1

Temat: Nasi Faceci

Napiszcie co Was wkurza u facetów, mnie osobiście to,że mój facet wciąż tylko myśli o jedzeniu, a jak je to świata poza tym co ma na talerzu nie widzi. Nawet jakbym mu powiedziała, że jestem w ciązy z sąsiadem, nawet by nie zwrócił uwagi, brrrr

2

Odp: Nasi Faceci

Co mnie wkurza ? Jeny chyba tak na prawde nic. No moze jedynie to ze siedzi po nocy przy kompie.

3

Odp: Nasi Faceci

Tak komputer i te jego gierki on line tongue

4

Odp: Nasi Faceci

Moj to akurat w gry nie gra choc kiedys namietnie grywal w AA, na szczescie wyrosl z tego smile
Teraz to siedzi na forach i czyta o nowinkach komputerowych, telefonicznych lub farmaceutycznych smile

5

Odp: Nasi Faceci

Mój facet jest prawie idealny : sprząta , gotuje , pierze , zarabia podwójnie a przy tym jest męski i romantyczny tongue
No ma tam kilka wad ale przy tych jego zaletach zanikają tongue

6

Odp: Nasi Faceci

ja kobiety nie mam ale gdybym mial to napewno znalazly by sie wady smile

7

Odp: Nasi Faceci

nikt nie jest idealny smile
ja np. jestem straszną jędzą , lubię rządzić i aż się dziwie jak ten mój men wszystko wytrzymuję tongue

8

Odp: Nasi Faceci

[quote=genosajd]ja kobiety nie mam ale gdybym mial to napewno znalazly by sie wady smile[/quote]
szczerze wątpię wink
my jesteśmy fajne big_smile

jak to w "pół żartem pół serio" było...
"nikt nie jest idealny, Ty jesteś np. mężczyzną" big_smile

9

Odp: Nasi Faceci

"nikt nie jest idealny, Ty jesteś np. mężczyzną" - dobre !!!

hehe feministki my tongue

10

Odp: Nasi Faceci

to nie ja smile
to cytat z filmu smile

11

Odp: Nasi Faceci

wszystko jedno czyje  - dobre i juz !

12

Odp: Nasi Faceci

usprawiedliwiam się tylko, bo nie jestem feministką smile

13

Odp: Nasi Faceci

ja kiedyś byłam i to straszną tongue
Ale potem zobaczyłam jak dziewczyny potrafią się " szmacić "
i wybrałam towarzystwo mężczyzn tongue

14

Odp: Nasi Faceci

mnie zawsze bardziej "ciągnęło" do towarzystwa mężczyzn niż dziewczyn... dziewczyny są wredne, zazdrosne i zawistne... niestety sad

15

Odp: Nasi Faceci

dokładnie - mam tak samo - wolę męskie towarzystwo

16

Odp: Nasi Faceci

Ja bez wad, ideał, cud big_smile:D:D

17

Odp: Nasi Faceci

[quote=malenka84]Ja bez wad, ideał, cud big_smile:D:D[/quote]

ehe już ja to widze tongue

18

Odp: Nasi Faceci

Mój facet jest ok, ale wkurza mnie, że nic nie umie ugotować i że ja muszę wszystko robić w domu: sprzątać, prać i prasować, ale faktem jest, że jak zrobi remont to zawsze jest extra!

19

Odp: Nasi Faceci

Po kilkunastu latach małżeństwa to wkurza już niewiele. Obojętnieje i to jest chyba gorsze. smile

20

Odp: Nasi Faceci

[quote=pinkmause]Po kilkunastu latach małżeństwa to wkurza już niewiele. Obojętnieje i to jest chyba gorsze. smile[/quote]
no właśnie... to chyba jest nieuniknione... ale ja też to widzę... choć nie mamy jeszcze aż takiego stażu... ale kilka lat i wspólne mieszkanie tez robi swoje smile

21

Odp: Nasi Faceci

nie wiem jak Wy ale czasem  mam ochote mojemu natłuc, tak wiecie mocno walnąc w łeb tongue

22

Odp: Nasi Faceci

Wkurza mnie że ciągle gra w playstation 3  jak mały chłopiec!

23

Odp: Nasi Faceci

no przecież oni są małymi chłopcami
mój znowu gra Morrisona na gitarze big_smile (to takie Jego "playstation")
ale ja to akurat lubię

24

Odp: Nasi Faceci

[quote=emilia_s292]Wkurza mnie że ciągle gra w playstation 3  jak mały chłopiec![/quote]


a nie chce byś mu pomagała:P?
Bo moj chciał, albo jak miałam patrzeć jak gra w COD FUJ tongue

25

Odp: Nasi Faceci

kazdy facet musi miec jakies hobby, zainteresowanie czy cokolwiek zeby odreagowac od rzeczywistosci, zajac sobie czas itp i moze to przybierac rozne rzeczy gry, praca, muzyka czy cos