Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection Hialuronowa liftingująca maseczka do twarzy

3 lipca 2018, dodał: pola90

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Czy zastanawiałaś/-eś się kiedyś jak od środka wygląda nawilżanie Twojej skóry przez kosmetyki ? O ile szeroka wiedza w tej dziedzinie najbardziej potrzebna jest kosmetologom czy lekarzom medycyny estetycznej, to dobrze żebyś miał/-a jej podstawy, chociażby po to żeby móc stwierdzić czy kosmetyk jest dobry.

Wśród substancji, które dobrze nawilżają, odżywiają i liftingują skórę z pewnością prym wiedzie kwas hialuronowy. Warto wiedzieć, że występuje on w różnej postaci – m.in. jako niskocząsteczkowy i wysokocząsteczkowy.

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy dzięki małym rozmiarom cząsteczek, wnika do głębszych warstw skóry, gdzie trwale wiąże wilgoć i pozostaje nawet po zmyciu. Im mniejsze cząsteczki posiada kwas, tym głębiej w skórę wnika.Wydawałoby się więc, że ten rodzaj kwasu jest najlepszy i wystarczający jako składnik kosmetyków.

Jednak okazuje się,że do optymalnego działania potrzeba również wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Dlaczego? Otóż ten rodzaj kwasu,chociaż sam ze względu na duże cząsteczki nie wnika w głąb skóry, tworzy na jej powierzchni warstwę,niczym płaszcz ochronny, który zapobiega uciekaniu wody z wnętrza skóry. Taki kwas sprzyja również gojeniu i zwiększa przyswajanie pozostałych składników aplikowanych na skórę,

Co ciekawe kwas hialuronowy należy do glikozaminoglikanów czyli rodzaju polisacharydów, które zbudowane są z powtarzających się jednostek dwucukrowych, w skład których wchodzi pochodna cukru (glukozoamina albo galaktozoamina). Cząsteczki tych związków wypełniają przestrzenie międzykomórkowe, wiążą wodę, a przybierając postać żelu, wspomagają krążenie płynu tkankowego, który to pełni funkcje odżywcze m.in. dla komórek skóry.

Kolejnym związkiem rewelacyjnie wpływającym na skórę jest heksapeptyd. Heksapeptyd czyli pseudobotulina to substancja białkowa o właściwościach porównywalnych do toksyny botulinowej (jad kiełbasiany) o cząsteczce tak małej, że może ona być absorbowana przez skórę. Jej przewagą nad jadem kiełbasianym jest to,że jest całkowicie nietoksyczna. Działa stymulująco usprawniając komunikację międzykomórkową, sprzyjając odnowie i regeneracji skóry oraz aktywując działanie fibroblastów, co pobudza je do produkcji białek podporowych skóry. Dzięki temu następuje poprawa jej jędrności i sprężystości oraz redukcja zmarszczek.

Wszystkie wymienione powyżej substancje stanowią skład Technologii Hydra-HYAL2, wykorzystanej w Hialuronowej liftingującej maseczce do twarzy BIELENDA PROFESSIONAL SUPREMELAB HYDRA-HYAL2 INJECTION. Dlatego zastosowanie tej technologii pozwala na długotrwałe nawilżenie na wszystkich poziomach skóry i widoczną korektę drobnych zmarszczek. Oprócz tego efektami stosowania powyższej maseczki będzie korekta wolumetrii twarzy oraz natychmiastowy komfort dla skóry suchej z utratą jędrności.

Dlatego jeśli masz 30-40 lat a Twoja skóra jest:

  • Sucha
  • Odwodniona
  • Z pierwszymi oznakami starzenia

wybierz BIELENDA PROFESSIONAL SUPREMELAB HYDRA-HYAL2 INJECTION.

Do kupienia: strefaurody.pl

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził
Zabieg niciami Spring Thread na 10 …
Ciekawa opcja, na pewno te starsze celebrytki tak się poprawiają...
Poświadczenie dziedziczenia
Zwykle to tylko formalność, no chyba że zmarły był w drugim małżeństwie i są dzieci....