26

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Chwilowe związku na Skypie wróżą ślub na Fb i rozwód na Demotywatorach wink

27

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

No tak, wirtualny świat, gdzie wszystko jest możliwe big_smile

28

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Tylko że my nie szukamy wirtualnych związków, z kimś, kto udaje kogoś innego i posługuje się pewnie nie swoim zdjęciem...

29

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

My nie szukamy, mężczyźni często tak...
O co im chodzi, to nie rozumiem hmm

30

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

O tę kochaną wolność, brak zobowiązań, które jednak nie wykluczają cielesnych przyjemności. To byłby ich raj...

31

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Do tego dążą cały czas bezmyślne stworzenia hmm

32

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Facet myślący to rzadkość, taki by się nadawał do związku, tylko skąd go wziąć...?

33

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, po prostu trzeba poznawać nowych ludzi i rozum sam podpowie który to ten właściwy.

34

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ale gdzie ma poznać np. kobieta w średnim wieku z małej miejscowości?

35

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Można szukać np. w okolicznych miejscowościach, przecież nie jesteśmy odcięci od świata, jakieś imprezy lokalne się odbywają chyba w każdej gminie, choćby dożynki czy odpust...

36

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ogólnie to problemem kobiet w dojrzałym wieku jest mniejsza ilość samotnych mężczyzn.
No i jak tu jednego podzielić na 10 kobiet? smile

37

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nie jest ich tak mało, tylko nie wychodzą z domu i nie szukają tam gdzie kobiety;)

38

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

U mnie na osiedlu jest dokładnie 10 samotnych kobiet w średnim wieku i ani jednego mężczyzny
w podobnym wieku.

39

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Nie ograniczaj się tylko do swojego osiedla, rzadko kiedy ludzie wiążą się z kimś z sąsiedztwa...

40

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

[quote=subtellna]U mnie na osiedlu jest dokładnie 10 samotnych kobiet w średnim wieku i ani jednego mężczyzny
w podobnym wieku.[/quote]
To co Wyście zrobiły z mężczyznami?! yikes Zawekowani w piwnicach? tongue To trzeba gdzieś zgłosić. Grubsza sprawa.

41

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Zamęczyły ich swoimi amorami:) Uciekli na Alaskę łowić wieloryby...

42

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Małżeństwa się rozwiodły, albo mężczyzna zmarł.

43

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

yikes Uśmiercają mężczyzn! Rany Julek! O nic już nie pytam, bo nie chcę się narażać. A co zrobicie, jak już całkiem Wam ci wielorybnicy wyginą? A nie... miałam o nic nie pytać tongue

44

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

[quote=subtellna]Małżeństwa się rozwiodły, albo mężczyzna zmarł.[/quote]
Moja rada - jechać do sanatorium na łowy, bo tam w większości jeżdżą panowie szukać kobiet, a nie na leczenie wink

45

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ci sanatoryjni faceci, to chyba dłużej żyją wink
Sex pewnie na nich dobrze wpływa tongue

46

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Pewnie ! Rano kąpiel z borowiną, wieczorem dancing, ale w nocy tylko się nie wyśpią, a to podobno skraca życie:)

47

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ale sex wydłuży życie, o ile mogą big_smile

48

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Lecznicze zabiegi działają cuda  wink Zresztą , jak słyszę że po skierowania do sanatorium oni stoją pół nocy, to jaki chory człowiek by to wytrzymał...? Jeżdżą tam widocznie ci zdrowsi, co najpierw  mają siłę stać pod NFZ-em, a potem balować do rana wink

49

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Zdecydowanie się zgadzam, ponad 90% może jeździć w celu towarzysko-rozrywkowym wink

50

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Mój dziadek poznawał kobiety w sanatoriach, ewentualnie jeździł ze swoimi kobietami do sanatoriów. Coś w tym jest, skoro zbliżając się do dziewięćdziesiątki poślubił o 30 lat młodszą kobietę.
To ja może pojadę do jakiejś Rabki na starość czy gdzieś, co się będę spieszyć.
Subtellna pakuj się, za dziesięć lat wyjeżdżamy. Znajdziemy sobie miłość. Zostaw te portale randkowe, poznamy dżentelmenów na żywo.