Ćwiczenia na zwiększenie doznań erotycznych

10 lutego 2023, dodał: Dagmara Borucka
Artykuł zewnętrzny

Żeby orgazm był bardziej intensywny, specjaliści zalecają ćwiczenia różne ćwiczenia, które mogą zwiększyć doznania.

 

Mięśnie kegla

Spróbujcie skurczyć mięśnie tak, aby wyczuć go opuszkami. Rozluźnijcie uchwyt i znowu skurczcie mięśnie. Powinnyście osiągnąć taką ich siłę, by „złapane” palce trudno było wycofać. Później możecie zaciskać mięśnie wyobrażając sobie, że obejmują członek partnera. Możecie też zaciskać mięśnie robiąc jednocześnie wdech. Jest to trudniejsze, ale przynosi rewelacyjne efekty. Mięśnie kegla powinny być trenowane nawet do 75 razy dziennie!

doznania erotyczne

Kulki miłości

Jest to japoński gadżet erotyczny, który był stosowany już od IV wieku, właśnie przez Gejsze. Kulki powstały głównie po to, aby pomagać kobietom zachować sprawność intymnych narządów. Poza zabawami erotycznymi możecie ich używać w ciągu dnia przy codziennych czynnościach. Dodatkowo możecie ruszać miednicą w przód, tył oraz na boki. Zobaczcie więcej informacji>>

 

Na szpilkach, aż po szczyt

Okazuje się, że chodzenie czy pójście do łóżka w szpilkach może zwiększyć doznania w łóżku. Chodzenie na wysokich obcasach sprawia,  że mięśnie miednicy są bardziej aktywne oraz intensywniej się kurczą. Dzięki temu będziecie mogły przeżywać orgazmy znacznie mocniej, a nawet dłużej. Więc nie pozostaje nic innego, jak założyć szpilki i ćwiczyć po domu. Wystarczy obcas maksymalnie do 7 cm, aby nie obciążać pleców.

szpilki

Wytańcz to!

Czasami zapominamy, że mamy brzuch i miednicę. Przestajemy zwracać na nie uwagi i nie wzmacniamy tych miejsc. Taniec jest świetną okazją do poprawy. Wymusza ruch biodrami oraz je rozluźnia. Dzięki temu zapewnicie sobie lepszy dopływ tlenu i krwi, zwiększycie ich ruchliwość oraz doznania podczas stosunku. Polecamy taniec brzucha lub salsę.

taniec

zobacz również:

Na czym polega waniliowy stosunek?

Erotyczna mapa ciała kobiety

Erotyczna mapa mężczyzny – jego tajemne czułe punkty…

Jak rozbudzić oziębłą kobietę? Pruderyjna czy otwarta

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz