1

Temat: Gdzie można poznać fajnego faceta?

W klubach nie,
W knajpach nie,
Na badoo porażka,
Na tinderze jeszcze gorzej,
Na fb odpada...
Sympatia dno i czaty też...
W bibliotece...? hmmm
Gdzie jeszcze można poznać wysokiego faceta o miłej aparycji?
Nie chcę tracić czasu ....
Noo właśnie - siłownia... też nie... chodziłam tam przez rok i zero atrakcyjnego faceta smile
Dziewczyny podpowiedzcie, nie chcę marnować czasu, tylko działać....

2

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

W klubach też zdarza się ten 1% normalnych, ale dopiero jak ich się odizoluje od kolegów, którzy zwykle są nieciekawi hmm...  Ale możesz spróbować na tzw. szybkich randkach, podobno całkiem niezłych można tam spotkać, tylko zapracowanych, co to nie mają czasu poszukać sobie dziewczyny normalnie...

3

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Internet odradzam, tam są ludzie, których interesuje tylko ciągłe szukanie, przy jednej osobie by się pewnie zanudzili:) Może kup sobie psa i chodź z nim na częste spacery:)?

4

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

W siłowni są same zakompleksione koksy, więc szkoda czasu, a na dodatek śmierdzi tam potem... Lepiej iść na spacer, do parku, może ktoś się przyłączy:)

5

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Można też chodzić na zloty motocyklowe, samochodowe, tam jest dużo facetów:)

6

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

W sanatorium, tylko tam jest wyjątkowo dużo kobiet i będziesz musiała pokonać konkurencję wink

7

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

I jeszcze może płacić za niego,  jak taki będzie rozchwytywany wink

8

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Najlepiej wyjechać do jakiejś miejscowości turystycznej i polować na jakiegoś zagubionego  singla:)

9

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Na stacji benzynowej - ja kiedyś poznałam smile

10

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

W parku, na torze cartingowym, w markecie na dziale z płynem do spryskiwaczy wink

11

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Czasem kogoś poznajemy i jak już nam zniknie z oczu to sobie uświadamiamy, że to chyba był TEN... Dlaczego czasem musimy minąć się w życiu i potem zastanawiać się jakby to było - gdyby..?

12

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

A ja poznałam na fb świetnego chłopaka. Inteligentny i nie szuka tego, czego szuka się na Badoo itd.

Może spróbuj się rozejrzeć w tych miejscach, które skupiają ludzi o podobnych do Twoich zaintetesowanaich. Jeśli realizujesz swoje hobby i pasje poza domem, to będą to z pewnością miejsca, gdzie łatwiej trafić na kogoś odpowiedniego.

13

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Na pewno jest oziębły albo udaje, a później i tak wyjdzie szydło z worka... wink  Facet, który nie myśli o jednym, po prostu nie istnieje...

14

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Ile można czekać na tego właściwego?...
Kobieta nie jest stworzona do czekania. Kobieta jest stworzona do kochania, bycia adorowaną i uwielbianą. Ja, jak na razie, ciągle czekam na swoje szczęście, oglądając z boku szczęście innych i ocierając się o ich szczęście. Tęsknię  za prawdziwym uczuciem, przytulaniem, ciepłem i życzliwością oraz trwałym zainteresowaniem prawdziwego mężczyzny. Tak, żadne namiastki mnie nie zadowolą.

15

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Przestańcie czekać, a zacznijcie działać:) Trzeba pocałować parę żab, zanim trafi się na księcia..

16

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Z całowania żab świadomie rezygnuję, bo po co im zapewniać buziaki, na które nie zasługują... wink

17

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Wczoraj zdarzyło się coś niesamowitego. Tak po prostu skontaktował się ze mną na fb kolega, którego nie widziałam od 15 lat. Poprosił o numer telefonu. Przegadaliśmy TRZY godziny i gadalibyśmy nadal, gdyby nie to, że musiałam się czymś ważnym zająć. W dodatku rozmowa toczyła się w taki sposób, jakbyśmy widzieli się wczoraj smile Zaproponował spotkanie.
Słuchajcie... człowiek nie zna dnia ani godziny, w której może wydarzyć się coś zupełnie nieoczekiwanego, nagłego i wspaniałego smile
Życie naprawdę potrafi zaskoczyć.

18

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Tak, czasem można kogoś poznać na nowo, po latach okazuje się zupełnie kimś innym, fajniejszym niż kiedyś... Sama znam kilka par, które wywiązały się z takich ponownie nawiązanych relacji i wszystkie są szczęśliwe, tak więc trzymam kciuki...

19

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Można poznać na silowni:) Moja koleżanka poznała tam swojego obecnego chłopaka...

20

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

[quote=niechcemisie]A ja poznałam na fb świetnego chłopaka. Inteligentny i nie szuka tego, czego szuka się na Badoo itd.

Może spróbuj się rozejrzeć w tych miejscach, które skupiają ludzi o podobnych do Twoich zaintetesowanaich. Jeśli realizujesz swoje hobby i pasje poza domem, to będą to z pewnością miejsca, gdzie łatwiej trafić na kogoś odpowiedniego.[/quote]

Ty poznajesz na fb miliony facetów i co z tego ze to się kończy tak samo smile .....ACHHH zemsta smakuje słodko smile


[quote=niechcemisie]Wczoraj zdarzyło się coś niesamowitego. Tak po prostu skontaktował się ze mną na fb kolega, którego nie widziałam od 15 lat. Poprosił o numer telefonu. Przegadaliśmy TRZY godziny i gadalibyśmy nadal, gdyby nie to, że musiałam się czymś ważnym zająć. W dodatku rozmowa toczyła się w taki sposób, jakbyśmy widzieli się wczoraj smile Zaproponował spotkanie.
Słuchajcie... człowiek nie zna dnia ani godziny, w której może wydarzyć się coś zupełnie nieoczekiwanego, nagłego i wspaniałego smile
Życie naprawdę potrafi zaskoczyć.[/quote]

No to czekamy na relacje ze spotkania smile juz szykuje POPCORN smile

21

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

A co do tematu smile to poznać można tutaj na forum smile jestem fajnym facetem co napewno ,,niechcemisie" potwierdzi smile

22

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Napisz coś więcej o sobie, zareklamuj się nam jakoś:)
Np. Jakie jest Twoje życiowe motto? Czy wolisz blondynki czy brunetki? Kim chciałeś zostać gdy miałeś 6 lat?...  wink

23

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

[quote=Maxiorek]
Ty poznajesz na fb miliony facetów i co z tego ze to się kończy tak samo smile .....ACHHH zemsta smakuje słodko smile

(...)

No to czekamy na relacje ze spotkania smile juz szykuje POPCORN smile[/quote]

Nie chodzę na randki. Tak samo, czyli jak? Że nie chcę się spotkać? Ja wiem, że ciężko Ci zrozumieć, że nie jestem desperatką umawiającą się z każdym, kto chce się ze mną umówić i że mam swoje powody, żeby nie chcieć.
Wystarczy mi, że mam kolegów. Co ja bym miała na randce robić?

Czekam na Twoją relację. Kiedy się z kimś umówiłeś na rendez-vous w ciągu ostatniego roku mistrzu?

24

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Niechcemisie, faceci mają tu większe pole do popisu, bo jak będą wykazywać inicjatywę, to tych randek będzie sporo, a my kobiety możemy tylko czekać, aż ktoś nas zauważy i zaprosi...:)

25

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Ja myślę, że Max wykazuje niewielką inicjatywę. On tylko do denerwowania ludzi na fb jest zawsze pierwszy :>
Ale z pozostałymi masz oczywiście rację smile