1

Temat: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Wyciągnąwszy wnioski z moich dawnych i koleżanek obecnych niepowodzeń na tle uczuciowym, stworzyłam dla Was, Dziewczyny, super poradnik! smile Zaglądajcie do niego przed każdą randką, a unikniecie wielu niepotrzebnych problemów...:)

1.  Nie płać za siebie na randkach. Ja niestety w przeszłości popełniałam ten problem i mało tego, że nigdy żaden facet nie docenił, że nie ma kobiety-materialistki, to uznali, że mają zielone światło, by nigdzie mnie nie zapraszać czy zapominać o imieninowych czy urodzinowych prezentach. Faceci nie szanują kobiet, które nie mają wymagań. Dodatkowo, łatwiej jest im porzucić coś, w co "niewiele zainwestowali" - nie ma takiego poczucia straty. Poza tym, faceci to wojownicy. Lubią, kiedy jest "trudno", starać się i zdobywać. Wymagaj zatem płacenia za siebie, prezentów (przemyślanych!!!) z okazji i bez okazji (np. wysyłania kwiatów do pracy) - faceci nie tylko będą Cię bardziej cenić i uważać za kogoś wartościowego, ale też będzie żyło Ci się znacznie przyjemniej smile
2.  Nie bądź "Zosią-Samosią". Nie maluj ścian, nie przyklejaj tapet. Facet uzna, że jesteś mało kobieca. Poza tym - po co Ci pomagać, skoro radzisz sobie sama? Jeśli sam nie garnie się do pomocy - poproś jakiegoś przystojnego sąsiada wink
3.  Mężczyźni lubią kobiety, które potrafią gotować, piec i dbać o domowe ognisko. Jeśli jednak mieszkasz ze swoim lubym, podziel obowiązki. Nie wyręczaj go. Nie wypruwaj sobie flaków, by po męczącej pracy upichcić pyszny obiadek. Po krótkim czasie uzna to za normę i nie doceni, a Ty będziesz sfrustrowana. Podzielcie obowiązki, a wyskoki kulinarne zostaw sobie ewentualnie na weekend.
4.  Pamiętaj! Facetowi, któremu na Tobie zależy, nie przeszkadza brak czasu, kasy ani żadne inne przeciwności. Nic nie jest w stanie go powstrzymać smile Jeśli coś go powstrzymuje, znaczy, że mu nie zależy zbyt mocno.
5.  Mężczyzna potrzebuje zasad i granic, nie wyrozumiałości!
6.  Unikaj starych kawalerów przywiązanych zbyt mocno do mamusi! Niestety większość z takich panów szuka ideałów do związku - obca im jest wizja "docierania się". W dodatku znakomity odsetek tych panów uważa się za osoby w kwiecie wieku -  a więc zbyt młodych (!) na małżeństwo, rodzinę, dzieci.
7.  Nie spotykaj się z facetami, którzy kiedykolwiek zdradzili swą żonę lub partnerkę. Już wiesz, w jaki sposób rozwiązują oni problemy w związku i nie chcesz tego, by i wobec Ciebie tak postąpili tongue
8.  Nie spotykaj się ze starszymi od siebie facetami, którzy uważają, że ich rówieśniczki są "stare" - to hipokryci patrzący na Ciebie nie jak na człowieka, a jak na "mięso" - trofeum.
W ogóle najlepiej nie spotykaj się ze starszymi, jeśli jesteś po 30-tce lub po 40-tce - pamiętaj, mężczyźni żyją krócej!
9.  Nigdy nie rezygnuj ze znajomych, przyjaciół i własnej atrakcyjności.
10.  Przez wejściem w poważną relację sprawdź, czy macie podobne priorytety. Nie jest wstydem ustalić, czy np. potencjalny partner w ogóle chce dziecka lub rodziny i kiedy.
11.  Zapomniałabym: trzymaj się z daleka od tzw. "dobrych chłopców" i prawiczków po 30-tce. Zwykle są tak niesamowicie niedowartościowani, że kiedy tylko poczują się pewniej, próbują sobie odbić "lata posuchy". Znacznie lepszą opcją jest "bad boy", który już się "wyszumiał". Zresztą... zwykle i tak "dobrzy chłopcy" wybierają sobie "złe dziewczyny".

POWODZENIA!!!

2

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ciekawe rady, tylko jakim cudem 40-latka ma znaleźć dwudziestokilkulatka, który zechce być jej stałym partnerem...? wink

3

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Tylko gdzie szukać prawiczka po 30-tce? Już po 20-tce prawie ich nie ma...:/

4

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Zasady zasadami, a co tu zrobić jak nam się spodoba taki "nieidealny"? wink

5

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ja już jestem zmęczona narcyzami, ludźmi którzy nie mają w stosunku do siebie autokrytyki i nigdy nie widzą nawet cienia wątpliwości, że mogą robić coś nie tak.
Naprawdę nie ma ludzi idealnych, nawet jak byśmy bardzo tego chcieli... Z kim więc budować związek i przyszłość?
Może czas wreszcie spełniać tylko swoje marzenia?...

6

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Wielu facetów żyje w stylu: "jestem taki dobry i kochany, czuły a nikt mnie nie chce". Żadna ciekawa kobieta na to pozytywnie nie zareaguje. Obiekty waszych westchnień chcą w was mieć oparcie, a taka miałkość nie pozwala na to liczyć. Nie oznacza to, że marzą o chamach. Przeciwnie, czasem nawet lubią się facetem opiekować. Ale trzeba znać proporcje. Facet ma być zdecydowany, zadbany z inicjatywą i nie ma się co obrażać, że powinien mieć coś w kieszeni - taka już ich  rola społeczna i postępujący feminizm jeszcze długo tego nie zmieni. Nie oznacza to, że macie być sponsorami. Jednak zaprosić kobietę (zwłaszcza na początku znajomości) do fast food'u jednak nie wypada. Poza tym jest jeszcze biologia. Kobiety mają zakodowane w genach poczucie konieczności ochrony potomstwa. Mężczyzna ma w tym pomóc. Kiedyś maczugą, a dziś pieniędzmi zapewnia pożywienie i strzechę.

7

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

"Facetowi, któremu na Tobie zależy, nie przeszkadza brak czasu, kasy ani żadne inne przeciwności. Nic nie jest w stanie go powstrzymać:) Jeśli coś go powstrzymuje, znaczy, że mu nie zależy zbyt mocno. "

- to sama prawda, potwierdzam z własnego doświadczenia:) Zresztą zgadzam się  w 90% z  tymi zasadami, tylko kwestia wieku jest dla mnie dość dyskusyjna, każdemu odpowiada co innego...

8

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Jak mówią: szukajcie a  znajdziecie, więc  myślę, że czasem warto pominąć zasady i patrzeć sercem, wtedy zobaczymy więcej niż rozumem...

9

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Na pewno trzeba uważać na tych po rozwodzie... Wiek jest mniej istotny niż podejście do związku

10

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Niby każdy sposób jest dobry chociaż... Coraz częściej widzę, że dziewczyny wprost zamieszczają ogłoszenia typu "szukam chłopaka" albo od razu z grubej rury:  Szukam męża" - choć na te drugie to chyba żaden nie odpisze;)

11

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Znalezienie idealnego faceta graniczy z cudem. Zazwyczaj na początku jest ładnie, pięknie a później wychodzą te ich straszne przyzwyczajenie... Ale jeśli chcesz znaleźć faceta nadającego się do związku to zajrzyj sobie na portal randkowy. Z tego co zauważyłam teraz większość par poznaje się przez internet i myślę, ze tego warto się trzymać.

12

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Odradzam szukanie w sieci, bo tam nie zostanie się potraktowanym poważnie, tylko jak jeden z wielu profili, w swoim środowisku nie znam ani jednej pary, która po znajomości internetowej  by była w poważnym związku

13

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Zachęcam do wejścia na [url]http://poznajmysie.org/[/url] - tu też można kogoś dla siebie znaleźć:)

14

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Są portale, gdzie mniej jest takich szukających tylko przygód, ale w tych wielkich typu Sympatia  czy Badoo, to jest chyba 99% takich niepoważnych...

15

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Ja nie szukam w sieci, to nie ma sensu, lepiej jest poznać się w rzeczywistości, bez tych wielkich oczekiwań, jakie mają ludzie siedzący przed komputerem, którym nie chce się ruszyć tyłka z domu..

Ostatnio edytowany przez milagro (2015-12-10 10:14:41)

16

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Internet jest jakąś opcją w szukaniu partnera, ale nie trzeba zdawać się tylko na niego, trzeba rozglądać się wokół siebie, bo bez internetu też można kogoś poznać.

17

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Jestem na Sympatii dość długo i oni szukają najczęściej szybkiego sexu, albo cybersexu sad

18

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

A płacisz za obecność na tym portalu, czy mają teraz też jakieś darmowe opcje?

19

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Bez opłaty można wysłać 1 wiadomość dziennie i nie widać kto odwiedza.
Jak się poczeka z opłatą, to można upolować promocję za 29,90 na 6 miesięcy,
odwiedzających tylko ze zdjęciem i w danym przedziale wiekowym.

20

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

29.90 na pół roku to wprost mówiąc, faceci za 5 zł - miesięcznie wink Tani są... big_smile

21

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Fajnie policzyłaś Anays big_smile
Tacy tani, a ja marudzę tongue

22

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Darmowa opcja jest najzdrowsza, bo dzięki niej chociaż pamiętasz imię tego, do którego pisałaś... Powyżej pięciu dziennie może być z tym już kłopot big_smile

23

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

To działa w dwie strony i faceci częściej się gubią z kim pisali, albo rozmawiali, jak zauważyłam smile

24

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Właśnie, więc tym bardziej warto ich zaskoczyć swoją bystrością - niech będą pod większym wrażeniem wink

25

Odp: Jak znaleźć faceta nadającego się do związku

Wrażenie to oni mają chwilowo, przed kamerką tongue
Nie zrozumieją...