76

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nasze zdenerwowanie przynajmniej ma wtedy jakieś mocne uzasadnienie, choć mężczyznom ono nie wystarcza. A ich wściekłość? Tego nie można zwalić na okres.

77

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

No właśnie, cóż ma wspólnego mała niecierpliwość kobiety z rykiem faceta? tongue

78

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

smile no dokładnie

79

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Kobieta czasem marudzi, a mężczyzna krzyczy!
No i jak znaleźć takiego, który nie krzyczy? big_smile

80

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

To wszystko przez ten męski hormon agresji... Czy są jakieś tabletki obniżające testosteron? wink

81

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Skalpel chyba. Wyciąć to i owo. Ja nie wiem, ale mój kot po usunięciu męskich klejnotów przestał miauczeć.

82

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Morderczyni jedna tongue
Kota pozbawiła męskości i facetom by chciała big_smile
Może im wszczepić jakieś implanty łagodności? tongue

83

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

hahaha smile ale macie pomysły

84

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Wszystko pomysły i patenty mogą być dobre, żeby tylko cel uświęcił środki tongue

85

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

[quote=niechcemisie]Skalpel chyba. Wyciąć to i owo. Ja nie wiem, ale mój kot po usunięciu męskich klejnotów przestał miauczeć.[/quote]

Gorzej jak facet po wycięciu przestanie w ogóle mówić wink I jak się dowiesz, czy mu dobrze...? wink

86

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Mimika, gestykulacja smile Niewerbalnie można przekazać czasami więcej niż słowami. Pokaże mi kciuk w górę, to będę wiedziała, że jest ok... chyba że będzie Irańczykiem. Wiecie, że gest, który u nas oznacza "świetnie, ok, super", ewentualnie służy autostopowiczom do zatrzymywania podwózki, jest w Iranie tym samym, co u nas wystawiony środkowy palec? Ciekawe jak radzą sobie na fejsie big_smile Może lajkują tylko to, co im się nie podoba i myślą sobie "co za hejterski serwis" big_smile

87

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Jesteś doświadczona na fb, to może wiesz tongue
Tam do związku, to wątpię czy szuka ktoś, chociaż wszystko możliwe

88

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nie ogarniam tego... jak babcię kocham nie wiem w czym rzecz. Kolejna dobrze zapowiadająca się znajomość, kolejny błyskotliwy, inteligentny, trochę czarujący facet i kolejny raz finał jest dokładnie identyczny jak w poprzednich przypadkach. "Bo wiesz... w zasadzie to eee... no wiesz o, co chodzi... Chodzi o to, że fajna jesteś i chętnie bym się z Tobą przespał." No nie!!! OK, zgodzę się, że nie trzeba zakładać mi worka na głowę.... Wszystko spoko, tylko nie rozumiem dlaczego każdą znajomość zaczynać od d...y strony..?  Drogie Panie, czy Wy też macie podobne doświadczenia?

89

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Dokładnie tak. W nie dosłowny sposób, ale - "jak nie pójdziesz ze mną do łóżka, to nie ma sensu c.d."

90

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

u mnie też przewinęły się takie znajomości  ale jak zwęszyłam o co chodzi to była krótka piłka - tam a drzwi.

91

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

No i wybierają drzwi...
Oni zgłupieli na jednym punkcie.
Bez zapoznania, tylko daj i już, jak jakieś zwierzęta hmm

92

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

[quote=2find]Nie ogarniam tego... jak babcię kocham nie wiem w czym rzecz. Kolejna dobrze zapowiadająca się znajomość, kolejny błyskotliwy, inteligentny, trochę czarujący facet i kolejny raz finał jest dokładnie identyczny jak w poprzednich przypadkach. "Bo wiesz... w zasadzie to eee... no wiesz o, co chodzi... Chodzi o to, że fajna jesteś i chętnie bym się z Tobą przespał.[/quote]

Mnie to wcale nie dziwi, teraz mężczyźni mają głównie oczekiwania, które zawsze jakaś kobieta im spełni... Nie Ty to inna... Przykre ale prawdziwe...

93

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Jak w necie aż się roi od sex ofert młodych dziewcząt i dojrzałych kobiet,
to co tu się dziwić facetom...

94

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ale te kobiety chcą żeby im płacić, a faceci w 99% mają ambicję, że jak to? Oni mieliby płacić, skoro są tacy och i ach?.. wink Tak że chyba tylko  desperaci płacą a reszta i tak szuka darmowych okazji:)

95

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nie wszystkie chcą. Widziałam ogłoszenia,że robią to za darmo, bo lubią.

96

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ciekawe hobby, i takie altruistyczne... big_smile

97

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Może to już nałóg w ich przypadku.
Nie wiem, czy ludzie ludzi potrzebują coraz mniej do tworzenia bliskich i stałych relacji, czy po prostu aż tyle jest w tych relacjach komplikacji i tyle wysiłku trzeba w nie włożyć, że wybiera się tą łatwiejszą drogę bycia singlem.
Czy nie powinno być w życiu łatwiej we dwoje? Mi zawsze było łatwiej samej, ale wydawało mi się, że jestem raczej wyjątkiem i że większość ludzi jednak woli mieć kogoś.

Może prościej: czy jedyne bliskie relacje w przypadku tych ludzi to relacje fizyczne czy może jednak chcą czegoś więcej?

98

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Niby łatwe pytania, a trudne.
Mogę tylko za siebie powiedzieć,że trudno mieć przyjemności z bliskości z kimś do kogo nic się nie czuje,
oprócz jakiegoś pożądania w danych chwilach.
A co potem? Miałam swego czasu coś takiego i potem bardzo to przeżywałam.
Był to wolny człowiek, ale tylko na raz...
Miałam moralniaka xxxxl

99

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nadal żałujesz? Ja bym prędzej żałowała, że czułam coś do ludzi, którzy na to uczucie nie zasłużyli.

100

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

[quote=subtellna]A co potem? Miałam swego czasu coś takiego i potem bardzo to przeżywałam.
Był to wolny człowiek, ale tylko na raz...
Miałam moralniaka xxxxl[/quote]

Może dlatego był właśnie wolny, bo kobiety nie brały go na poważnie...?