Komentarze do: 5 zestawów nagród w konkursie z HairBoom – wyniki! https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/ Zdrowie i ekologia, uroda i modowe nowinki, erotyka i związki, co jest szkodliwe? fakty i mity, przepisy kulinarne z całego świata, zdrowe odżywianie, konkursy i testy Mon, 16 May 2022 12:05:25 +0000 hourly 1 Autor: Marta https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-6/#comment-210093 Fri, 13 May 2022 10:05:04 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-210093 Lubię swoje włosy za to, że są długie i przez większość życia takie właśnie miałam poza kilkoma epizodami ale choć źle nie wyglądałam w krótkich włosach to czułam się tak jakby do końca nie ubrana i ciągle brakowało mi moich długich pasm , które nieraz wpadały w oczy i zasłaniały przy wietrze twarz ale i tak je kochałam. Długie włosy to dla mnie możliwość zmian i mogę stawać się z każdą zmianą fryzury kimś innym. Tak tak dzięki długim włosom mogę być takim kameleonem i raz być cichutką , szarą myszką z gładko związanymi w kucyk włosami, raz uroczą urzędniczką kiedy zepnę włosy w koczek a kiedy falują niczym nieograniczone to staje się zmysłowa i seksowna i mega pewna siebie. Długie włosy można dostosować do makijażu czy kreacji albo na odwrót makijaż i ubranie dostosować do włosów. Ech długie włosy – kocham je i długo ich nie zmienię na nawet najcudniejszą krótką fryzurkę.

]]>
Autor: Marta https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-6/#comment-210091 Fri, 13 May 2022 10:04:02 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-210091 Zdecydowanie lubię swoje włosy za to, że są długie i przez większość życia takie właśnie miałam poza kilkoma epizodami ale choć źle nie wyglądałam w krótkich włosach to czułam się tak jakby do końca nie ubrana i ciągle brakowało mi moich długich pasm, które nieraz wpadały w oczy i zasłaniały przy wietrze twarz ale i tak je kochałam. Długie włosy to dla mnie możliwość zmian i mogę stawać się z każdą zmianą fryzury kimś innym. Tak tak dzięki długim włosom mogę być takim kameleonem i raz być cichutką , szarą myszką z gładko związanymi w kucyk włosami, raz uroczą urzędniczką kiedy zepnę włosy w koczek a kiedy falują niczym nieograniczone to staje się zmysłowa i seksowna i mega pewna siebie. Długie włosy można dostosować do makijażu czy kreacji albo na odwrót makijaż i ubranie dostosować do włosów. Ech długie włosy – kocham je i długo ich nie zmienię na nawet najcudniejszą krótką fryzurkę.

]]>
Autor: Grażyna M https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-6/#comment-210090 Fri, 13 May 2022 10:00:14 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-210090 Za co lubię swoje włosy? za kolor w którym niczym promienie słońca jasne refleksy się pojawiają, za lekkość, która powoduje, że każda fryzura mi pasuje, za to, że mogę kręcić sobie nimi na palcu loki kiedy się czymś zachwycę lub czymś zafrasuję, za to że dzięki nim każdego faceta oczaruję (mężu tej części wypowiedzi nie czytaj ). Włosów nie da się nie kochać bo jasna sprawa, że to nie szata ale właśnie włosy zdobią człowieka wiec dbam o nie jak tylko mogę aby ta miłość nigdy nie wygasła.

]]>
Autor: an_2904 https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-6/#comment-210077 Fri, 13 May 2022 08:00:29 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-210077 W genetycznej ruletce pierze zamiast włosów wylosowałam, a potem jeszcze je różnym ekstremalnym próbom poddałam ;). Było zanurzanie w chlorze przez kilka lat pływania, było potem prażenie w słońcu podczas intensywnego w tenis grania. Spięte były wtedy nie tylko mięśnie – latami w ciasne koki związywałam włosy zawzięcie. Za co lubię swoje włosy? Za to, że to przetrwały i tyle woli przeżycia jednak wykazały :D. Nauczyłam się dbać o tę watę cukrową i umiem ją ujarzmić, by przypominała fryzurę wyjściową. Nie było to łatwe, wiele było prób i błędów – ale wreszcie nie patrzę na fryzury innych, myśląc „dałabym wiele dla tak gładkiego skrętu…” ;)

]]>
Autor: martus2833 https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-208828 Tue, 10 May 2022 19:35:58 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-208828 Choć urodziłam się z wyglądem klasycznej Słowianki, to z biegiem czasu cała „jasność” włosów gdzieś uciekła, a mój pszeniczny kolor włosów oddał pola barwie polnej myszy. Trzeba było działać! Od wielu lat (tak wielu, ze nie zliczę) farbuję włosy, by móc utwierdzać ludzkość w przekonaniu, że klasyczna ze mnie Słowianka. Słoneczny blond, który najczęściej ląduje na mojej głowie, to wredny i wymagający kolor. Wredny, bo przy źle dobranej farbie potrafi zafundować na głowie efekt „kurzego żółtka”, a wymagający, bo utrzymanie idealnego odcienia blond na głowie, to wielkie wyzwanie. W dodatku wyzwanie, które wymaga intensywnej pielęgnacji, bo każda „oszukana” blondynka ma zazwyczaj problem z mocno przesuszonymi i zniszczonymi włosami. Mam i ja! Myślę, że największym problemem moich włosów jestem ja sama. Koloryzacja, suszenie suszarką, prostowanie… to czynności, które pozbawiają moje pasma blasku, żywotności i zdrowego wyglądu. To są chyba efekty, których najbardziej oczekiwałabym od kosmetyków do włosów. Marzą mi się produkty, które wezmą w opiekę tę moją słowiańską czuprynę i nadadzą jej zdrowego wyglądu, odpowiednio je nawilżą (szczególnie końcówki, które są ekstremalnie wysuszone) i odżywią. Dużo dałabym też za fajną objętość. Taką jaką miała legendarna Farrah Fawcett z „Aniołków Charliego”. 😉 Gęsta grzywa, zdrowo wyglądających blond włosów… chciałabym, aby kosmetyki HairBoom mi to zagwarantowały.

]]>
Autor: Tulipanka333 https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-208612 Tue, 10 May 2022 12:38:46 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-208612 Kocham moje włosy i mam receptę na pielęgnację tych nieposkromionych włosów.
Mam na to swój, sprawdzony sposób :)
Najważniejsza to codzienna pielęgnacja:
szampon dostosowany do moich nieposkromionych włosów to niestety mało,
co dzień krzyczą do mnie: mało, mało!
Stosuję więc odżywkę do włosów, by były milsze, by przyciągały uwagę,
Staram się wybierać kosmetyki naturalne – do tego przykładać największą wagę.
Stosuję też maseczki – najczęściej robione przez mnie,dla lepszego włosów bycia,
by były błyszczące i by kolor myszowaty włosów na zawsze zniknął z mojego życia.
Uwielbiam robić maseczki z jogurtów, z awokado, z cytrusów,
moje włosy wyglądają po nich pięknie bez przymusu :)
Raz w miesiącu chodzę też do kosmetyczki, by kondycję włosów wzmocnić,
by wygładzić powierzchnię wygładzić i się odnowić.
dzięki zabiegowi wzmacniającemu włosy i przywracającemu im elastyczność
czuję pewność siebie, wyjątkowość, duchową młodość.
Kocham moje włosy :)

]]>
Autor: Erna https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-208023 Mon, 09 May 2022 09:19:38 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-208023 Zawsze marzyłam o włosach kręconych,
takich loczkach wyjątkowych,
które wystarczy umyć i uczesać
a nie codziennie stylizować.
Jestem zmęczona walką z moimi włosami
dlatego że kręcę je lokówką codziennie
aby mieć fryzurę chcianą
taką wymarzona i wspaniałą.

]]>
Autor: Anna https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-207188 Sat, 07 May 2022 17:46:28 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-207188 Większość dziewczyn chciałaby ładne włosy posiadać, ale żeby je mieć, trzeba dużo wysiłku w pielęgnację wkładać. Zawsze chciałam mieć długie, gęste włosy i miałam, lecz potem swoją pielęgnację zaniechałam. Mój naturalny kolor to brązowy, lecz dwa lata temu zamarzył mi się beżowy. Poszłam wiec do fryzjer włosy zafarbować, a gdy zobaczyłam się w lustrze, zaczęłam mocno żałować. Rude włosy na głowie miałam aż w środku zadrżałam. Dwa tygodnie później znowu je zafarbowałam i z żabim kolorem fryzjera pożegnałam. Trzeci raz poszłam zafarbować i w końcu z beżowego koloru mogłam się radować. Szczęście jednak długo nie trwało, bo przez częste farbowanie włosów dużo mi powypadało. Były suche i zniszczone a końcówki wręcz spalone. Minął rok od tego czasu, znowu są brązowe, ale dalej nie do końca zdrowe. Bardzo bym chciała ponownie długie, gęste włosy posiadać, a pielęgnacja mi w tym będzie pomagać. Najgorsze jest to, że puszą się jak szalone i trzeba każdego dnia prostować je w przeciwną stronę. Moje włosy krzyczą: pomocy! Potrzebujemy regeneracji w dzień i w nocy!

]]>
Autor: Marta https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-207061 Sat, 07 May 2022 09:11:38 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-207061 Na lato chciałabym zmienić kolor włosów przez ostatnie dwa lata była wielbicielka czerni, teraz postanowiłam na brąz, a właściwie jego ciemny odcień. Choć jest to niewielka zmiana to bardzo widoczna i przyjemna dla oka :)
I to właśnie za możliwość zmiany lubie swoje włosy. Inny kolor, inna długość…

]]>
Autor: Pineapple36 https://urodaizdrowie.pl/5-zestawow-nagrod-w-konkursie-z-hairboom/comment-page-5/#comment-207059 Sat, 07 May 2022 08:46:42 +0000 https://urodaizdrowie.pl/?p=594347#comment-207059 Moje włosy o dużej objętości,
Strasznie się puszyły, litości…
Przez parę lat codziennie prostowałam
Tej objętości pozbyć się chciałam,
Każdego ranka prostownica w ruch,
Aby zmniejszył się ten puch!
Ciężko było je prostować,
Na małe kosmyki sortować.
Latem, gdy zaświeciło słońce,
Dopiero ujrzałam rozdwojone końce.
Szok, niedowierzanie, przerażenie,
To moment na nawyku prostowania porzucenie.
Pierwszy krok – wizyta u fryzjera,
No i obcięcie włosów… do zera.
Oczywiście to żart!
Za ramiona włosy skrócone,
Teraz końce odżywione.
Obiecałam sobie jedną rzecz,
Prostownica – idzie precz!
Zaczęłam się edukować,
Co na takie włosy stosować.
Najpierw próbowałam maski wygładzające,
A następnie skręt wydobywające.
Druga opcja tak mi się spodobała,
Że do dziś ze mną została.
Kiedy nie czeszesz loków i skręt wydobywasz
Niesfornego puchu się pozbywasz!

]]>