Czy tabletki jak boombreast to skuteczny sposób na powiększenie biustu bez operacji?

27 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dotychczas panie niezadowolone z rozmiaru swoich piersi mogły szukać rozwiązania jedynie w operacji chirurgicznej. Zabieg wszczepienia implantów piersiowych wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet chcących powiększyć swój biust, jednak coraz częściej panie decydują się na mniej inwazyjne metody.

mierzenie biustu

Postępujący rozwój medycyny estetycznej pozwala dziś na uzyskanie większego rozmiaru piersi bez konieczności użycia skalpela, dostępne są także specjalistyczne preparaty w postaci tabletek lub kremów do stosowania bezpośrednio na tkanki biustu.

W tym artykule omówimy kilka z dostępnych metod bez operacyjnych jednak skupimy się przede wszystkim na preparatach na bazie naturalnych ekstraktów i wyciągów ziołowych.

Na czym polega powiększanie biustu bez operacji?

W pojęciu bezoperacyjnego powiększania biustu mieszczą się tak naprawdę wszystkie metody poza wspomnianą wcześniej operacją chirurgiczną.

Do cieszących się dużym zainteresowaniem kobiet zaliczają się z pewnością mało inwazyjne zabiegi jak lipotransfer czy wypełnienie biustu żelem na bazie kwasu hialuronowego. Przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, zabieg nie pozostawia widocznych blizn a efekt widoczny jest niemal natychmiast. Wadą tej formy powiększania piersi jest z pewnością wysoka cena, która może stanowić realną przeszkodę dla mniej zamożnych kobiet.

Do metod nieinwazyjnych zaliczamy także ćwiczenia, odpowiednio skomponowaną dietę bogatą w fitohormony czy stosowanie konkretnych ziół jak kozieradka pospolita czy chmiel.

Według autorów artykułu https://vesmed.pl/powiekszanie-biustu-bez-operacji możemy wyróżnić aż 9 metod pozwalających nadać piersiom większej pełności i jędrności co bez wątpienia jest dobrą wiadomością dla pań, które nie chcą poddawać się inwazyjnej operacji plastycznej.

Jak działają tabletki na powiększenie biustu jak boombreast?

Preparaty na powiększenie biustu jak boombreast swoje działanie opierają na przede wszystkim na ziołach bogatych w fitoestrogeny wzbogacone o witaminy i minerały, które wspierają m.in. produkcję kolagenu co może zapewnić poprawę napięcia skóry.

Podstawowe składniki to kozieradka pospolita, chmiel, koper włoski oraz czerwona koniczyna. Zioła te są cennym źródłem wspomnianych wcześniej fitoestrogenów, czyli roślinnych odpowiedników żeńskich hormonów – estrogenów.

Według producentów systematyczna suplementacja i regularne dostarczanie do organizmu fitoestrogenów ma doprowadzić do wzrostu poziomu estrogenów i stymulacji gruczołów piersiowych do wzrostu. Innym czynnikiem, który może sprawić, że piersi nabiorą większej pełności jest wpływ podwyższonego estrogenu na zatrzymanie większej ilości wody co również może zapewnić efekt nabrzmienia biustu.

W tym wypadku jak możemy dowiedzieć się ze stron wspomnieniach produktów efekt nie jest natychmiastowy i wymaga systematycznego przyjmowania preparatu przez nawet kilka miesięcy. W przypadku naturalnych preparatów ciężko jest również przewidzieć konkretny efekt oraz to jakie powiększenie uda nam się uzyskać dzięki ich stosowaniu.

Podsumowanie

Naturalne preparaty bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego jak choćby wspomniany wcześniej boombreast to bez wątpienia interesująca i mało inwazyjna metoda na nadanie piersiom większej pełności.

Musimy jednak uwzględnić, że w przypadku suplementów efekty nie są natychmiastowe a zaczynając kurację nie będziemy w stanie ocenić o ile i czy w ogóle udaje nam się zwiększyć rozmiar piersi.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nadmierne wydzielanie sebum
Latem upały to wzmagają, warto stosować tonik ściągający lub hydrolat
Kamizelki
Ktoś to jeszcze nosi w ogóle..? Ja nie widzę na ulicach:)
Wędkowanie
Ostatnio ciągle słyszę o zaginionych wędkarzach - może też usnęli i wpadli do wody?
Niska samoocena - ktoś wie jak sobi…
Pewność siebie można wyćwiczyć, sama widzę po sobie