Annabel Monaghan: Nora, tego nie ma w scenariuszu! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Annabel Monaghan: Nora, tego nie ma w scenariuszu!

10 lipca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Nora Hamilton świetnie zna się na miłości. Przynajmniej teoretycznie. Pisanie romantycznych scenariuszy filmowych to przecież jej zawód. Kiedy zadzierający nosa mąż opuszcza ją i dwójkę ich dzieci, Nora pisze swój najlepszy scenariusz. I – jak możecie się domyślać – tym razem nie ma tu nic z klimatów telewizyjnego romansidła.

Scenariusz staje się kanwą dla wielkoekranowej produkcji, a stuletni dom Nory – planem filmowym. W roli jej leniwego byłego męża obsadzono natomiast najseksowniejszego aktora na świecie Leo Vance’a.

Po zakończeniu zdjęć Leo nie kwapi się do wyjazdu z domu Nory. Ma za to dla niej propozycję nie do odrzucenia – tysiąc dolarów za każdy dzień spędzony pod jej dachem. Tydzień z dala od hoteli i blichtru, w rodzinnej atmosferze. Siedem dni może minąć w okamgnieniu, może też wydawać się wiecznością. Siedem dni to wystarczająco długo, by się zakochać. I wystarczająco długo, by złamać komuś serce.

Ciepła, dowcipna i mądra książka Annabel Monaghan to prawdziwa opowieść o miłości. O jej blaskach i cieniach, o tym, jak bywa skomplikowana, i o tym, jak bardzo jej potrzebujemy. To powieść o tym, że życie pisze zawsze własne scenariusze. I o tym, że czasem – tak samo jak w filmie – trzeba pozwolić sobie na improwizację.

Książkę poleca Wydawnictwo Insignis

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz