26

Odp: sexshop

właśnie, ja też tu czekam tongue

27

Odp: sexshop

[quote=malenka84]na 18stki sie takie lale kupuje tongue[/quote]
mój kolega dostał od znajomej na 29 big_smile
jakiś miesiąc temu.... ubaw był po pachy jak ją dmuchał! zwłaszcza że dziurkę do dmuchania taka lala ma... tam gdzie "dziurkę" big_smile

28

Odp: sexshop

[quote=Kolorowapani]Ja mam z sexshopu (kupiłam na allegro) wielkiego sztucznego... no wiecie co, na baterie wibratorka hihi. Chcecie wiedziec jaie są moje doświadczenia z gumowym chłopakiem?[/quote]
no ba... opowiadaj, ja nie mam żadnych smile

29

Odp: sexshop

Nio my zawsze ładnie panią ubieraliśmy big_smile

30

Odp: sexshop

Mikołaj już nie długo może przyniesie co nie co dla dorosłych! zabawki!

31

Odp: sexshop

więc tak: są różne rozmiary tych zabawek - jak to w realnym życiu bywa też różnie z tymi "rozmiarami" prawda? Ja mam akurat taki wielgaśny, na baterię, miły w dotyku, ale niestety to guma, ciężko wchodzi, ale trzeba posmarować lubrykantem i jest oki, ogólnie raczej nie traktuję go poważnie. Mój nowy chłopak jest wykorzystywany raczej  do wspólnych igraszek ze stałym partnerem jako element "dekoracyjny' taki pobudzający, chyba bardziej to działa na faceta niz na babkę, ale zabawa przednia POLECAM! Szkoda tylko, że non stop trzeba wymieniać baterie...

32

Odp: sexshop

[quote=Kolorowapani]Ja mam z sexshopu (kupiłam na allegro) wielkiego sztucznego... no wiecie co, na baterie wibratorka hihi. Chcecie wiedziec jaie są moje doświadczenia z gumowym chłopakiem?[/quote]

ja tez chce big_smile

33

Odp: sexshop

[quote=genosajd][quote=Kolorowapani]Ja mam z sexshopu (kupiłam na allegro) wielkiego sztucznego... no wiecie co, na baterie wibratorka hihi. Chcecie wiedziec jaie są moje doświadczenia z gumowym chłopakiem?[/quote]

ja tez chce big_smile[/quote]

być tym wibratorem big_smile

34

Odp: sexshop

Wszyscy chcą, niech ktoś też opisze swoje sprośne zabawy a nie tylko czyta moje doświadczenia. Więc może napiszcie o swoich fantazjach lub  jakiejś wpadce łóżkowej, ja mam kilka takich historyjek, że spadniecie z krzesła na podłogę....

35

Odp: sexshop

[quote=Kolorowapani] Mój nowy chłopak jest wykorzystywany raczej  do wspólnych igraszek ze stałym partnerem jako element "dekoracyjny' taki pobudzający, chyba bardziej to działa na faceta niz na babkę, ale zabawa przednia POLECAM! Szkoda tylko, że non stop trzeba wymieniać baterie...[/quote]
przeczytałam i zaczęłam się zastanawiać kto był pierwszy i kto jest jako dekoracja lol

36

Odp: sexshop

i rozmowy umilkły ..... cisza.....przerwa na kawe?

37

Odp: sexshop

Mnie jakoś zupełnie nie interesuje, co, kto, z kim, po co i dlaczego.

38

Odp: sexshop

Ja w sekxshopie kupiłam zestaw z kajdankami.Niezły ubaw mielismy z mężem.Do tego były stingi i piórko.

39

Odp: sexshop

[quote=genosajd][quote=genosajd][quote=Kolorowapani]Ja mam z sexshopu (kupiłam na allegro) wielkiego sztucznego... no wiecie co, na baterie wibratorka hihi. Chcecie wiedziec jaie są moje doświadczenia z gumowym chłopakiem?[/quote]

ja tez chce big_smile[/quote]

być tym wibratorem big_smile[/quote]
niegrzeczny!

40

Odp: sexshop

A może próbowaliście już kiedyś tej nakładki z wibratorem z durex.Słyszałam że nie działa

41

Odp: sexshop

nie wiem  trzeba u dziewczyn się dowiedzieć ja teraz sama ,moge tylko poczytać!

42

Odp: sexshop

[quote=Beata]A może próbowaliście już kiedyś tej nakładki z wibratorem z durex.Słyszałam że nie działa[/quote]

Wszystko jest zależne. Przecież kobiety mają różne rodzaje orgazmów i jeżeli akurat nie jest to stymulacja łechtaczkowa, to co ma działać? Ja tam byłam mile zaskoczona...

43

Odp: sexshop

A wiec tak tongue

Ja raz z swoim próbowałam - szału nie ma. Np dla mnie, mój też żadnego nieodczuł szała wink
Kumpel też mówił, że szkdoa kasy - nic nadzwyczajnego
ale np koleżanka (inna) była zachwycona tongue

44

Odp: sexshop

[quote=biedroneczka4]nie wiem  trzeba u dziewczyn się dowiedzieć ja teraz sama ,moge tylko poczytać![/quote]

ja tez sam dlatego niegrzeczny:P

45

Odp: sexshop

[quote=pinkmause][quote=Beata]A może próbowaliście już kiedyś tej nakładki z wibratorem z durex.Słyszałam że nie działa[/quote]

Wszystko jest zależne. Przecież kobiety mają różne rodzaje orgazmów i jeżeli akurat nie jest to stymulacja łechtaczkowa, to co ma działać? Ja tam byłam mile zaskoczona...[/quote]
Tą z durex używalaś?

46

Odp: sexshop

Tak.
I lubię też ich olejki. Najbardziej czerwony lol

47

Odp: sexshop

Ja mam ten do masarzu to chyba fioletowy i tez jestem zadowolona.Tym bardziej że tez w smaku jest dobry

48

Odp: sexshop

olejków nie próbowałam tongue

Fioletowy jadłaś lol?

49

Odp: sexshop

Jadłam(a raczej zlizywałam)jest dobry w smaku.Tyle że do masarzu wydaje mi sie że za szybko wysycha

50

Odp: sexshop

[quote=genosajd][quote=biedroneczka4]nie wiem  trzeba u dziewczyn się dowiedzieć ja teraz sama ,moge tylko poczytać![/quote]

ja tez sam dlatego niegrzeczny:P[/quote]
to sobie poczytamy!