blisko centrum,ze bez problemu można się tam dostać na piechotę. Do plaży równięż blisko a jest ona bardzo ładna oraz piaszczysta.

Na miejscu ceny nie są wysokie, warto jest wykupić sobie cały pobyt z wyżywieniem. Wtedy wychodzi naprawdę tanio. Macie tam różne korty do grania w piłkę. No i można wykupić sobie różne zabiegi. Polecam szczególnie masaże. Totalny relaks !

15

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Zdecydowanie polecam Łebę z ruchomymi wydmami i w miarę tanimi noclegami, które można znaleźć  - szczególnie warto szukać na miesiące poza szczytem wakacyjnym. Często w czerwcu jest bardzo ciepło, a wtedy noclegi Łeba są dużo tańsze.

16

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Polecam gospodarstwa agroturystyczne na Podlasiu smile

17

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Jeśli wybieralibyście się do Łodzi to dobrym miejscem na nocleg jest hostel w Łodzi.
Jest to miejsce, gdzie jest możliwość przenocowania za niewielkie pieniądze, na przykład nocleg w pokoju jednoosobowym to 55 zł. Jest to także tania opcja na noclegi dla całej rodziny łącznie z czworonogiem.

18

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Ja podrzucam namiary na tani nocleg w Poznaniu. W cenie ręczniki i śniadanie (obfite i smaczne). Do tego rewelacyjna lokalizacja - samo centrum. Świetlna baza wypadowa. Myślę, że warto skorzystać.

19

Odp: noclegi w różnych zakątkach

A może by tak zaszaleć i wybrać się gdzieś dalej? Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na sezon zimowo-jesienny. Najbardziej spodobał mi się wyjazd na Andamany ze zwiedzeniem New Delhi smile

20

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Jeśli lubicie wyjeżdżać nad morze i to niekoniecznie w miejsca powszechnie znane, to proponuje wyjazd do malutkiej miejscowości nad morzem - Kąty Rybackie. Byłam tam kilka razy i jestem zauroczona tym miejscem, jego atmosferą, możliwością kupienia rybek wędzonych i ryb prosto z kutra.

21

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Ja znam,  to miejsce warte polecenia. Spędziłam tam bardzo fajny weekend ze znajomymi.

22

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Wedlug mnie godnym polecenia miejscem jest Poznań. Korzystałam tam z noclegu w hostelu. Jestem mega zadowolona, bo za niewielkie pieniądze miałam ładnie urządzony, przestronny pokój z wygodnym łóżkiem i schludną łazienką. Właśnie planuję kolejny wyjazd w to miejsce- tym razem z koleżankami wybieramy się większą grupą smile

23

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Jakbyś chciała kiedyś zwiedzać Śląsk to idealnym miejscem wypadowym jest ten hostel w samym centrum

24

Odp: noclegi w różnych zakątkach

W Katowicach na pewno warto zatrzymać się w tym hotelu. Ma naprawdę luksusowe wnętrze i pokoje, świetną restaurację, piękny ogród. Można się zrelaksować w jacuzzi czy grocie solnej.

25

Odp: noclegi w różnych zakątkach

Jeżeli chodzi o Trójmiasto, to serdecznie polecam apartamenty, gdy wybieracie się na urlop do Gdańska wink