1,626

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Koleżanka się chwaliła, że na wyciągu narciarskim, ale jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić, chyba zmyślała wink

1,627

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie znam nic bardziej porąbanego niż publiczny środek transportu...

1,628

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Niestety ,ale wracając późnym wieczorem z pracy ,byłam świadkiem ,jak w tramwaju w drugim wagonie młodzież bez krępacji uprawiała seks .Głupio mi się zrobiło i przesiadłam się do pierwszego wagonu nie wiem co z nich wyrośnie.

1,629

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nam się jeszcze nie zdarzyło uprawiać seksu w taki miejscu jak pociąg czy autobus.Nie wiem czy czułabym się pewnie.Za to kochaliśmy się w ogrodzie botanicznym w Lublinie jak byliśmy na wycieczce. Znaleźliśmy krzaczki w odludnym miejscu. Nie czułam się jednak dobrze. Niby powinno być podniecenie ale ja czułam jedynie strach czy ktoś nas nie nakryje. Jestem zdania,ze jest o wiele więcej innych ciekawych sposobów na ulepszenie życia intymnego.

1,630

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Gdy wokół jest dużo ludzi to niestety jest ryzyko że ktoś zobaczy i pewnie jeszcze skomentuje...  ja też bym nie zaryzykowała w takim bardziej publicznym miejscu...

1,631

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Winda jak dla mnie jest sporym wyzwaniem i szaleństwem tongue

1,632

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A może ustronne miejsce w publicznym budynku, np. urzędzie...? Przecież nie wszędzie sięga oko kamer... wink

1,633

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale ludzie wszędzie się kręcą... Może ktoś z urzędników wyjść z pokoju , ja bym nie ryzykowała...

1,634

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To, że ktoś może nas przyłapać, ta adrenalina działa podniecająco.

1,635

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja nie zdecydowałabym się na jakieś dziwne miejsce bo bałabym się, że coś złapie.
Ogólnie dziewczyny jeżeli w jakimś dziwnym miejscu kochałyście się to ja radziłabym zrobić sobie test na obecność wirusa hiv bo nigdy nic nie wiadomo

1,636

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie wiem co to za przyjemność w dziwnych miejscach, kiedy brak intymności

1,637

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=kosmiczna]Ja nie zdecydowałabym się na jakieś dziwne miejsce bo bałabym się, że coś złapie.
Ogólnie dziewczyny jeżeli w jakimś dziwnym miejscu kochałyście się to ja radziłabym zrobić sobie test na obecność wirusa hiv bo nigdy nic nie wiadomo[/quote]

Ale przecież hiv można się zarazić tylko od człowieka, a nie np. od drzewa w lesie, o które się opieramy w trakcie" big_smile W czystym łóżku też nie masz pewności że on jest zdrowy...

1,638

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

JA aż takiej wyobraźni nie miałam jak wy .

1,639

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja też jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby uprawiać seks w tak dziwnych miejscach. To moim zdaniem odbiera całą intymność oraz tą prywatność. Myśl o tym, że ktoś wkażej chwili może Cię nakryć jest trochę słaba moim zdaniem. Nie mogłąbym się po prostu skupić w takim miejscu publicznym gdzie ktoś od tak może sobie wejść smile

1,640

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale czasem takie ryzyko jest fajne, oczywiście w rozsądnych granicach...

1,641

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Problem jest taki, że można mieć poważne problemy prawne jeśli ktoś nas przyłapie

1,642

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ludzie raczej udają że nie widzą takich sytuacji, rzadko chyba ktoś zgłasza, ja bym dała sobie spokój ze ściganiem za namiętność smile

1,643

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Sama nigdy nie spotkałam nikogo w takiej sytuacji w miejscu publicznym, myślę że to nie zdarza się ludziom zbyt często, albo umieją się ukryć przed wzrokiem innych:)

1,644

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na piętrze pubu. Było nieużywane i z wyłączonym światlem więc po kilku piwach było ciekawie xD

1,645

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ambona myśliwska w lesie smile Całe szczęście, że ktoś nas nie ustrzelił, albo, że się nie zawaliła, bo była dość stara smile i smile

1,646

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Melomanka, musiało trzeszczeć big_smile

1,647

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wióry się posypały i parę korników straciło grunt pod nogami;) Uznały, że to trzęsienie ziemi...

1,648

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

> Gabika napisał/a:

> Wióry się posypały i parę korników straciło grunt pod nogami;) Uznały, że to trzęsienie ziemi...


Hahahaha, padłam! Gorzej jakbym z gołym tyłkiem leżała w połamanej ambonie i czekała na pomoc, bez wystarczającej siły, by ubrać gacie.

1,649

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak masz zgrabny tyłek, to jeszcze byś komplement dostała, nie tylko pomoc smile Gdybym ja tak leżała, to przyszedłby pan gajowy i zamiast zapytać "Dlaczego masz takie wielkie oczy?", zapytałby "Dlaczego masz taki wielki tyłek? Przecież żadna ambona tego nie utrzyma" big_smile

1,650

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ambona to jednak nie moja bajka big_smile Zresztą teraz to w ogóle jest za zimno na takie miejsca, chyba że byłaby to ambona w ogrzewanym kościele...;)