1

Temat: Facet z marzeń:)

Chętnie poznam faceta z długimi blond włosami (bo lubię), niebieskimi oczami (bo ja mam czekoladowe) wysokiego (bo ja taka jestem) i z dystansem do siebie i świata (bo wtedy łatwiej).

A może ważniejsze, żeby miał rogatą duszę, kochał adrenalinę, ostrą muzykę, chodził na mecze, jeździł motocyklem i lubił, gdy chodzę w bojówkach... Wszystko fajnie, ale potrzebny jest też charakter. Niezależność, a jednocześnie chęć bycia z kimś – taka sprzeczność potrzeb. Pragnienie przestrzeni i tęsknota za swoim miejscem, domem. Brak ograniczeń i zasady, których przestrzega.

A o jakim Wy marzycie?

2

Odp: Facet z marzeń:)

Pomarzyć wolno:) Niech będzie oliwkowym bogiem z Egiptu albo egzotycznej wyspy, raczej brunet, oczywiście fajnie zbudowany, a charakter raczej nieistotny:)

3

Odp: Facet z marzeń:)

No dziewczyny idealnie pasuje do waszego opisu smile tylko się zastanawiam co na to wasi mężowie partnerzy ? tongue

4

Odp: Facet z marzeń:)

Tzn na połowie głowy masz blond, a na połowie ciemne włosy? Cera też w połowie oliwkowa?... To Ty musisz wyglądać! big_smile

5

Odp: Facet z marzeń:)

Ehhh, pomarzyć warto, a życie jest jakie jest i ci wspaniali greccy bogowie typu Adonis zostali na Olimpie;)

6

Odp: Facet z marzeń:)

często widzę takich wyglądających jak z marzeń, ale niestety gorzej z ich zachowaniem/charakterem, on psuje to pierwsze wrażenie..

7

Odp: Facet z marzeń:)

Taki, którego nie dotyczy poczucie zagrożenia: kiedy kobieta jest samodzielna i inteligentna, ma swoje zdanie, sukcesy itp. Kiedy potrzebuje Was. Kiedy mówi o tym, że się czegoś boi, np. samotności. Kiedy jest od Was lepiej sytuowana. Kiedy ma zmienne nastroje, itd...

8

Odp: Facet z marzeń:)

Dlaczego żadna z Was nie pisze, że chciałaby też hojnego faceta, który spełni jej wszystkie zachcianki materialne?... Przecież tak naprawdę to jest dla Was ważne...

9

Odp: Facet z marzeń:)

Oczywiście, że ja chciałabym, ale nie jest to wcale pierwsza cecha mojego ideału smile Może dopiero 5 w kolejności... ? Za odpowiedzialnością, zadbaniem, czułością i wrażliwością.

10

Odp: Facet z marzeń:)

Ważna jest stabilizacja finansowa, ale jeśli nie ma szacunku,
zaufania, wierności, miłości, to same pieniądze szczęścia nie dadzą.

11

Odp: Facet z marzeń:)

Dla mnie to taki, który  będzie umiał oswoić i okiełznać moje pragnienie wolności;)

12

Odp: Facet z marzeń:)

[quote=Rocco]Dlaczego żadna z Was nie pisze, że chciałaby też hojnego faceta, który spełni jej wszystkie zachcianki materialne?... Przecież tak naprawdę to jest dla Was ważne...[/quote]
Ja osobiście wolałabym mieć tyle hajsu, żeby sobie te zachcianki we własnym zakresie spełniać big_smile

13

Odp: Facet z marzeń:)

Ale zwykle aż tyle nie mamy więc można choć pomarzyć wink

14

Odp: Facet z marzeń:)

Faceci tak gderają, że kobiety na hajs lecą, ale wystarczy zaobserwować ich reakcję, kiedy kobieta zarabia więcej, hahaha big_smile Totalnie tracą poczucie pewności. O czym to świadczy? O tym, jak bardzo ich ego jest uzależnione od stereotypu kobiety łasej na ich pieniądze.

15

Odp: Facet z marzeń:)

Ich ego jest uzależnione od stanu posiadania... Jeśli sami mają, to majętna kobieta ich nie przerazi,  mogą tylko mieć większe wyzwanie w tym, żeby jej zaimponować, bo pieniędzmi może być trudno.

16

Odp: Facet z marzeń:)

Oglądając film pt Pretty Woman z Richard Gere po prostu odpływam ten aktor jest tak przystojny ......aż tryska seksapilem:)

17

Odp: Facet z marzeń:)

Z czasów dzieciństwa ,marzył mi się Jean Claude van Damme.

18

Odp: Facet z marzeń:)

Pomarzyć wolno ,wysoki ,niebieskooki ,żeby się zgadzał z tym co mówię ,uczciwy .
Ale tacy się nie zdarzają sad

19

Odp: Facet z marzeń:)

[quote=kasia.a]Z czasów dzieciństwa ,marzył mi się Jean Claude van Damme.[/quote]
Prawie wykrzyknęłam "Cooo?!", zastanawiając się, coś Ty w nim widziała, ale zaraz potem przypomniałam sobie, że jak miałam lat naście, spodobał mi się na jakiś czas Ray Liotta... ech... Dzisiaj mogę się przyznać do tego tylko tutaj, bo się wstydzę big_smile

20

Odp: Facet z marzeń:)

Wstyd się przyznać, ale jako młoda dziewczyna myślałam sobie, że tym, co popycha panów do zakładania związków jest wrodzona chęć zaopiekowania się kobietą, zademonstrowania jej swojej siły i odwagi, jak mężny rycerz, który ratuje księżniczkę zamkniętą w wieży big_smile Gdy wreszcie poniewczasie dotarło do mnie, że mężczyzna, jak każdy człowiek w relacjach z ludźmi poszukuje przede wszystkim rozrywki, relaksu, no a u kobiet oczywiście również zaspokojenia swoich fizycznych popędów, poczułam się jak przebity balonik z którego nagle uszło powietrze....

21

Odp: Facet z marzeń:)

no coś Ty, daj spokój....

22

Odp: Facet z marzeń:)

Mam podobnie jak coolinarna, też jestem romantyczna ... Jak kocham to do szaleństwa, wierność uczciwość i wtedy ten mężczyzna jest dla mnie priorytetem. A inne sprawy schodzą na dalszy plan co nie do końca jest dobre. A niech inny wtedy spojrzy na mnie..to mam ochotę powiedzieć mu, żeby spadał....! Co też niewiem czy jest normalne. Moje bliskie koleżanki tez należą do tej kategorii .. bo tylko takimi się otaczam.

23

Odp: Facet z marzeń:)

Idealny facet i szczęśliwy związek? .. kiedyś. Chyba że dojdę do wniosku że chcę być sama. I wtedy nie będę się ciągle zastanawiała i zamartwiała różnymi rzeczami wynikającymi ze związku, nie wiadomo czy poważnego związku. Nigdy nie szukałam, raczej wybierałam. Raczej nie mogłam narzekać na brak zainteresowania. Ale teraz po 6- letnim związku robię sobie przerwę.

24

Odp: Facet z marzeń:)

I słusznie. Sześcioletni związek to nie jest coś, po czym można szybko przeskoczyć do następnego, chyba że przyczyną rozstania byłaby osoba trzecia, z którą chcemy się związać.
To kawał życia jest i trzeba zrobić po tym etapie porządek w sobie i wokół siebie.

25

Odp: Facet z marzeń:)

zgadza się, dobrze poświęcić ten czas na pewne przemyślenia i przeanalizować ten związek który się skończył.