51

Odp: sexshop

Ciekawie się robi...

52

Odp: sexshop

tak!

53

Odp: sexshop

Namówiłyście mnie na tę nakładkę, wydaje mi się, że nie jest to najtańsza rzecz... ale Wam teraz powiem numer to spadniecie z krzesła: słuchajcie, kupiłam na allegro gumową lalę dla kolegi z pracy, który odchodził od firmy. Paczka przyszła do domu, musiałam sprawdzić czy nie ma dziury tam gdzie nie potrzeba. Słuchajcie - to prawda! Mój facet tak się napalił, że ja przy mnie no wiecie, można powiedzieć zgwałcił.. i miał orgazm i wytrysk, naprawdę! Najgorsze to, że musiałam potem te lalę myc, ale nie mogłam jej za dobrze domyć w środku. No i słuchajcie, podobno to nawet przyjemne jest uczucie dla mężczyzny taka lala. Aha ja jej założyłam najpierw bielizne i perukę, mam nawet fotki, tylko na dysku w domu, chcecie zobaczyć?

54

Odp: sexshop

mam jeszcze inne ciekawe historyjki z życia wzięte, ale koniecznie musicie tez coś napisać bo mi głupio!!!

55

Odp: sexshop

Jejku ! co tu sie wstydzić jesteśmy dorośli podejdź do tego z przymrużeniem oka!  tak na luzie !

56

Odp: sexshop

Wszystkie na pewno czytają ten temat ale nie każda pewnie sie przyzna

57

Odp: sexshop

a my natomiast olejkami nie jesteśmy zachwyceni... mogę wrzucić dwa do działu WYMIANA big_smile

58

Odp: sexshop

jakimi olejkami?

59

Odp: sexshop

[quote=biedroneczka4]jakimi olejkami?[/quote]
tymi durexa o których pisałyście wcześniej
[img]//durex.pl/img_art/gp_nawilzajacy.jpg[/img]

60

Odp: sexshop

erotycznymi durexa jak przypuszczam z wątku...

61

Odp: sexshop

a co z nim ?

62

Odp: sexshop

Pewno słabizna, ja muszę wiecie co zrobić? Kupić gdzieś Penigrę i wsypać mojemu do szklanki, ciekawe co się stanie, dodam tylko, że założę cieniutką haleczkę, pończoszki i szpilki. My to tyko raz na miesiąc sie kocham więc RZADZIZNA, pozostaje pofantazjować, chyba zakochał się w gumowej lali hahahaha.  A tak na marginesie kocham kochać się w szpilkach, strasznie mnie to kręci, w pończoszkach też.

63

Odp: sexshop

Ja to mam na codzień ale tak bez fantazji.Więc czytając Kolorowąpani to się czegoś nauczę nowego!

64

Odp: sexshop

[quote=Kolorowapani]Pewno słabizna, ja muszę wiecie co zrobić? Kupić gdzieś Penigrę i wsypać mojemu do szklanki, ciekawe co się stanie, dodam tylko, że założę cieniutką haleczkę, pończoszki i szpilki. My to tyko raz na miesiąc sie kocham więc RZADZIZNA, pozostaje pofantazjować, chyba zakochał się w gumowej lali hahahaha.  A tak na marginesie kocham kochać się w szpilkach, strasznie mnie to kręci, w pończoszkach też.[/quote]


skoro tylko raz na miesiąc to trzeba to zmienić wink

65

Odp: sexshop

czasem pary mieszkają na odległość!

66

Odp: sexshop

no miesieczne przerwy w seksie podczas zwiazku to jednak cos nie tak:)

rozumiem jak ktos nie ma z kim:P ale tak to trzeba korzystać

67

Odp: sexshop

nie korzystać a okazywać miłość! jestem romantyczką jak zapewne największa cześć kobiet!

68

Odp: sexshop

[quote=biedroneczka4]czasem pary mieszkają na odległość![/quote]


wiem coś o tym...

69

Odp: sexshop

Hejka dziewczyny! Słuchajcie, chodzi o to, że mój facet pracuje w firmie na 3 zmiany!!!!!!!! Koszmar, jest to bardzo ciężka praca, i nawet jak wróci to jest wypluty na amen, nie wspomnę, że pracuje w nocy też, więc same rozumiecie, że praktycznie nie jest to możliwe, bo ja TEŻ pracuję! Oszaleć można, na szczęście mam w nocy sny erotyczne i mimowolne orgazmy i jakoś organizm sam się broni...A jak często Wy to robicie?

70

Odp: sexshop

Podczas snu...to ciekawe, nigy czegoś takiego nie przeżyłam

71

Odp: sexshop

A wy nie macie snów erotycznych?

72

Odp: sexshop

każdy  pewnie je ma i nie zawsze rano pamiętamy o czym śnimy!

73

Odp: sexshop

[quote=biedroneczka4]nie korzystać a okazywać miłość! jestem romantyczką jak zapewne największa cześć kobiet![/quote]

niestety w dzisiejszych czasach romantyzm wymiera ;/

74

Odp: sexshop

to ja jestem  ostatnim jeszcze nie wymarłym stworzeniem?

75

Odp: sexshop

Ja jestem romantyczką, dlaczego? Bo potrafię pisać wiersze o miłości a fizyczność nie jest najważniejsza... Taka jest prawda, to faceci na nas cisną sex.