URODA I ZDROWIE

Czy zabawki erotyczne pomagają utrzymać wzwód?

9 czerwca 2016, dodał: Redakcja

Nie od dziś wiadomo, że niespodziewane sytuacje są w stanie zepsuć każdą, nawet najgorętszą atmosferę w sypialni – zwłaszcza jeśli dotyczą one problemów partnera z utrzymaniem erekcji. Na szczęście istnieją jednak męskie gadżety, które w skuteczny sposób ratują przed niekontrolowaną wpadką.

25_Czy zabawki erotyczne pomagają utrzymać wzwód

Pierścień erekcyjny to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych akcesoriów zapobiegających nagłej utracie wzwodu. To przedmiot, który nakładany na penisa i wokół jąder jest w stanie kontrolować przepływ krwi w tej strefie, a także znacząco wydłużyć czas trwania stosunku. Co istotne, dzięki dostępnym na rynku modelom wykonanym z różnego rodzaju materiałów, możliwe będzie zapewnienie dodatkowej przyjemności także partnerce.

Jakie są korzyści noszenia pierścienia?

Poza łagodnym spowalnianiem przepływu krwi u nasady członka wpływającym na dłużej utrzymujący się wzwód gadżety te oddziałują również na intensyfikację męskiego orgazmu oraz zapewniają zwiększenie doznań obojga kochanków w trakcie miłosnych uniesień. Na tym jednak nie koniec. Obręcze stanowią doskonałe zamienniki dla kosmetyków bądź suplementów diety przeciwdziałających impotencji, co więcej, mogą okazać się ich świetnym uzupełnieniem. Pierścień może okazać się także wspaniałym pomysłem na prezent, jeśli potraktujemy go jako rodzaj męskiej biżuterii intymnej. Z powodu uniwersalnego zastosowania warto wykorzystywać go nie tylko podczas samego seksu, lecz także w trakcie masturbacji.

Na tym jednak nie koniec. W końcu dobrze zdawać sobie sprawę z faktu, że niektóre spośród tych zabawek erotycznych charakteryzują się wypustkami lub podłużnym czubkiem, który stymuluje jądra oraz znajdujący się za nimi obszar. Istnieją także ringi w głównej mierze dedykowane paniom, które po nałożeniu na penisa pobudzają łechtaczkę.

Jak wybrać najlepszy pierścień?

Przy wyborze zabawki najważniejszy powinien być materiał, z którego została ona wykonana. Najbardziej wytrzymałe ringi to te z silikonu, odznaczające się hipoalergiczną, nieporowatą strukturą. Można podzielić je na dwa rodzaje. Pierwszy z nich, określany jako „stretch”, charakteryzuje się rozciągliwą formą i przeznaczony jest dla mężczyzn dopiero rozpoczynających przygodę z urozmaicaniem zabaw w sypialni. Drugi z nich, „solid”, to obręcze wykonane z nierozciągliwego tworzywa, które przydadzą się zwłaszcza tym panom, którzy pierwsze eksperymenty z seks zabawkami mają już dawno za sobą.

Poza silikonowymi obręczami istnieją także inne, wykonane z pozostałych surowców, takich jak na przykład termoplastyczna guma. Jednocześnie posiadają one jednak mankamenty, które mogą przeszkadzać w korzystaniu z nich. Jednym jest ich zwiększona porowatość, wymagająca od właścicieli częstszego mycia ich powierzchni. W tym względzie należy szczególnie uważać na pierścienie wykonane z galaretki zwanej „jelly” lub na ich lateksowe wersje, które mogą dotkliwie uczulać zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Zanim więc dojdzie do zakupu odpowiedniego modelu, warto zasięgnąć opinii sprzedawcy lub przejrzeć sieć w poszukiwaniu cennych wskazówek.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kremy matujące
Ja używam tego od miesiąca: https://www.notino.pl/filorga/medi-cosmetique-wrinkles-krem-przeciw-zmarszczkom-docignicia-porow-i-nadania-skorze-matowego-wygldu/ Jestem szczerze mówiąc, rezultatami zachwycona, choć jest drogi...
Jakie perfumy dla chłopaka na preze…
Ja ostatnio mojemu kupiłam "Paco Rabane XS Night" (ale w sumie wybór padł tylko...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Każdy przypadek jest inny, więc takie historie nie dają nadziei ze i...
Miałyście kiedyś robioną mammotomię…
Tylko mammografię, ale jeśli to badanie jest tak samo okropne, to już się boję....