Corinne Michaels: Ostatni raz

24 sierpnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Czy związek samotnej matki po przejściach z rozchwytywanym przez media i fanki celebrytą ma szansę powodzenia? Autorka międzynarodowych bestsellerów, Corinne Michaels, znów nie zawodzi, oferując czytelniczkom mieszankę zmysłowego romansu z odrobiną dobrego humoru. „Ostatni raz” to wzruszająca opowieść o miłości w blasku fleszy. 

Kristin od dawna nie układało się z mężem. Po narodzinach dzieci rzuciła pracę, ale mimo że od lat stawała na rzęsach, żeby być jak najlepszą żoną i matką, nic nie było w stanie zadowolić Scotta. Decyzja o rozwodzie okazała się najlepszą, jaką Kristin mogła podjąć. Po przeprowadzce z dziećmi do nowego domu pierwszy raz od dawna ogarnia ją poczucie ulgi, choć zdaje sobie sprawę, że jako bezrobotna samotna matka stoi przed wielkim wyzwaniem.

Kiedy po długich poszukiwaniach wreszcie udaje jej się zdobyć posadę dziennikarki dla poczytnego portalu plotkarskiego, zamierza wykorzystać otrzymaną od losu szansę. W ramach pierwszego zlecenia musi przeprowadzić wywiad z gwiazdą telewizji, Noah Frazierem. Kristin nie przewidziała jednak, że na żywo popularny aktor jest jeszcze bardziej seksowny niż na zdjęciach. Jego imponujący kaloryfer, uwodzicielski uśmiech i przenikliwe spojrzenie są zbyt idealne, by mogły być prawdziwe. Niestety ich spotkanie kończy się kompletną klapą – kobieta przesadza z alkoholem i robi z siebie pośmiewisko.

Kristin najchętniej wyrzuciłaby tę okropną noc z pamięci, ale Noah nie zamierza jej na to pozwolić. Gdy dziennikarka dowiaduje się, że musi przeprowadzić z nim kolejny wywiad, jest pewna, że maczał w tym palce…

Czy rozwódka z dwójką dzieci i cyniczny, obłędnie przystojny gwiazdor kina mają szansę stworzyć udany związek? Jakie niespodzianki przygotował dla nich los? A wreszcie – czy Kristin zdoła zapomnieć o nieudanym małżeństwie, by ponownie uwierzyć w miłość?

Ostatni raz” to podnosząca na duchu i przepełniona całą gamą emocji historia miłości dwojga ludzi po przejściach, którzy pod wpływem przykrych doświadczeń zaczęli wątpić, by w życiu czekało ich jeszcze coś dobrego. Swoją opowieścią o losach Kristin i Noah Corinne Michaels po raz kolejny udowadnia to, co już o niej wiedzieliśmy – jak rzadko kto potrafi tworzyć chwytające za serce historie, które zostają w pamięci czytelniczek jeszcze długo po skończonej lekturze. W powieści „Ostatni raz”amerykańska pisarka porusza temat odwagi, pokonywania życiowych trudności i nadziei na znalezienie szczęścia. Książka wchodzi w skład czteroczęściowej serii zatytułowanej „Po raz drugi”, której każdy tom stanowi oddzielną historię.

 

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka darzyła ogromnym uczuciem literaturę romantyczną, zaczytując się w powieściach Danielle Steel i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”. Nakładem MUZY ukazały się ponadto następujące powieści autorki: „Powróćmy do siebie” i „Mogliśmy mieć siebie” (t. 1. i 2 serii romansów zatytułowanej „Miasteczko Willow Creek”), „Ta noc jest nasza” (t. 1 serii „Po raz drugi”), „Windą do nieba”, „Kiedyś mnie kochałeś”.

Książkę poleca Wydawnictwo MUZA

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?