8 sprawdzonych sposobów na to, aby seks trwał dłużej i osiągnąć lepsze doznania w łóżku | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

8 sprawdzonych sposobów na to, aby seks trwał dłużej i osiągnąć lepsze doznania w łóżku

15 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Chcesz wiedzieć, jak wydłużyć swoją sprawność seksualną i sprawić, że partnerka będzie pod wrażeniem długich godzin namiętności? Gwarantujemy, że poniższe sposoby pomogą ci to osiągnąć!

namiętna kobieta

Zadbaj o zdrowie

Jeśli zauważasz, że Twoja sprawność seksualna spadła, Twoje libido osłabło, a czas stosunku znacznie się skrócił: warto sprawdzić, czy nie zaszły jakieś poważniejsze zmiany w Twoim zdrowiu. Co roku powinno się regularnie wykonywać rutynową morfologię, badanie moczu i USG jamy brzusznej, a od pewnego wieku (powyżej 45 roku życia) konieczne jest regularne badanie prostaty u urologa.

para w łóżku

Wiele chorób takich jak cukrzyca, zaburzenia hormonalne, choroby układu krwionośnego, a także nerwica czy depresja mogą wpływać na życie łóżkowe.

Wprowadź do diety naturalne afrodyzjaki

Nie tylko truskawki i szampan, ale również szparagi, owoce morza, trufle, pieczarki, dobrej jakości ryby z wysoką zawartością kwasów pozytywnie wpływają na pracę męskiego układu rozrodczego. Z kolei zabójcami libido i sprawności seksualnej są wysokoprzetworzone jedzenie, tłuste i słodkie produkty, alkohol i nikotyna.

Zadbaj o partnerkę

Kobiety potrzebują zazwyczaj znacznie więcej uwagi w seksie, niż mężczyźni jeśli chodzi o osiągniecie rozkoszy. Skupienie się na potrzebach partnerki bez stymulacji Ciebie może wzmocnić Twoje pożądanie i znacznie wydłużyć Wasze wspólne chwile namiętności.

Wypróbuj edging

Wciąż zadajesz sobie pytanie, jak wydłużyć stosunek? Edging jest sposobem na odwlekanie przyjemności: gdy już znajdujesz się na granicy, za którą znajduje się orgazm, możesz nauczyć się zatrzymywać w tym momencie i niejako cofnąć się do początkowych etapów akcji. Wymaga to praktyki, ale jest bardzo satysfakcjonujące. Mężczyźni praktykujący edging podkreślają, że znacznie zwiększa to orgazmiczne doznania.

Technika trzech palców

Znana jeszcze z Kamasutry technika polega na uciskaniu trzema palcami punktu w centralnej części krocza (pomiędzy odbytem a jądrami) przez kilka sekund. Może to opóźnić nastąpienie wytrysku nawet o kilkanaście minut.

Częsta zmiana pozycji

Jeśli przystępując do akcji od razu decydujemy się na sprawdzoną, „zawsze działającą” pozycję, z dużym prawdopodobieństwem seks nie będzie trwał długo. Tymczasem próbowanie nowych aktywności i zmiana w momencie, gdy zaczynamy zbliżać się do wytrysku znacznie pozwala spowolnić tempo stosunku.

Masturbacja

Nie namawiamy do tego, abyś wybierał masturbację ponad seks z partnerką. Warto jednak mieć na uwadze, że długie okresy bez seksu (gdzie dla każdego mężczyzny będzie to zupełnie różny przedział czasowy) mogą prowadzić do szybkiego wytrysku, gdy do stosunku dojdzie. Dlatego jeśli od pewnego czasu z różnych względów nie nastąpiło rozładowanie energii seksualnej, a planujesz chwile namiętności z partnerką, dobrze jest zadbać o to, abyś miał możliwość w pełni skupić się na tym doznaniu.

Suplementy diety i wsparcie farmakologiczne

Większość osób myśląc o wsparciu seksualności tabletkami z apteki ma na myśli słynne niebieskie pigułki. Tymczasem tabletki na wydłużenie stosunku mogą być bardzo różnorodne: regularne zażywanie suplementów diety dostępnych bez recepty poprawiają ukrwienie i dotlenienie ciał jamistych w penisie, znacznie zwiększając sprawność seksualną. Warto jednak pamiętać, że jak każdy suplement diety czy lek, nie powinny być przyjmowane długotrwale bez konsultacji z lekarzem.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sztućce
Ja na swoich chcę zrobić grawer, ciekawe ile kosztuje taka usługa. ...
Platoniczna miłość to strata czasu…
Nie w tych czasach...Teraz to raczej niedostępna kobieta budzi niechęć....
Nie umiem z nim zerwać..
Empatia często kobiety gubi.....
Urlop wychowawczy
Jak jest 500+ to mało której kobiecie się chce pracować dodatkowo....