Androidalna lalka najnowszej generacji

1 stycznia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

„LEELOO” to najwyższej jakości, androidalna lalka nowej generacji, stworzona jako w pełni funkcjonalna imitacja prawdziwej kobiety. Powstała jako wynik wieloletnich prac i doswiadczeń firmy „MECHADOLL”, specjalizujacej się w produkcji zaawansowanych technologicznie fembotów, przeznaczonych przede wszystkim do wypełniania funkcji o charakterze seksualnym.

Ciało lalki wykonane jest z najwyższej jakości biokompatybilnego, medycznego silikonu i umieszczone na specjalnym, aluminiowym szkielecie. „LEELOO” to kobieta idealna. Zarówno wszystkie zewnętrzne atrybuty kobiecej seksualności, jak i jej narządy płciowe, odwzorowane są z najdalej idącą precyzją.
Teraz możesz zostać właścicielem najbardziej realistycznej lalki na świecie.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY:

Lalka jest perfekcyjnym odwzorowaniem ciała niezwykle seksownej kobiety, z zachowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów i wykonanym w skali 1:1.
Wzrost: 165 cm. Waga: 45 kg.
LEELOO Biust: 75D (DD) z opcją 30% powiększenia.
Kolor oczu: niebieski lub zielony.
Kolor włosów: czarny lub blond.
Zamawiając lalkę można wybrać jeden z wyżej wymienionych kolorów włosów i oczu.
Istnieje również opcja powiększenia biustu o 30%. Powiększenie jest wykonane w całości z medycznego silikonu. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

FUNKCJE INTYMNE:

„LEELOO” wyposażona jest w trzy otwory intymne: oralny, waginalny oraz analny. Otwory intymne są doskonale zsynchronizowane i wkomponowane w całość, tak jak u prawdziwej kobiety.

LEELOO
Otwór oralny jest doskonale wyprofilowany wraz z ustami i zębami (zęby wykonane są z silikonu). Efekt ssący zapewnia niezwykle realistyczne doznania. Głębokość otworu oralnego wynosi ok. 12 – 14 cm.
Otwór waginalny wykonany jest z uwzględnieniem wszystkich anatomicznych szczegółów. Jego głębokość waha się między 16 a 18 cm.
Otwór analny jest ciasny, podobnie jak u prawdziwej kobiety. Jego głębokość wynosi ok. 10-14 cm.
Wszystkie części ciała „LEELOO”, w tym również części genitalne, wykonane są w skali 1:1.

REALISTYCZNE DOZNANIA

LEELOO Ciało lalki wykonane jest w całości z medycznego silikonu, materiału zapewniającego nie tylko doskonałą realistyczność dotykową ale również trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Silikony medyczne w odróżnieniu od silikonów technicznych są produkowane z zachowaniem bardzo wysokich rygorów czystości chemicznej. Gwarantuje to brak obecności substancji, które mogłyby wchodzić w reakcje biochemiczne powodujące stany zapalne, podrażnienia, alergie bądź przy długotrwałym kontakcie wywoływać mutacje komórek. Dowodem na to jest fakt stosowania silikonów na wszczepy i opatrunki przeciwbliznowe. Silikony medyczne są jednymi z niewielu substancji o tak wysokiej biokompatybilności.

LEELOO Warto też zwrócić uwagę na naturalną temperaturę silikonowej skóry. Jest ona również naturalnie miękka i elastyczna oraz wyjątkowo wytrzymała. Możliwosci jej rozciągnięcia sięgają 200%.
Silikon medyczny ma praktycznie zerową chłonność wody, dzięki czemu utrzymanie lalki w czystości jest bardzo łatwe z zastosowaniem najprostszych domowych środków. Można ją myć pod prysznicem lub w wannie, przy pomocy letniej wody i mydła w płynie.

SZKIELET

Silikonowa powłoka, z której wykonane są ciało i narządy genitalne lalki umieszczona jest na specjalnym, zaawansowanym technologicznie szkielecie, który zapewnia jej stabilność i możliwość umieszczenia w ogromnej liczbie różnych pozycji. Jest on w taki sposób dopasowany do powłoki silikonowej aby nie powodować żadnych deformacji lub odkształceń podczas zmiany pozycji lalki. Szkielet wykonany jest z czystego, nierdzewnego, chromowanego aluminium i wyposażony jest w specjalny system zawiasów umożliwiający poruszanie częściami ciała lalki. Jest on tak wykonany, że lalka nie wykonuje żadnych ruchów nienaturalnych dla ciała ludzkiego.
UWAGA! Naturalną pozycją dla lalki jest pozycja siedząca lub leżąca i w takiej pozycji należy ją przechwowywać aby nie uległa deformacji lub uszkodzeniu.

 

 

zobacz również:

 1. Nimfomanka – czy można wyleczyć się z nimfomanii?

 2. Po czym rozpoznać nimfomankę?

 3. Byłam molestowana w pracy

 4. Tajemnica kobiecego orgazmu

 

 

 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

8 komentarzy do Androidalna lalka najnowszej generacji

 1. avatar JAnek pisze:

  Taniej wyjdzie chodzić na panny,.

 2. avatar gosia_m pisze:

  W sieci są ciekawe lalki, do wyboru, do koloru

  • avatar Wesolyromek pisze:

   Tu jest mowa o lalkach a nie tych pompowanych. Tego śmiecia jest pełno na allegro.

 3. avatar Krzysztof pisze:

  Witam jestem zainteresowany kupnem takiej lalki jednak chciałbym mieć możliwość całkowitej konfiguracji takiej lalki czy posiadacie państwo stronę na której można samemu zrobić taką konfigurację ??

 4. avatar atom pisze:

  Takie lalki chodzą od 1 tys do +5 tys zł.

  Oczywiście te droższe wyglądają w 99% jak człowiek.

 5. avatar meteor pisze:

  No to teraz własciciele takich zabawek wystapią o prawo ożenku i adopcji dzieci ale ten swiat już jest porąbany nadchodzi jego KONIEC.

 6. avatar Anonim pisze:

  Chciałbym zapytać się ile kosztuje taka lalka i gdzie można ją zamówić

 7. avatar Zbychu pisze:

  WITAM MAM PYTTANIE ILE TAKA LALKA KOSZTUJE DZIEKUJE

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Salon kosmetyczny
Jak patrzę na ceny zabiegów to zastanawiam się kto tam chodzi:)
Czarnogóra - warta poznania?
Tam jest chyba niespokojnie, w ogóle to takie tereny gdzie nie bardzo wiadomo...
Mężczyzna a badania
Teraz jest ten program badań 40+, wiem ze paru znajomych było na...
dywan z długim włosiem
Odradzam bardzo taki dywan, wszystko w niego wpada, trudno odkurzyć, trzeba często trzepać, same...