51

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Ciągły pośpiech, stres, a przez to nerwowość nie sprzyjają w małżeństwie hmm

52

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Fakt, nie mamy czasu na sprawy najważniejsze, zajmujemy się głównie rzeczami, sprawami, a nie ludźmi i na tym cierpią związki... A jak pojawiają się dzieci, to też są absorbujące, nie ma już tej intymności w domu i związek zaczyna się sypać...

53

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Temat-rozwód po 40-tce i co dalej?
W tym wieku dzieci już są większe i dzieci łączą małżeństwo, więc dzieci nie są przyczyną rozwodu.
Powód jest inny, tylko jaki? Nagle zobaczyło któreś,że nie pasują do siebie?

54

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Dzieci raczej nie mogą być przyczyną rozwodu, w każdym wieku.. No chyba że mąż nie znosi płaczu dziecka i wynosi się z domu...

55

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Jak nie znosi płaczu dziecka, to niech zostanie sam...

56

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Najczęściej rozwód w tym wieku bierze się z szaleństw drugiej młodości u facetów albo zniechęcenia do męża u kobiet, nie sądzicie?

57

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Jeden mężczyzna ok. 50-tki opowiadał mi (ale znam tylko z jego wersji) że żona była całe życie oziębła
i że oszukała w czymś. Pobudował dom i nie wytrzymał, wyprowadził się. Myślę,że prawda jest inna,
bo budował wspólny dom i nagle dowiedział się,że żona oszukuje i że jest oziębła?
Przekwitanie bywa powodem rozwodu, ale też mogą być różne inne problemy,
o których nie mam pojęcia nawet smile

58

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Pewnie budował już ten dom z myślą o innej, sama znam podobną sytuację...

59

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Żona została w domu 200m2, on w mieszkaniu 36m2.
Kobieta nie głupia, zna się na prawie i zrobiła go na szaro tongue

60

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Tak, ale dostają ptasiego mózgu:)Myślę ,że po 40-tce także można sobie życie ułożyć ,wiadomo trudniej kogoś poznać ,ale jak się będzie w domu siedzieć to samych siebie skreślamy.

61

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Dojrzały prawdziwy mężczyzna jest na wagę złota, bo to ktoś taki, przy którym kobiety nie zadają sobie pytania: czy nie za szybko mu się oddałam?

62

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Zadają też przy dojrzałym takie pytania - jak pójdę do łóżka na pierwszej randce, to czy nie weźmie mnie za zbyt łatwą? Powiedzcie kobietki, kiedy tak naprawdę powinno  dojść do zbliżenia - jak się chce mieć  kogoś na stałe? Na Sympatii psycholog radzi,że nie przy pierwszym spotkaniu. Podpowiedzcie smile

63

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Moim zdaniem to i na drugim nie powinno do tego dojść:) Ale za długo to żaden facet też nie będzie chciał czekać i oceni kobietę jako oziębłą, więc i tak źle, i tak niedobrze...

64

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

no właśnie, gdzie się nie obrócisz d...pa z tyłu sad

65

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Zamiast liczyć spotkania, lepiej się skupić na tym, czy gość "rokuje" na coś poważniejszego:) Jeśli fajny tylko do zabawy, to można się raz zabawić ... i iść dalej już bez niego:)

66

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Dziś mam dość facetów sad
Jeden zadzwonił żebym weszła na Skype i pokazała dół w kamerce roll
Skasowałam jego z kontaktów...

67

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Trzeba było wykopać dół w ogródku, wystawić kamerkę i pokazać, niech ogląda do woli póki ziemia nie zamarzła big_smile

68

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Napisałam tu ogólnie, ale on to dokładnie określił nazwę ciała hmm

69

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

A to amator darmowego oglądactwa:) Trzeba było powiedzieć, że na przyjemności trzeba zasłużyć albo za nie płacić w domach z czerwonymi firankami, jak nie umie się inaczej zachowywać wobec kobiet

70

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Takiemu nie wytłumaczysz... on wie swoje.

71

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Trzeba było zaproponować, żeby najpierw sam pokazał, ciekawe czy miałby się czym pochwalić wink

72

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Ależ on pokazał big_smile
ze śmietanką nawet tongue

73

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Może to jest jedyne, czym może się pochwalić...? Biedny jest człowiek bez rozumu...

74

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Subtellna, po co Ty jeszcze z nimi rozmawiasz? Przecież widzisz jacy są, każdy jeden. Masz jeszcze na to siłę i chęć? No chyba że dla zabawy.

75

Odp: Rozwód po 40-tce - co dalej?

Tak jest, wyłącz Skype'a, a jak chcą rozmawiać i Cię oglądać, to na żywo:)