URODA I ZDROWIE

8 myśli faceta – gdy śpicie razem po raz pierwszy

7 września 2015, dodał: Kuro

Za pierwszym razem, gdy dwie osoby uprawiają seks w łóżku towarzyszy im niepokój. Lecz, gdy po raz pierwszy dwie osoby śpią razem – piją ciepłe mleczko i liczą owce – wtedy zaczyna się prawdziwy stres.

Oto osiem myśli, jakie ma większość facetów (w szczególności takie niespokojne), kiedy dzielą łóżko z kobietą, po raz pierwszy, przez całą noc.

Dlaczego ona jest po mojej stronie?

Czy jesteś terytorialna o swoją stronę łóżka? Zgodnie z matematyką, jest 50/50 szansa, że twój nowy przyjaciel preferuje tę samą stronę. No, chyba że on lubi spać w nogach łóżka, jak szczeniak. Tak czy inaczej, może to powodować pewne prawdziwe napięcie i sprawia, że po stosunku płciowym przewracasz się na konkretną stronę. To najprostszy sposób na wytyczenie swojego terytorium.

Dlaczego się nie przytulamy?

Kiedy śpimy z kimś po raz pierwszy, dowiadujemy się ważnej rzeczy: jak rzeczywiście sypiamy. Ludzie mają różne sposoby. Czy śpimy na brzuchu, na skraju łóżka, albo jesteśmy typem, którego nie wolno dotykać, bo zaraz się budzisz? Czy jesteś przytulankowym-potworem i szukasz czegoś do zastąpienia misia z dzieciństwa? To może być zła wiadomość dla kogoś, kto potrzebuje swojego miejsca spoczynku. Spanie razem to delikatny taniec przypadkowych dotknięć przed zaśnięciem.

Czy za dużo się ruszam?


Tylko dla niespokojnych typów. Jeśli się rzuca-i-obraca przez sen, może tym piekielnie wkurzyć kogoś potrzebującego idealnego spokoju, by zasnąć. Jeśli kopniesz go w żebra, powiesz mu, że nie jest mile widziany na twojej połowie.

Co zrobić, jeśli chrapię? Czekaj, jeśli ona chrapie?

Chrapanie jest denerwujące. Ludzie, którzy chrapią, gdy śpią razem po raz pierwszy, często nie są zapraszani z powrotem. Chłopaki na pewno nie chcą stracić przyszłego seksu, tylko dlatego, że mają dziwne problemy z zatokami. Oni również nie chcą tracić cennego snu na nowe damy, które brzmią, jakby ktoś znajomy próbował uruchomić kosiarkę.

Co, jeśli mówię przez sen?

Ludzie robią dziwne rzeczy, podczas gdy śpią. Ujawnianie prawdy przez nieświadomego zajmuje wysoką pozycję na tej liście. Niektóre rozmowy przez sen mogą być naprawdę fajne. Ale jeśli masz tendencję do myślenia o morderstwach czy demony, można obudzić kogoś głęboko wierzącego w Biblię i dostać garścią czosnku w twarz.

Co zrobić, jeśli się zesikam?

Więc co, jeśli nie zrobił tego, od 69 roku życia? To byłoby po prostu szczęście, gdyby to się stało dzisiaj za wszystkie noce. Ponadto, wypił, osiem lekkich piw. Ma akwarium w sypialni, a filtr brzmi jak wodospad… och, lepiej sikać jeszcze raz przed snem. Uwaga: Ta zasada dotyczy wszystkich mimowolnych funkcji organizmu, ponieważ nasze ciała to obrzydliwe worki mięsa przeznaczone do tworzenia zapachów w najbardziej nieodpowiednim czasie.

Zrobimy to ponownie rano?

Jeśli pierwszy seks zbiega się z pierwszym pidżama party, jest to górująca myśl. Można go trzymać z daleka całą noc, dosłownie i w przenośni. Jeśli nie zrobicie tego ponownie następnego dnia, to znaczy, że myśli, że był zły poprzedniej nocy? Te myśli będą blokować wszelkie próby spania, aż słońce pojawia się następnego dnia rano.

Co myśli o porannych pocałunkach?

Fuj, to mój oddech? Czy ma dodatkową szczoteczkę do zębów? Nie. Właśnie dlatego zawsze miałaś szczoteczkę do zębów, gdy szłaś nocować u znajomych w gimnazjum. Chłopaki po prostu nigdy nie nauczą.

zobacz również:

 

  1. Być kobietą bez kompleksów. Zadbaj o piękny biust!
  2. Kobieta atrakcyjna – jakich kobiet pożądają mężczyźni?
  3. Co mówi o nim, jego ulubiona pozycja?
  4. 9 znaków, że jesteś w poważnym związku

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...