26

Odp: Prezent

A to na pewno. Ja też kiedyś kupiłam mojemu taki skórzany pasek i się ucieszył.

27

Odp: Prezent

Galanteria skórzana to zawsze dobry pomysł. Ja jestem za portfelem.

28

Odp: Prezent

Kupiłam kiedyś w ramach prezentu zarówno pasek jak i portfel, i w obu przypadkach był to trafny wybór smile

29

Odp: Prezent

Tyle że dobry portfel służy przez lata... jeden, a pasków możemy mieć jednocześnie wiele i wszystkie w użyciu. smile

30

Odp: Prezent

Galanteria to pomysł sprawdzony. Myślę też, że na prezent dobra książka się nadaje. Mnie zaciekawiła ta recenzja . Jak chłopak lubi czytać, to może my przypaść do gustu.

31

Odp: Prezent

Cieszę się, dziewczyny, że mój pomysł z paskiem skórzanym spotkał się z aż taką aprobatą z Waszej strony smile Zachęcam Was więc do przejrzenia całej oferty ponieważ nie tylko paski są w nim znakomite, ale też portfele (o których była wzmianka), teczki, torebki damskie i męskie torby, plecaki, buty i wiele innych. W katalogu znajdują się uznane marki za przyzwoite ceny, czyli raj dla klientów smile

32

Odp: Prezent

Zależy od wieku. Zawsze można kupić coś, z czego same będziemy miały pożytek. wink Ja ostatnio kupiłam swojemu butelkę burbonu na urodziny, niestety mój pierwszy prezent nie dotarł na czas i musiałam wymyślić coś na szybko. Wyskoczyłam szybko na zakupy do Kauflanda i kupiłam Wild Turkey. smile

33

Odp: Prezent

Jest to też jakaś myśl. Ja jednak wolę bardziej dobrane upominki.

34

Odp: Prezent

Faceci ostatnio coraz więcej uwagi poświęcają na swój wygląd i także chcą być modni wink Takie czasy, więc może warto kupić im coś markowego np. okulary przeciw słoneczne ? Akurat mają tam przeceny więc nie wydacie fortuny, a zadowolenie obdarowanego gwarantowane smile

35

Odp: Prezent

Sama przejrzę okulary z tej strony smile

36

Odp: Prezent

Moj chlopak od dawna interesuje sie rowerami , dlatego dobrym pomyslem wydawalo mi sie zakup sakiew na jego rower smile oczywisscie kolacja przy swiacach tez sie odbyla smile

37

Odp: Prezent

Ja mojemu mężowi kupiłam zegarek Daniela Wellingtona, był zachwycony - nosi go do dziś smile

38

Odp: Prezent

Najlepszy jest prezent, który wiąże się z hobby, praktycznych prezentów nie uznaję.

39

Odp: Prezent

Też jestem takiego zdania. Dla jednego mężczyzny idealnym upominkiem będzie bilet na mecz ukochanego klub, dla innego natomiast jakaś galanteria . Jeżeli chodzi o tą ostatnią, bardzo ciekawe produkty można znaleźć . Są tam np. bardzo ładne saszetki, dla panów którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości i np. przydałyby się one chociażby w trakcie biegania.

40

Odp: Prezent

To zależy od chłopaka, jeden będzie chciał coś praktycznego, a inny coś śmiesznego lub jakiś gadżet. Myślę, że na niezobowiązujący prezent  dobra będzie oryginalna koszulka. Mnie ostatnio zachwyciły takie koszulki z obrazami 3D. Na wakacjach każdy zwróci na niego w takiej koszulce.

41

Odp: Prezent

A ja obstawiam wcześniej wspomnianą galanterię skórzaną, zwłaszcza, że ładne modele są  wink eleganckie, klasyczne i wysokiej jakości materiały.

42

Odp: Prezent

Jeśli szukasz prezentu dla swojego partnera, to moim zdaniem idealnym rozwiązaniem są jakieś gadżety erotyczne i inne tego typu bajery. Np. tutaj jest dość ciekawa biżuteria erotyczna. Sprawdźcie sobie zresztą sami smile

43

Odp: Prezent

Może zestaw kosmetyków lub bilety na mecz. Faceci chyba to zwykle cenią

44

Odp: Prezent

Bilet na mecz to bardzo dobry pomysł. Mój mężczyzna byłby tym zachwycony.

45

Odp: Prezent

Fajna lampa do sypialni w stylu, w jakim jest urządzona...

46

Odp: Prezent

Lampa dla faceta? Chyba nie za bardzo... Ze swojej strony polecam zegarki . To jest porządny prezent, a nie jakieś lampy...

47

Odp: Prezent

ja tam na prezenty wybieram coś co będzie tylko dla tej osoby, wiecie dostać w prezencie patelnie albo robot kuchenny to chyba jakiś żart. Najlepiej wiedzieć co kto lubi jakie ma zainteresowani itp. Jak np wiemy ze ktoś lubi kawę i to dobrą kawę to wtedy szukamy w sieci unikalne gatunki kawy. Ja znalazłam Kawa Bazzara z niewielkiej palarni mieszczącej się w miejscowości Triest charakteryzuje się naprawdę wysoką, wręcz rzemieślniczą jakością.

48

Odp: Prezent

A czym interesuje sie Twoj chlopak? Jesli lubi dobrze wygladac to moze jakies stylowe elementy ubioru?

49

Odp: Prezent

Mój, do czego publicznie nie chce się przyznać, ma bardzo delikatną skórę i wszystko powoduje mu podrażnienia smile i postanowiłam zrobić mu prezent, który będzie delikatniejszy dla niego, mianowicie naturalne, ręcznie robione mydło  wink efekty zobaczę już niedługo wink

50

Odp: Prezent

W zależności jakie chłopak ma hobby - można dobrać fajny prezent. Dla faceta lubiącego aktywny tryb życia mogą to być np sportowe okulary słoneczne. W necie jest naprawdę spory wybór.