101

Odp: sny erotyczne

Ale potrzebują naprawdę dużej mobilizacji niektórzy, bo brud potrafi zalegać tygodniami - kawalerskie życie.

102

Odp: sny erotyczne

Ostatnio śnię o kimś, kto nie jest mi znany z rzeczywistości, a przynajmniej nie rozpoznaję w nim kogoś znajomego, ale jego bliskość w tych snach jest niepokojąco przyjemna:)

103

Odp: sny erotyczne

Sny o lataniu to też podobno sny erotyczne, a ja ostatnio miałam takie aż dwa... wink

104

Odp: sny erotyczne

W snach objawiają się nasze stłumione potrzeby i marzenia, a sny o lataniu bywają wyrazem potrzeby niezależności, wzniesienia się ponad przeciętność...

105

Odp: sny erotyczne

Mi czasem się śni że spadam w dół, czyli odwrotnie niż powyżej... Nieprzyjemne uczucie, gdy traci się grunt pod sobą...

106

Odp: sny erotyczne

Jak sprowokować sen erotyczny? Da się?

107

Odp: sny erotyczne

Jeśli o kimś ciągle myślisz i go sobie wyobrażasz w wiadomo jakich sytuacjach, to w końcu to się przeniesie do snu... Niby jest coś takiego, jak programowanie snów, ale chyba niewielu się udaje tak codziennie sobie zaplanować jego treść. U mnie raczej sny oddają to, co mnie aktualnie trapi, czemu poświęcam dużo uwagi...

108

Odp: sny erotyczne

[quote=niechcemisie]Jak sprowokować sen erotyczny? Da się?[/quote]

A jest ktoś konkretny, kto miałby Ci się przyśnić...?

109

Odp: sny erotyczne

mnie też się czasem  takie sny śnią ale zwykle nie przykładam do tego wagi.

110

Odp: sny erotyczne

Jeśli uznać sen za erotyczny nawet jak ktoś tylko z nami flirtuje, delikatnie dotyka, to jak mam takie sny często:)

111

Odp: sny erotyczne

[quote=klarena][quote=niechcemisie]Jak sprowokować sen erotyczny? Da się?[/quote]

A jest ktoś konkretny, kto miałby Ci się przyśnić...?[/quote]

Nie ma, ale lubię intensywne sny, nawet koszmary z wyjątkiem tych dotyczących rodziny i zębów big_smile To jak dobry film. Lubię, kiedy śni mi się wojna, bo zawsze wtedy albo jestem żołnierzem, albo po prostu walczę/planuję walczyć.

Nie wiem jak to się stało... miałam dwa erotyczne sny w ciągu ostatnich dwóch tygodni i to w odstępie może 2-3 nocy. I jestem nimi głęboko zszokowana...
1. Śnił mi się przyjaciel, mimo że zupełnie nie jesteśmy w swoim typie i nigdy, przenigdy nie było między nami nawet flirtu, choć o takich sprawach rozmawiamy.
2. Śniła mi się dziewczyna... ją również znam sad I żadna z nas nie jest lesbijką. Ten drugi sen to jeszcze można wytłumaczyć tym, że tego wieczoru z przyjaciółmi poruszałam temat homoseksualizmu tego typu, ale dlaczego ona?! Ja z tą dziewczyną nawet nie wiele wspólnego mam!

Odechciało mi się snów erotycznych. Wolę koszmary i przygodowe smile

112

Odp: sny erotyczne

To co mamy w myślach, potem pojawia się w snach... wink Uważaj co mówisz i myślisz, bo to wróci... wink

113

Odp: sny erotyczne

Wolę wojnę od erotyków. Więcej emocji i nie trzeba czuć się wstrętnie, że w takiej  a nie innej sytuacji śnił się ktoś, kto zupełnie nie pociąga w realu.

114

Odp: sny erotyczne

Odróżniajmy jawę od snu... A czy we śnie ten ktoś budził Twoją odrazę albo go nie chciałaś?..

115

Odp: sny erotyczne

"Twoja płeć "pasuje do mnie idealnie ,bo takie mam odczucia po tym śnie z kobietą .

116

Odp: sny erotyczne

[quote=Anays]Odróżniajmy jawę od snu... A czy we śnie ten ktoś budził Twoją odrazę albo go nie chciałaś?..[/quote]
Nie smile W snach niby wszystkim było dobrze smile Tylko w realu totalnie nie mój typ pod każdym względem, więc jakoś tak dziwnie.

117

Odp: sny erotyczne

Oddziel sny od jawy, a znajomemu nie patrz za długo w oczy i wszystko będzie ok wink

118

Odp: sny erotyczne

Dobra rada, dziękuję smile

Jak tak sięgam pamięcią, to miałam może ze trzy razy sen o tym, jak zdradza mnie partner. Byłam wtedy w związku i nie podejrzewałam swojego faceta o coś takiego, ale chyba gdzieś w głębi siebie bałam się, skoro miałam takie sny. Były bardzo emocjonujące, krzyczałam w nich, a kiedy się budziłam to miałam w sobie dziwne uczucie, jakie czasem zostawia sen. Szczerze? Lubię sny, w których dużo się dzieje, nawet te, w których jest strach albo złość. To naprawdę jest jak dobry film.

119

Odp: sny erotyczne

A czy któryś z tych snów nie okazał się przypadkiem proroczy..? Podobno nasza podświadomość wie więcej niż sobie uświadamiamy na co dzień...

120

Odp: sny erotyczne

Ja miałam ostatnio aż dwa sny erotyczne, w odstępie paru dni, a wcześniej to mi się aż tak często nie zdarzało...  Chyba to oznaka zbliżającej się wiosny;)

121

Odp: sny erotyczne

Żaden z tych snów na szczęście nie okazał się proroczym, ale zaciekawiło mnie to, co napisałaś Anays o podświadomości. Czy to by znaczyło, że sny naprawdę mogą nam czasem coś podpowiedzieć?

Dzwoneczku, budzi się w Tobie popęd? big_smile Co robiłaś przez zimę? tongue

122

Odp: sny erotyczne

Mnie sny czasem podpowiadają, np. od kogo mam trzymać się na dystans wink

123

Odp: sny erotyczne

Raz mi coś się śniło ,że zaczęłam się rozbierać w nocy przez sen ,ale w tej chwili już nie pamiętam .Tylko zostało mi to ,że obudziłam się bez koszuli:)

124

Odp: sny erotyczne

JoannB, serio? I to się sprawdza?

18Martha, dobrze, że nie śniło się coś innego, bo jeszcze obudziłabyś się w jakiejś dziwnej sytuacji big_smile

125

Odp: sny erotyczne

Ostatnio śniło mi się, że z kolegą ukrywaliśmy się przed kimś kto nas ścigał, ale nie do końca wiedzieliśmy kto to jest i za co nas goni, nocowaliśmy w jakimś muzeum, gdzie ten kolega próbował się do mnie dobierać i najgorsze, że w tym śnie zupełnie nie miałam odczucia że to absurdalne...