1

Temat: Pizza w dostawie Zielona Góra

Jakiś dobry lokal, które nie bierze kasy za dostawę i przy okazji jeszcze zawsze dostarczy nam smaczną i ciepłą pizzę?
Jakieś sensowne namiary?

2

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Ale co masz na myśli? Jak to pizza będzie dla ciebie dobra? Jakie ciasto? Z sosami czy bez?
Mamy dobry lokal, ale nie mam pojęcie czy będzie na pewno tobie odpowiadał.

3

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Nie znam się aż tak - nawet nie wiedziałam, że pizza jest podawana na różnym cieście. Ma być tylko smaczna + warunki z pierwszego mojego wpisu. Na pewno lubię na pizzy paprykę, cebulę, pieczarki. Z tym, że każdy produkt musi być wcześniej odpowiednio przygotowany, podsmażony.

4

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

W Focus Mall masz Gusto Dominium - musisz kojarzyć. Trudno mi wymienić wszystkie typy pizzy, które są ok, bo wiele probówaliśmy.
Na pewno fajne wrażenie robi pizza z sosem szpianakowym. Fajne jest ich wydanie Hawajskiej, mnie odpowiada również taka z serem góralskim, ale nazwy nie pamiętam. No i wszystkie pizze typu della casa.

5

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

W sumie przesadzam, coś konkretnego to my sobie dobierzemy, może nawet nie pizzę, co bardziej jedno z dań włoskich. Widzę tam jedną pozycję, która na pewno mi podejdzie - makaron z sosem szpinakowym i jeszcze jakimiś dodatkami. Ale być może jeszcze co dodatkowo sobie upatrzę - a z pizzą, papryką i pieczarkami to mam tam widzę kilka pozycji. Coś tam się wybierze.

6

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

To już sobie dopasuj według produktów, jakie ci odpowiadają. Dla mnie np. ciekawym połączeniem jest makaron z suszonymi pomidorami, ale oczywiście ze szpinakiem również to super smakuje. Za to np. przejadł mi się zdecydowanie w tym zestawieniu klasyczny sos pomidorowy. Jakoś człowiek chyba za bardzo przyzwyczaił się do wydziwiania ze smakami ;-)

7

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

A jeszcze jedno takie pytanie - jak jest w lokalu? Bo widzę po opisie, że mają kącik dla dzieci. I co tam jest?
No i czy faktycznie jest tego miejsca wystarczająco pod kilka dzieci? Nie byłoby tak, że nasze dziecko by się tylko przyglądało? Czysta teoria - na razie interesuje mnie dostawa.

8

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

50 dzieci tam nie wyjdzie, raczej miejsce przygotowane pod kilka. Wtedy kiedy byliśmy nie było przy nim tłoku. Przecież mało kto przychodzi z dziećmi do pizzerii. Ludzie raczej na spacery chodzą ;-) A tak poważnie - dzieci będą miały zajęcie. Nawet samym wystrojem lokalu powinni się pozytywnie zainteresować.

9

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Już dowiedziałam się o wszystko wcześniej w lokalu - jestem zadowolona z tego co mi powiedziano. Nie byliśmy jeszcze z dziećmi, ale na pewno w najbliższym czasie zajrzymy. W sumie to nie potrzebnie pytałam bo na stronie są zdjęcia różnych ich lokali i bardzo dokładnie zostało tam pokazane, jak to wygląda - szczególnie sama aranżacja.

10

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Jeśli chodzi o pizze, to ja z kolei chciałabym Wam polecić pizzerie w Zabrzu, a mianowicie tą [url]http://clubtwist.pl[/url] . Jest to chyba najlepsza pizzeria w tym mieście, a może nawet jedna z lepszych w Polsce. Jadam tam przynajmniej raz w tygodniu i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby z pizza, którą dostaje było coś nie tak. Zawsze dostaje pizze na cienkim cieście, z bardzo dobrym sosem, dobrej jakości składnikami. Chodzę tam razem z mężem i dziećmi i wszyscy zawsze wychodzimy stamtąd zadowoleni i najedzeni. Menu jest dość duże i mamy do wyboru gotowe pizze ale możemy również samodzielnie skomponować pizze wybierając do niej nasze ulubione składniki. Mój mąż zawsze dorzuca do swojej dodatkowe ostre papryczki, a ja zawsze zamawiam pizze z dodatkową porcją sera, bo jest przepyszny. Jeśli będziecie kiedyś w Zabrzu lub jeśli mieszkanie w tym mieście, to polecam tam zajrzeć smile Pizze można zjeść w lokalu ale można również zamówić ją z dostawą do domu, co zresztą czasem robimy podczas imprez, gdy nasi goście zgłodnieją, a mi nie chce się przygotowywać dodatkowej porcji jedzenia.

11

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Najlepszą pizzę zawsze jadłam w malej pizzerii, gdzie jak widać dbają o jakość, nie idąc na ilość...

12

Odp: Pizza w dostawie Zielona Góra

Coraz częściej korzystam z dostawy, to wygodne i często jest gratis w małej odległości ord pizzerii