URODA I ZDROWIE

Czym jest Myline? Zdrowe podejście do odżywiania oraz odchudzania

22 kwietnia 2020, dodał: Redakcja

myLINE to innowacyjne oraz zdrowe podejście do odżywiania oraz odchudzania. To zdrowe, nowoczesne i szybkie do przygotowania pełnowartościowe posiłki (a nie suplementy diety!) – w formie pysznych sycących koktajli, batonów czy kremowych zup. To doskonale rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się skutecznie i zdrowo zbędnych kilogramów oraz zadbać na co dzień o sylwetkę. Bez zastawiania się co zjeść, bez gotowania i zakupów. Idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób zabieganych i pracujących w domu czy w biurze. Co więcej, na bazie produktów można robić o wiele więcej pysznych i lekkich posiłków: dipy do sałat, smakowite musy czy domowe lody  https://www.myline.pl/blog/ Wszystko bez wyrzutów sumienia, z dbałością o linię!

zdrowe odchudzanie

DLACZEGO MYLINE DZIAŁA LEPIEJ NIŻ INNE DIETY?

Aby schudnąć zasada jest jedna: należy przyjmować mniej kalorii niż potrzebujemy. Wówczas organizm sięga po swoje własne rezerwy i spala tłuszcz. Waga maleje zatem dzięki deficytowi energii i kalorii. Podczas odchudzania nie wystarczy jednak „jakoś” oszczędzać kalorie i po prostu mniej jeść. Deficyt energetyczny musi być wystarczająco duży oraz zachowany przez dłuższy czas. Jednocześnie, pomimo mniejszej ilości kalorii, organizm musi być optymalnie zaopatrzony w składniki odżywcze – to bardzo istotne. Gdyż tylko wtedy może on skutecznie spalać zbędne rezerwy tłuszczu a nie mięśnie.

Posiłki myLINE są tutaj idealnym rozwiązaniem. Są one bogate w wszelkie potrzebne organizmowi składniki odżywcze i jednocześnie ubogie w kalorie. Tym samym osoba stosująca myLINE przyjmuje mniej kalorii niż jej potrzeba, a węglowodany z posiłków myLINE są wolniej uwalniane do krwi. Powstaje deficyt energetyczny, ale bez deficytu składników odżywczych oraz bez ataków głodu! Dzięki temu chudniemy, ale zachowujemy energię, zdrowie i urodę! Osoby stosujące się do tych prostych zasad tracą średnio nawet do 1 kg tkanki tłuszczowej tygodniowo https://www.myline.pl/myline-effect/

Osoby na restrykcyjnych dietach często narzekają na spadek energii, pogorszenie kondycji skóry, paznokci czy wypadanie włosów. Z myLINE, dzięki odpowiednio dobranym wszystkim potrzebnym organizmowi składnikom, dzieje się wręcz nad odwrót. Nie jesteśmy głodni dzięki temu, że posiłki mają optymalny skład, do tego mamy energię i wspieramy nasze zdrowie: odporność, odżywienie, kondycję włosów i skóry.

Dlaczego tak jest? Dziś nawet najbardziej zdrowe produkty takie jak warzywa i owoce są coraz bardziej pozbawiane cennych składników i często faszerowane ‘chemią’. Zatem aby w dzisiejszych czasach dostarczyć sobie dzienną potrzebną dawkę wszystkich cennych dla organizmu składników: w tym witamin, minerałów i pierwiastków, musielibyśmy zjeść ok. 35 kg zdrowego normalnego jedzenia – co jest oczywiście niemożliwe.

Natomiast dzięki myLINE organizm dostaje idealnie dobrany zestaw składników w każdym posiłku. Zatem ciało jest odżywione syte i ma energię, a jednocześnie obniżona kaloryczność powoduje redukcję wagi.

JAK POZBYĆ SIĘ SKUTECZNIE ZBĘDNYCH FAŁDEK DZIEŃ PO DNIU?

Koncept myLINE to wypowiedzenie wojny zawziętym warstewkom tłuszczu! Dzięki wsparciu ubogich w kalorie ale bogatych w składniki odżywcze posiłków myLINE aktywowana zostaje przemiana materii, zoptymalizowane spalanie tłuszczów, a ciało i mięśnie zaopatrzone zostają w substancje odżywcze. Tak działa skuteczne odchudzanie bez efektu jojo.

KROK 1

Dla tych, którzy mają sporo kilogramów do zrzucenia zalecane jest rozpoczęcie przygody z myLINE dwoma intensywnymi „dniami startowymi”. Potem warto taki dzień powtarzać co miesiąc w czasie trwania stosowania myLINE albo po dniach odstępstwa od diety.

W tym dniu pijemy tylko 5 porcji koktajlu Starter co 3 godziny. Nie jemy już nic innego. Pijemy do tego dużo wody, ew. herbat ziołowych, dozwolone jest też picie czarnej kawy. Produkt Starter ma tak dobrany skład, że oczyszcza organizm, utrzymuje go stałej fazie spalania, pozwala pozbyć się nadmiarów wody, aktywuje i wspiera przemianę materii. To świetny start do dalszej diety! Już po 2 pierwszych dniach widoczne są różnice na wadze i w obwodach.

obwody

 

 

KROK 2

W pozostałe dni zasady są proste: jemy 3 posiłki dziennie, z czego 2 z nich zastępujemy posiłkami myLINE. Pilnujemy przerw między posiłkami (minimum 4 godziny) a trzeci posiłek komponujemy według prostych zaleceń. Dlaczego co 4 godziny a nie częściej – sprawdź na blogu: https://www.myline.pl/blog/mylineporady-jakczestojesc/

 

jedze

 

Dzięki temu efekt zdrowej utraty wagi mamy gwarantowany. Dokładny opis dostępny jest tutaj: https://www.myline.pl/program-losing/

Wszystkie posiłki myLINE są pełnowartościowymi zamiennikami posiłków w rozumieniu wytycznych Ustawy Komisji UE i zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze w idealnych proporcjach:

  • wysokojakościowe białko dla budowania i utrzymania mięśni (min 30%)

  • właściwą ilość dobrych węglowodanów jako dostawcy energii na każdy dzień (20-40%)

  • niezbędne kwasy tłuszczowe

  • błonnik dla prawidłowego trawienia

  • wszystkie witaminy, składniki mineralne i mikropierwiastki dla aktywnego metabolizmu (1/3 dziennego zapotrzebowania w każdym posiłku)

  • dają poczucie sytości na długie godziny

  • wspierają proces odchudzania i gwarantują utrzymanie wagi dzięki niewielkiej ilości kalorii przy optymalnej zawartości składników odżywczych

  • są proste i szybkie w przygotowaniu

  • dieta na bazie posiłków myLINE jest bardzo prosta i łatwa do przeprowadzenia na co dzień.

SAME KORZYŚCI – DLA FIGURY I ORGANIZMU

Podsumowując posiłki myLINE to mało kalorii, niski poziom glikemiczny, ale bardzo dużo starannie dobranych składników odżywczych – co razem daje możliwość spalania zbędnej tkanki tłuszczowej od pierwszego dnia stosowania. Jesteśmy zatem na diecie redukcyjnej, ale nasz organizm otrzymuje wszystko, co potrzebne, aby prawidłowo funkcjonować.

Marka jest znana w Austrii i Niemczech od ponad 18 lat, tam zalecana i sprzedawana pierwotnie tylko przez lekarzy i dietetyków, W Polsce dostępna dopiero od kilku miesięcy – także online (www.myline.pl). Co ważne bez efektu jojo, bo z myLINE nabieramy zdrowych nawyków żywieniowych. Nie podjadamy, jemy regularnie zachowując przerwy między posiłkami min. 4 h, wiemy jak w każdej sytuacji komponować sobie posiłki (proporcje składników). 

myLINE jest swego rodzaju stylem życia – jeśli komuś produkty zasmakują, czuje się po nich dobrze – zwykle używa potem myLINE regularnie, na co dzień, zastępując choćby posiłki wtedy, gdy nie ma czasu czy ochoty na gotowanie, mierzenie, warzenie etc. Po prostu w celu utrzymania sylwetki i dobrego samopoczucia na co dzień!

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Samoopalacze
Ja w zeszłym roku kupiłam jakiś drogi zagraniczny - i był tak ciemny,...
tworzymy opowiadanie - zabawa
Tam na imprezach kobiety wreszcie mogły być sobą, i coraz bardziej widziały, że świetnie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Na szczęście wreszcie nie ma tych przyłbic w użyciu, to był śmiech...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Ja z usunięciem ósemki miałam czekać do kwietnia, bo w moim mieście tylko jeden...