„Bali Tinder” – reportaż z rajskiej wyspy!

5 lipca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

        Gotowy do podróży na Bali Tinder?

Marzą Ci się dalekie wyprawy. A może po prostu czytając, lubisz odkrywać nowe, egzotyczne miejsca, ludzi i ich zwyczaje. Świetnie się składa! Kasia Pieluszka zabierze Cię w podróż na rajską wyspę. Przygotuj się, bo w Bali Tinder, swoistym reportażu z (nie)codzienności na wyspie, autorka odkryje przed Tobą jej sekrety.

Bali Tinder książka

Bali to nie tylko podróżnicze marzenie. To wachlarz opowieści o współczesnych relacjach damsko-męskich. W tej sferze nie ma kompromisów, gdyż wiodącą ideą jest wolność. Przede wszystkim seksualna.

Mieszkańcy Bali stawiają na samorealizację i brak zobowiązań. Tutaj zanikają utarte, społeczne schematy. Ważne są wolność i różnorodność. Seksturystyka czy kobiecy orgazm nie należą do sfery tabu. Wiedzą o tym również turyści, którzy zamieszkują wyspę już pewien czas.

To doskonała powieść dla Ciebie, jeśli chcesz poznać zupełnie inną mentalność, obyczaje oraz styl życia. Kasia Pieluszka w ciekawy i angażujący sposób opisuje wspomnienia z życia na Bali, stwarzając niezwykły katalog turystyczny, którego nie uświadczysz w żadnym biurze podróży!

Wyspa pozwala Ci na nieskrępowaną realizację najskrytszych marzeń. Dla mnie za pierwszym razem była to irracjonalna, szalona i poniekąd romantyczna miłość do surfera z Kalifornii. Byłam wtedy świeżo po rozstaniu, nowa w świecie podróżników, naczytałam i naoglądałam się głupot. Z czasem wybiłam sobie z głowy miłość, która współgra z moim nowym stylem życia i kończy się monogamicznym związkiem. To jak gonienie za skarbem Eldorado. Twoim największym życiowym przywilejem staje się wolność i niezależność.

Bali Tinder stoi przed Tobą otworem! Odważysz się wejść do raju?

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://tiny.pl/937n7.

***

O autorce:

Kasia Pieluszka

Podróżniczka, redaktorka, właścicielka agencji social media, autorka bloga. Prowadzi jeden z najbardziej angażujących i największych profili wśród blogerów podróżniczych na Facebooku. Pewnego dnia rzuciła wszystko i przeprowadziła się na Filipiny. Jej szczere opowieści na temat życia na Bali i podróży w pojedynkę wzbudziły zainteresowanie wielu czytelników. Nie przebiera w słowach, opowiada prawdziwe historie ze swojego życia.

Tu znajdziesz autorkę:

https://kasiapieluszka.com/
https://www.facebook.com/pieluszkanafali
https://www.instagram.com/kasia.pieluszka/
https://vm.tiktok.com/ZSeorKE4E/

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz