351

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

big_smile Dobrze by było,żeby zaczęli się starać smile
Dziś do mnie zadzwonił facet i pomylił mnie z którąś z portalu, a wczoraj z nim rozmawiałam wink

352

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Sama widzisz, jakie oni mają szerokie kontakty wirtualne, ale przynajmniej sobie porozmawiałaś, nie było nudno wink

353

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie było czasu na nudę, bo on chyba śpieszył się do drugiej big_smile

354

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=grapes]Ciekawe, kiedy nadejdą takie czasy,że faceci już zupełnie przestaną być potrzebni kobietom i będą musieli się bardzo postarać, żeby jakąś zdobyć wink[/quote]
Kiedyś nadejdą, a wtedy i my przestaniemy być potrzebne im. I gdyby nie rozwój nauk medycznych i techniki, wyginęlibyśmy jak dinosy, ale do tej pory to już będziemy w połowie robotami, samodzielnie się rozmnażającymi.

355

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Noooo ciekawe rzeczy ja tu czytam! big_smile Samozapłodnienie będą mieć kobiety? tongue

356

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Z probówki in vitro już jest, więc faceci nie są aż tak potrzebni...

357

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Faceci też będą się mnożyć bez udziału kobiet tongue Będziemy połączeniem żywego organizmu z robotem. Będziemy się zastanawiać, jak w mandze "Ghost in the shell", ile człowieka jeszcze jest w człowieku. Tak więc nie narzekajmy na naszą pozycję, dopóki ich byt uzależniony jest od tego, czy będziemy rodzić kolejnych mężczyzn, bo jak już nie będą od nas tak zależni... tongue

Ciekawe, czy faceci też chcieliby sobie dodawać centymetry do... no wiecie. Czy sam potencjał byłby wystarczającym powodem do chęci przeprowadzenia takiego zabiegu, bo póki co to obfite biusty i szerokie biodra są chyba cenione ze względu na głęboko tkwiące w człowieku skojarzenia, nie tak? No więc... czy nadal byłyby tak istotne, gdyby oddzielić je od tej funkcji?

358

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale wtedy im by było dobrze, nie byłoby niechcianej przez facetów ciąży i bzykaliby ile by chcieli tongue

359

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nowa technologia być może będzie niedługo programować organizm na różne okoliczności, może  wystarczy wszczepić raz implant i to już będzie antykoncepcja na stałe?

360

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

jak dla mnie to głupota, największa jaką facet może zrobić.

361

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Antykoncepcja na stałe? Przecież dzieci są takie kochane ♥ smile

362

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie wyobrażam sobie życia bez dzieci .
Jeśli ma jakieś kompleksy z tym związane to owszem ,kobiety biusty też sobie powiększają .

363

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Lepiej mieć i polubić to, co naturalne smile

364

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Żaden facet nie będzie potrafił przekonać kobiety, że właśnie taki rozmiar jest najlepszy, jeśli  gołym okiem widać, że mu po prostu nie urósł wink

365

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A czy musi przekonywać? smile Są różne inne metody żeby kobieta była zadowolona big_smile

366

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Subtellna! Ty to się dzisiaj nie popisałaś... wrrrr... I Ty wiesz, o co chodzi.

Jakie są inne metody, żeby kobieta była zadowolona? Zdradź, bo bywają kobiety wiecznie niezadowolone tongue Zwykle w stałych związkach.

367

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Mnie najłatwiej zadowolić dużym kawałkiem tortu:)

368

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dobra metoda i popieram ją smile Na mnie działa Milka smile

369

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Co ja mam zdradzić, jak nie jestem w związku big_smile
Ale w związku byłam oczywiście.
Różne fajne pieszczoty dobrze działają tongue

370

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Każdy jest inny i trzeba się nauczyć czerpać i dawać przyjemność , do tego jest potrzebny drugi człowiek i trochę otwartości, ciekawości, eksperymentowania... Mam kolegę, który narzeka, że jego dziewczyna nie ma  takiej otwartości, ze tylko on musi wykazywać inicjatywę, ale myślę, że to dlatego, że ona ma dopiero 20 lat i jeszcze się rozkręci:)

371

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Może rzeczywiście potrzebuje więcej czasu. Może nawet chciałaby to wszystko robić już, ale obawia się, że on sobie pomyśli coś złego i woli stopniowo się na niego otwierać.

372

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

To jest sztuka kochania i trzeba jej się uczyć wink

373

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A potem zaliczyć i zapomnieć? tongue

374

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dużo zależy o tego, jakie wzorce ma kobieta, a jakie facet,  np. syn kobieciarza raczej nie będzie szanował kobiet, córka rozwiedzionej nie będzie pewnie wierzyć, że jej się uda stworzyć stały związek..

375

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Coś w tym jest. Dużo cech wynosi się z domu...